Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nomad20

Dlaczego nie mogę znaleźć dziewczyny? Proszę pomóżcie !

Polecane posty

Gość kotek;)
TSO kochany gdzie znikłeś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
ja żałuje bo okazali się chamami myślę że znajomości z tobą bym nie żałowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) A jakoś tak zniknąłem ;) nie wiem czemu ale chyba trochę chciałem popatrzeć co ktoś o tym pisze i zerknąć na to z pewnym dystansem . Chyba dlatego nic nie pisałem . A co :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
a nic:P tak tylko pytam:) bo widzę że autor też się troszkę wycofał to myślałam że ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
TSO a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) Jestem jestem ;) po prostu jakoś tak się nie odzywałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) Mam lat 19 a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
hehe tyle co ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Nie wiem. Ja jestem ponoć romantyczna, bo: - często miewam nieobecny wyraz twarzy - czytam książki, gdzie się tylko da - rysuję, kiedy mnie najdzie wena, nie zwracając uwagi na otoczenie - ładnie się wysławiam romantyczny jesteś, gdy nie oceniasz po pozorach, gdy posiadasz taką cechę jak elokwencja, gdy traktujesz każdą kobietę jak damę... i, co najważniejsze: nie robisz tego na pokaz, ale zawsze. Nawet przy alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44449999955555
to może jest we mnie jakaś cząstka romantyzmu. możliwe, że kiedyś jakaś dziewczyna do dostrzeże, albo i nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze akurat mojego romantyzmu nie widać gołym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Przecież to widać po wyrazie twarzy, po gestach, nawet po stroju... trudno nie dostrzec. ;) Problem w tym, że, choć kobiety pragną romantyków, jednocześnie boją się ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ;) Heh ;) powiem Ci , że wydajesz się bardzo sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
takasiakaiowaka dosłownie jak byś opisała mnie tylko bez rysowania bo nie mam talentu (znaczy ja tak uważam) i zgadzam się z tym jak ma wyglądać romantyczny facet. moim zdaniem nie musi pamiętać o wszystkich rocznicy bo czasem sama zapominam nawet o własnych urodzinach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli widać romantyzm po twarzy chlopaka to zdaje mi sie że to nie jest jego atut ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
TSO dzięki:) myśleże czasem tego ze ktoś jest romantyczny naprawdę nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Oczywiście, że to zaleta! Ta tajemnica we wzroku, aż kusi, by ją odkryć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
nomad zgadzam się romantyzm jest ok ale nie jak to wdać bo chyba bym wolała żeby facet chodził twardo po ziemi a romantyzm pokazywał hm jak to określić jak jesteśmy sami i jak to jest możliwe a tak to myślał trzeźwo o przyszłości a nie żył marzeniami cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Toż taki potrafi zadbać o partnerkę! Zbuduje jej zamek, porwie ją na swego rączego rumaka i powiedzie do nowego gniazdka miłości. Zaniesie na rękach do środka, jeśli to w dodatku romantyk z krzepą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek;)
ja już muszę lecieć chłopaki i dziewczyny:) dla zainteresowanych : ivona020692@tlen.pl miło się z wami pisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
O taaak, latam z głową w chmurach, czasem jednak zdarzają się zderzenia z rzeczywistością w postaci maszyny lotniczej bądź wysokiego budynku, a to - niestety! - potrafi zaboleć. Zrzućmy winę za to na młody wiek, w końcu głupie to, płoche... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takasiakaiowaka E tam :) to piękne , że masz marzenia :) mówisz to ze wspaniałą motywacją i bije od Ciebie bardzo fajna pozytywna energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaatika
Nie bardzo się zgodzę z dfgdfg. Jeśli mężczyznom podoba się naturalny wygląd kobiet, to jak wytłumaczyć fakt, żę biegają masowo za moją siostrą, która mocno się maluje i nosi mini lub dekolt; jesteśmy bardzo podobne, a ja na kolejki nie narzekam :P I nie jest to zazdrość, tylko fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Bardzo mnie to cieszy, lubię rozweselać innych, skoro siebie samej nie potrafię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaaatika Nie wzięłaś pod uwagę , że nie jest wielu ' nas ' czyli tych co są romantykami i wolą te naturalne :) bo musisz być świadoma , że to wymierający gatunek :) hehe . ... Cokolwiek w życiu nie robisz nie ma to większego znaczenia , ale ważne jest żeby to zrobić bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie . Pojawia się ktoś w Twoim życiu i część Ciebie mówi - nie jestem gotów a druga część mówi - to musi być Twoja na zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu mi się stopka wcięła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaatika
..pewnie jakiś omen.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×