Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość wiosenka:):):)))
nie spie lady flu, czytam was uwaznie, :) kiepsko sie czuje, chyba przeziebienie, leze na kanapie pod kocykiem, maz w pracy a moj dzielny synus robi mi herbatke z miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
A w którym dniu cyklu mialyscie dziewczeta przytulanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek - ja zanim zaszlam w ciaze mialam straszne problemy z dlugoscia cykli przez to starania trwaly dosc dlugo. mi lekarz polecil wit B6 z magnezem na wyrownanie cykli i pomoglo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
thaisse80 ja wlasnie jakos tak zupelnie przypadkowo biore magnez z b6 od dwoch miesiecy:)a co do owu to czulam ja tego sie nie dalo pomylic z niczym innym myslalam ze jajnik urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
bo ja w 8dc przy cyklach 28/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
ja zaraz po okresie a ze mialam krotki cykl(24)to moglam byc plodna a pozniej co 3 dni do dzisiaj:)dzisiaj jest moj 17dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie od kiedy zaczelam brac magnez z B6 to mi sie cykle bardzo wyrownaly i zaszlam w ciaze w jakies pol roku od brania. Moze to zbieg okolicznosci ale moze pomoglo bo zawsze wiedzialam kiedy mam owulke ecc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
lady flu mials objawy owulacji ciagnacy jajnik albo cuś:)bo 8 dc to w sumie przy tak krotkich cyklach moze zaczynac sie okres plodny ja czulam dokladnie w 12dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
a ja z przytulankioem to 11, 12 i 13 dc cykl ostatni byl 32 dniowy, ale byl wyjatkowo dlugi, normalnie mam 27, 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
ja ostatnio czytalam o sluzie plodnym i myslalam ze mnie juz nic nie zaskoczy az tu nagle znalazlam taka stronke gdzie pisalo ze sluz plodny jest w wydzielinach np w slinie postanowilam to sprawdzic i rzeczywiscie mialam taka rozciagliwa jak plodny sluz!nie przyszlo by mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Wiesz co Aniołek u mnie to w tym cyklu jets tak dziwacznie. Przytulanko mialam 8dc i od tamtego czasu (a dzis mam juz 20dc) codziennie boli mnie jajnik albo dól brzucha. Wiec zgłupiałam kiedy mam w tym cyklu owulke. Teoretycznie owulka przy takim cyklu jak u mnie wystepuje miedzy 13-15dc. Wiec moze u mnie plemniczki poczekały, bo moga nawet wytrwac w sprzyjających warunkach 6 dni a normlka to tak 3-4dni, wiec moze poczekały i sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
aniolku test ciazowy ktory pokazal ciaze robilam prawie 10 lat temu, nie monitorowalam wtedy owu, ale pamietam ze test zrobilam w swieta bozego narodzenia i wyszedl pozytywny a do zaplodnienia doszlo w mikolaja 6 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Kochane ja spadam jutro zajrze bo oczeta mnie sie kleja i glodna jestem ide zjesc pozna kolacyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
lady flu, kurcze ja mysle ze 8 dc przy twoich cyklach to moze byc ciezko z ciaza, mam nadzieje ze sie myle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
lady flu zycze tobie sobie wam z calego serduszka jesli mialas plodny sluz to sobie poczekaly a czyt ze orzed owu jest lepiej niz w trakcie bo plemniki musza dojrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
JA sie ostatnio o tym wszytskim naczytałam, wiec co nie co wiem:) Ale wiadomo, to teoria... U kazdej z nas moze byc róznie. Do jutra Aniołku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Wiem, ze mam mniejsze szanse niz wy ale i tk sie nakrecam:) U mnie na korzysc dziaął to ze jestem niedługo po porodzie a to tez sprzyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
thaisse wpisz w google sluz w slinie tam masz o specjalnych aparatach do badania sliny ja tez bylam w szoku to jest niby oparte na krystalizacji sluzu patrzysz przez minimikroskop jak jest takie odbicie jak z paproci to sluz plodny jak niejednolity to niepl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Dobranoc kochane badzcie dobrej mysli bo nigdy nie wiemy co nas czeka jutro wpadne papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
lady flu i z tym sie baaaardzo zgodze! po porodzie jest znacznie latwiej :) moze to forum jakies szczesliwe bedzie i wszystkim nam sie uda :) ja staram sie nie nakrecac ale juz tak bym chciala wiedziec!! teraz kiedy zlapalo mnie przeziebienie pije tylko mleko z czosnkiem bo boje sie wziac lekarstwo na wypadek ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Rany, tak nam sie fajnie pisze i temat sie super rozwinał ze moze to forum naprawde jest pisane pod szczęśliwą gwiazdą:) Ale byloby super jakby się udało i jeszcze w płeć byśmy trafły:) O jaaaaa, ale sie rozmarzyłam:) Juz widze jak te kitusie różowe czesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
ja mam siostrzenice ktora ma 16 mcy i jest przeslodka i przesliczna, do tego przyjezdza do mnie na pare dni i zostaje ze mna i moim mezem, akurat wtedy kiedy powinnam dostac @! moze nie dostane wstreciuchy i bede miala podwojna radosc, z siostrzenicy i z mojej ciazy!!! no dobra rozmarzylam sie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Dobra Rybeczki ja już koncze, bo mi już mąż głowę suszy, ze siedze ciagle przy tym kompie a znim wogole nie gadam:) Bede jutro! Fajnie , ze sie przyłączyłyście:) Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):)))
to ja tez juz pojde ale zajrze jutro na pewno:) dobranoc i milo bylo was dziewczynki poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos specjalnie piersi nie bola,ale na pewno sie powiekszyly. Za to bol podbrzusza zaczal mi sie o wiele wczesniej niz zwykle . Mam apetyt i koty mnie nie odstepuja na krok ;) szczegolnie jedna,ktora caly czas mi na brzuchu lezy,nawet w tej chwili :) macie wybrane imionka. Ja mam dla dziewczynki Isabela,choc chcialabym Maya,ale sie mojemu nie podoba :/ Dla chlopca nie mam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedzie dziewczynka:))) Ja mialam tak samo. Jak sie dowiedzialam o ciazy to w razie dziewczynki imie mielismy od razu. A na chlopca nie mielismy wspolnego pomyslu. No i wyszla dziewczynka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1000
Dziendoberek:)jak tam brzuszki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyFlu
Czesc dziewczyny:) Co do imienia, to umnie jesli bylaby dziewczynka, to na imie dalibysmy jej Nela :) Dla chlopaka nie mam, bo już jedego małego czortasa mam i licze teraz na córcie:) A brzuszek bez wiekszej sensacji. Jak narazie nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×