Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nomad20

Dlaczego nie mogę znaleźć dziewczyny? Proszę pomóżcie !

Polecane posty

Gość kotek;)
ale nie wiem czy tu znajdziecie. I patrząc na moje koleżanki to chyba jestem ja jedna na świecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) Czyli proponujesz mi żebym zaczął łazić po domach i się dobijał czy są takie i takie dziewczyny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44449999955555
kotek;) patrząc na moich znajomych, też mam takie wrażenie, że jestem jedyny. jak widać, nie, trzeba tylko więcej szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
hehe no nie wiem czy taka i taka dziewczyna nie zatrzaśnie ci drzwi przed nosem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
tylko że ty tu znalazłeś takich jak ty a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) Postarałbym się być przekonujący i być po prostu sobą a myślę , że najgorszego charakteru nie mam :) chociaż i tak jestem przekonany , że w 80% otwierałyby jakieś dziewczyny które by mi nie pasowały charakterologicznie czyli właśnie pewnie jakieś lanserki by wyskakiwały czy imprezowiczki i nic z tego by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaatika
Gdzie wyście byli, jak ja szukałam? ;;;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44449999955555
w wielu miejscach, tyle że pustych od ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy trochę tu trochę tu ale i tak ciężko znalezć fajną dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44449999955555
trzeba poznawać dużo dziewczyn, żeby się przekonać jakie są i może akurat się trafi. jednak problem polega na tym, że ja takie okazje na poznanie mam tylko w mieście, czy w parku, co do prostych sytuacji nie należy. często przeżywam później, gdy zobaczę gdzieś dziewczynę, która mi się spodoba, ale nie mogłem jej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz żałuje jak poznałem pewną dziewczynę kilka miesięcy temu . Była dla mnie miła dobra miała bardzo podobne zainteresowania . Nie miała na moim punkcie obsesji tego typu , że nie mogłem nigdzie wychodzić bez jej zgody po prostu mi strasznie ufała zresztą ja jej też no ale teraz moja stopka mówi wszystko . Teraz jak o tym myślę co zrobiłem to aż mi się coś robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
wiecie co nie trudniej niż fajnego chłopaka. bo z chłopakami jest tak samo jak z dziewczynami wiecie co 2 pusty i nic w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) My doskonale wiemy jacy są niektórzy faceci bo przebywamy z nimi :) ale powiem Ci , że jest też wielu normalnych i nie ma co się załamywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
tso nie załamuje się jeszcze(:) ) ale wiecie co zauważyłam że autor gdzieś nam zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgfdg
pierdolisz koleś ja do 25roku życia uważałem się za nudnego i nie podchodziłem do dziewczyn potem przestałem się tym przejmowac zrobiłem swoje i teraz mam laskę wszystko co z nia robie to wielka improwizacja ...wszystko co jest nie tak to jest w twojej głowie. żyj chwilą obecną jak jest fajna dziewczyna to podejdz i tyle i nie martw się co z nia bedziesz robił za miesiac samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) Autor może poszedł formułę dokładniej oglądać i się nic nie odzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
no trudno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44449999955555
kolega dfgdfgfdg chyba ma rację. nie ma co się przejmować, zająć się sobą i samo przyjdzie, co ma przyjść. jednak dalej wydaje mi się, że z nami jest trochę nie tak i odstajemy od reszty niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor wrócil :)) noo niestety znowu zgadzam sie z chlopakami przede mna. Kobiety są takie jak my, jest duzo kobiet pustych, jest duzo fajnych. Wydaje mi sie że te fajnę są już z chlopakami..jakby to powiedziec.. niezasługującymi na nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) A skąd jesteś tak w ogóle ;) ? bo chyba nie pisałaś a jak tak to przepraszam za mój błąd i niedoczytanie :) mam nadzieję , że wybaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
dfgdfgfdg zrobiłeś co swoje czyli bzykałeś i ci przeszło? dziwny jesteś wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega___26
Ja mam 26 lat i też nie mam szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgfdg
...w wiesz dlaczego ? bo sie skupiamy zbyt czesto na przeszłości ( demony z przeszłosci , trauma ,itp ,złe wsponienia ) i przyszłości ( marzenia ..strach przed nieznanmym) ....a człowiek do poprawnej egzystencji musi się skupiać na teraźniejszości na tym co mnie w danej chwili otacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
nie pisałam skąd jestem:) woj wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
witam autora;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgfdg
kotek chyba ma ruję bo tylko bzykanie jej w głowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) No więc jeżeli ma to jakieś znaczenie to ja mazowieckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfgdfgfdg Kolego napisałeś swoje zdanie i szanuje je . Ale nie musisz nikogo teraz obrażać tym bardziej , że jest to dziewczyna . To co ona robi lub też czuje to nie Twoja sprawa . Możesz powiedzieć to co myślisz bez obrażania bo to niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
jestem troszkę młodsza niż ty nomad nie bzykanie mi w głowie ale sory tak to zabrzmiało jakby o to ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×