Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość ona i on 0000
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on 0000
Hej Jestem tutaj nowa Właśnie mija mi 26 dc...cykle zazwyczaj 29-30, nie wytrzymałam po południu zrobiłam test.Widoczna jedna kreska a druga tak trochę pod światło...wiem że to się nie liczy Mam jeszcze trochę nadziei...bo @ za parę dni i wtedy zrobię następny.Może się jednak udało,bo od kiedy zaczęłam miesiączkować miałam straszne bóle piersi, nie mogłam sobie z tym poradzić.Zazwyczaj tak od razu po owulacji ból się zaczynał a teraz cisza.Urosły jak zawsze ale nie bolą...może to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja testuje 12 lipca..zobaczymy,ale watpie,zeby udalo sie za pierwszym razem. Dailla szansa oczywiscie jest,ale objawy sobie wmawiasz..tak to jest jak sie czeka na 2 kreski..Sika sie czesciej dopiero jak dziecko uciska na pecherz-ja zaczelam czesciej biegac do wc kol 6go miesiaca.A mdlosci wystepuja najwczesniej od 5go tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
takasobiejedna zgadzam sie z toba :) ja mialam takie objawy dopiero w bardziej zaawansowanej ciazy :) ja tez czekam na okres, ma byc w piatek i z moim cholernym szczesciem pewnie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stare i nowe forumowiczki :)nie zagladalam tu wieki:)widze ze duzo nowych..u mnie w czerwcu niestety sie nie udalo ale pod koniec lipca kupilam sobie test owu i pierwszy odrazu wyszedl pozytywny nie czekalam nawet 30 sekund czulam po jajnikach ze cos sie dzieje wiec dzialalismy i teraz czekam na okres jeszcze jakis tydzien zostal:)moj objaw (moze byc rownie okresu jak i ciazy)to bardzo bolesne sutki i tylko sutki juz jakies 5 dni od potencjalnego zaplodnienia...wczesniej przed@mialam poprostu nabrzmiale i bolesne piersi dlatego to przykulo moja uwage..ale zostalo cierpliwie czekac i jesli znow sie nie uda to staranka tuz tuz:)pozdrawiam i piszcie co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Mnie też tu jakis czas nie bylo, chcialam sie troche wyluzowac i zapomniec o tym , ze staramy sie o dzidzie. Pierwsze 2 tyg sierpnia pojechalismy na wakacje, takie totalne relaksujace typu all inclusiv no i chyba udalo się. Przywieźlismy sobie najpiekniejsza pamiatkę z wakacji - malenka fasolkę. Wlasnie zrobilam test i okazuje sie , ze jestem w ciaży. Gratuluję rownież i sierpniowemu aniolkowi, jak widac wakacje sprzyjaja plodnosci. Zycze powodzenia pozostalym dziewczyną. Trzymam za was kciuki kochane. Na koniec dodam, ze absolutnie nie mam zadnych objawow ciazy, poza tym ze miesiaczka spoźnia sie 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowe pole tak sie ciesze:)Gratuluje Kochana myslalam ze topic zamarl do reszty a tu jednak kolejny bobasek he he:)Ja niedawno test robilam a tu juz 8 tydzien czas tak szybko leci...:)pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowy aniolek, a jestes jeszcze na jakims temacie? czy tylko tu? Faktycznie chyba padł nam topik:-( Moze się gdzies dokoptujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×