Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adgpiut

--czy moge mieć przez to kłopoty z okresem?---

Polecane posty

Gość adgpiut

odchudzam się i schudłam 6 kg w 4 tygodnie, planuje jeszcze zgubić 3. Zastanawia mnie, czy taka utrata wagi w tym czasie moze zaburzyc jakoś sprawy miesiączkowe itd. Bo wydaje mi się, ze owulację w tym cyklu miałam kilka dni później, niż zwykle, ale to tylko moje przypuszczenia, bo na pewno nie moge wiedzieć. Czy takie odchudzanie jednak nie ma jeszcze wpływu na funkcje organizmu? Dodatkowo obawiam się ciąży, więc jeśli orkes zacznie się spóźniać, to już zeświruję chyba ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz
Zależy ile masz lat. Wiek 14 - 18 lat może spowodować dreorganizację w Twoim organiżmie przy tak drastycznym odchudzaniu. Radzę zwolnić tempo odchudzania, bowiem obecny system szybkiego odchudzania może zostawić wiele niepożądanych zmian, z którymi będziesz musiała się borykać przez wiele lat. Wiem co piszę, bowiem przekonałam się o tym na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz
miało być "dezorganizację" a nie deorganizację sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgpiut
mam 27 lat, nie odchduzam się jakoś radykalnie, jem 5 regularnych posiłków dziennie, zróżnicowanych. Często zdarza mi się zjeśc slodkie i inne zakazane rzeczy. Nie jest więc tak, że prawie nic nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×