Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

singri

Kto ma rację?

Polecane posty

Gość ales wymysliła
a co Ci szkodzi wydac pare złotych na wkładki zamiast prać recznie, wydawac na ten luksus jakim jest woda i mydło., Jesteś zdrowo jebnięta i jeszcze uwazasz się za lepszą osobe, bo pierzesz po 3 razy dziennie koszulki ubabrane mlekiem ??? Żenujace masz poglądy i Twój narzeczony ma racje "pierdolisz" na każdym kroku. Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha.........
Fleja jestes i tyle :O Wydatek na wkladki laktacyjne jest niewielki ale jak komus nie przeszkadzja plamy z mleka (fuuujjj!!!!) to zawsze wymowke znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze
co do dziecka-moja mądra kuzynka ujała małego i nie szło jej przegadać że zle robi.Mały ma 3 lata i dalej musi go trzepać w wózku bo nie uśnie.I to nie leciutko-mocno że mało domu nie rozwali.W nicy do tej pory się budzi no i potem tego klocka musi do wózka wsadzić i bujać.Masakra jakaś!!Moje dziecko ma też 3 lata ale zawsze sam usypiał i nie miałam problemu.Idzie sam się kładzie albo czasami leże koło niego.Jakieś 1,5 roku na już swoje łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glupiej niestety autorki
"Mam na tyle mało kasy że musiałam wybrać - wkładki czy pieluchy, żarcie czy nowa grzechotka którą dziecko i tak się jeszcze nie interesuje." Wybrac to ty powinnas wczesniej, a nie teraz:O Musisz wybierac miedzy pieluchami, a wkladkami? Miedzy jedzeniem, a glupia grzechotka za 10zl? To ja wspolczuje twojemu dziecku jak tak dalej pojdzie. Ale co tam, grunt bys ty o tylko ty byla szczesliwa i zaspokoila swoj instymkt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Źle zadajesz pytanie - to nie jest kwestia "czy za wcześnie" bo wiele dzieci śpi spokojnie w łóżeczku od urodzenia, to nie jest kwestia czasu a nawyków. PRZYZWYCZAIŁAŚ małą do takiego a nie innego sposobu zasypiania, przy boku, z lulaniem, więc trudno teraz dyskutować o tym, kto ma rację, bo nie o rację tu chodzi. Twoja Natalka nie zacznie budzić się rzadziej - z powodu przekonania, że mama nigdzie nie pójdzie - a dlatego, że jej organizm będzie inaczej funkcjonował, żołądek będzie inaczej trawił i jej zapotrzebowanie energetyczne będzie inne. Tobie jest wygodniej (choć ja dokładnie tak samo szybko i sprawnie karmiłam mając dziecko w łóżeczku), to niech się narzeczony nie miesza - póki to nie on wstaje w nocy. Z drugiej strony - zakorzenienie się nawyku spania z wami sprawi, że kłopot będzie coraz większy, a dziecko samo nie dojrzewa do wyprowadzki przez kilka lat. Na marginesie - zamiast nosić na rękach, spróbuj głaskać ją na leżąco, tak żeby czuła twoją obecność, ale bez kołysania, jak się odzwyczai, to nie będziesz tracić godziny snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram w 100% to, co napisała Hiena! Utrwalasz u córki złe nawyki, z którymi z czasem będzie coraz trudniej walczyć. Co do wkładek laktacyjnych, to one kosztują ok. 10zł za 30szt., a ile Ciebie kosztuje codzienne pranie bluzek i staników-woda, proszek? Na spacer jak wychodzisz z dzieckiem to nie wstyd Ci,że masz mokre plamy na bluzce? W domu jaki Ci szkoda kasy, to pieluchę tetrową sobie włóż chociaż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorce nie wstyd
wrecz przeciwnie jest dumna ze ona pierze, a nie idzie na latwizne:O Taka z niej bohaterka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona w domu
ja pierniczę co za głupota, zamiast włożyć wkładki to ona pierze staniki i bluzki a co jak wyjdzie na zewnątrz? ale to musi wyglądać,,,, takie plamy na bluzce co do spania w łóżku z rodzicami to uważam że jest to niebezpieczne dla takiego maleństwa plus lenstwo ze strony matki potem będzie jeszcze trudniej je oduczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×