Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość aniolek1000
jak juz wczesniej pislam zauwazylam sluz plodny podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie staram juz
moj maz ma slabo ruchliwe plemniki i u nas tylko inseminacja ma szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
no do niedzieli:)ja tez spadam bo sie rozleniwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
ja sie staram juz -trzymam kciukaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:)) Co slychac? U mnie jest fajnie, zaliczylam juz spacer z coreczka. Teraz sobie slodko spi a ja troche sprzatam a troche siedze na kompie. Dzis nie czuje zadnego bolu co wprawia mnie w dobry nastroj. Pozdrawiam Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie podbrzusze pobolewalo z rana, teraz przestalo, ale pewnie znowu bede je czula wieczorem. Byle do piatku! :) I Nela to sliczne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
ja jestem strasznie rozkojarzona: O i jak wczoraj bylam spokojna jak baranek tak dzisiaj klebuszek nerwow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie jest to wytlumaczone i pokazane :) Szukam wlasnie podobnego filmiku, co sie dzieje w przypadku ciazy biochemicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
get-u-freak-on niewiem czy dobrze napisalam:Pciaza biochemiczna jest chyba co miesiac bo wraz zmiesiaczka organizm przygotowuje sie do ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciza biochemiczna jest wtedy kiedy jajeczko zostaje zaplodnione, alea sie nie zagniezdza z powodu ciezkich wad genetycznych. Ja zrobilam testy i wyszly pozytywne, krotko po tym negatywne i po 2 dni po terminie, dostalam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
aha przeczytalam juz w ciazy biochem.to jest tak ze jest zarodeczek ale ma wady genetyczne lub jest zwyczajnie za slaby i nie zagniezdza sie w macicy po czym nastepuje samoistne poronienie co tez kobiety nie zdaja nawet sobie sprawy ze byly w ciazy dlatego ze maja poprostu okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
a to w wczesniejszym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
dlatego nalezy robic tescik w dniu spodziewanej nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo w pierwszym cyklu staran. Nie moglam wytrzymac i zrobilam wtedy te testy wczesniej. I wyszly wtedy pozytywne i cieszylam sie jak glupia. Teraz juz czekam do dnia spodziewanej @, zeby w razie czego, oszczedzic sobie placzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
Witam wszystkie kobietki kobietki! Mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć, ponieważ kilka dni temu dowiedziałam się, że będę mamusią. Strasznie się cieszę ale i mam obawy :( Kilka dni temu coś mnie tknęło (okres mi się jeszcze nawet nie spóźniał) ale kupiłam sobie test w aptece. Byłam prawie pewna, że wyjdzie jedna kreska, a tu patrze, DWIE piękne i dość mocne:) Ucieszyłam się strasznie, ale kiedyś już test z apteki narobił mi nadzieji na dzidziusia a beta pokazała, że nic z tego więc jeszcze tego samego dnia pobiegłam na badanie krwi:) Wynik 325uml:) Kolejnego dnia poszłam do lekarza, ale kazał mi tylko wykonać badania i zapisać się na usg na nast. tydzien. To tak w skrócie:) Jak będziecie chciały pogadać coś więcej, to czekam na odpowiedź! Trzymam również kciuki za przyszłe, starające się mamusie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do laski z buzka na tescie
Hej, mam pytanie do dziewczyny z irlandii z testem z usmiechnieta buzka. Powiedz, czy uprawialas sex w dniu usmiechnietej buzki, czy na kolejny, czy w dwa dni? Ja mam owulacje gdzies za tydzien, tez kupilam te testy i z ciekawosci pytam jak to bylo u Ciebie? Pewnie bede tu zagladac czy Ci sie udalo i zycze powodzenia, bo sama jestem ciekawa czy te testy z buzka sa takie niezawodne :) ale jesli mozna, chcialabym wiedziec jak intensywne byly starania po usmiechnietej buzce, napisz prosze. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Oleandro gratuluje!!!:):):)napisz cos czy mialas objawy i w ktorym dniu zaszlas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkowska86
hej dziewczyny, zaciekawił mnie ten temat ponieważ również nastał czas gdy chcieliśmy z m dziecko. I w pierwszym cyklu starań ( nie robiłam żadnych testów owu) przez cały "płodny" tydzień kochaliśmy się codziennie. Ja nie myślałam o ciązy cały czas, później w pracy miałam szum, nawet do głowy mi nie przyszło, że jestem. Zwłaszcza, że kilka dni przed @ zaczął mnie charakterystycznie boleć brzuch i łamało mnie w plecach- typowe objawy @. Pamiętam jak co chwilę latałam w pracy do wc sprawdzić, czy mnie nie zalało a tu nic i nic i nic. No i teraz jestem w 21 tyg ciąży a maluszek właśnie mi lata po brzuchu. Życzę każdej z Was żeby tego doświadczyła ale nie myślcie uporczywie o ciąży, nie dopatrujcie się wyimaginowanych objawów...najlepiej zajmijcie się czymś absorbującym :0 Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
no witam kolezanki, widze ze macie pracowity dzien na kafe ja mam dola nie uwierzycie co sie stalo!!! pamietacie jak mowilam ze jeszcze rowny tydzien do okresu?? dupa z tego dzis zaczelam plamic, jak, dlaczego, i po co nie wiem i nie znam przyczyny, a przeciez nie zdarzalo sie to wczesniej???? zalamalam sie nici z fasolki w tym m-cu trzymam jednak kciuki zeby wam sie udalo do dziewczyny ktora pytala o test z usmiechnieta buzka, kochalam sie w dzien kiedy buzka sie pokazala i na drugi tez, bo buzka oznacza ze w ciagu 24 - 36 godzin nastapi owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
Dziękuje:* U nas to było tak, że dośc długo sie staraliśmy, bo koło roku... Za każdym razem, co miesiąc miałam wyimaginowane objawy, a po kilku dniach dostawałam @ i na tym się kończyło. Teraz było inaczej, nie czułam nic, po prostu miałam jakieś dziwne przeczucie, poszłam i kupiłam test (chyba nawet przed spodziewanym terminem @) i zaskoczenie! Jeśli chodzi o objawy to bolą mnie tylko piersi, ale przy dotykaniu i to chyba będzie na tyle. Wydaje mi się, że jak bardzo się chcę zajść w ciąże, to te objawy tak chodzą po głowie, że stają się rzeczywistocią. Często było tak, że już na 100% byłam pewna ze to ciąża bo miałam zawroty głowy, nudności, częste wizyty w toalecie, ból brzucha... a kończyło się to wszystko okresem. Pozdrawiam wszystkie starające się kobiety i nalegam abyście nie traciły nadziei bo Bóg daje nam maleństwo kiedy uważa że jest na to odpowiednia pora po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
do Aniołek1000: Nie mam pojęcia kiedy to się stało, bo dość często się kochaliśmy:)! Ale ostatni okres miałam 23 kwietnia więc wynika z tego, że jestem w 5 tyg. Najbardziej się tylko boję tego USG:( Tego, że może się okazać, że to jednak nie to, lub że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Heeej kochaniutkie :) Wiosenka, może to wcale nie jest okres? A ma kolor czerwony czy taki bardziej brązowawy? Az tydzien wczesniej bys dostała Troche dziwne... Wez poobserwuj to plamienie, bo jak bedzie krótsze i bardziej skape to na pewno nie bedzie okres. nie denerwuj sie jeszcze za wczasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleandra21
Wiosenka: Właśnie, może to wcale nie jest okres? Najlepiej by było zrobić bete, miałabyś wszystko czarno na bialym zamiast się denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
lady flu nie czerwone, nie brazowe, takie rozowe ze sluzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
nnigdy nie mialam wczesniej plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Właśnie! Beta w tym przypadku to jest dobry pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
zrobienie bety w irlandii nie jest takie proste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
No widzisz w takim razie jeszcze bardziej dziwne... Bez kitu zrób osbie na przyszły tydz bete. Bo z tego co pamietam okres mialas dostac w przyszły pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×