Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kristoferson

żona przestała mnie pociągać

Polecane posty

Gość kristoferson

minął rok od ślubu a żona już przestała mnie pociągać sex uprawiamy raz na miesiąc fakt faktem jest w ciąży ale ona wogule mnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemamczymmyśleć
To przykre. Myślę, że nie wiedziałeś czego chcesz, pewnie nadal nie wiesz, i wiedzieć nie będziesz. Pewnie dojdize do tego, że ją zdradzisz, i tym samym przestaniesz być mężczyzną. Przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
kiedyś kochaliśmy sie kilka razy dziennie po jakimś czasie raz dzienie raz na dwa dni teraz sypiamy w osobnych sypialniach to jest jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
doskonale wiedziałem czego chcę i nadal wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
zaraz po ślubie przestała o siebie dbać komptetny brak makijażu nie ogolone nogi nawet niechce mi sie wypominać reszty kiedyś było zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72983430
rozmawiałeś z nią o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
można powiedzieć wygląd sie nie liczy i nie jest ważny Ale dla mnei jest ważny niewiem co zrobić jak na nią wpłynąć i nie mówcie mi porozmawiaj z nią bo to mam już za soba i bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemamczymmyśleć
Na pewno zadbany wygląd jest ważny. W takim razie, porozmawiajcie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
wychodze na ulice i widze te wszystkie ładne dziewczyny które dbają o siebie i to widać zastanawiam sie czy to też taki pic na podryw a później szara rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 72983430
zastanawiałeś się nad przyczynami tego zaniedbania? może żona jest przemęczona obowiązkami i po ich wykonaniu nie ma ochoty na nic innego niż chwila słodkiego lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
rozmawiać matko ile ja z nią o tym rozmawiałem prosiłem przekonywałem zachęcałem kupowałem bielizne którą założyła tyko raz zawsze słysze text że ona nie bedzie sie zmieniać bo nie ma takiej potrzeby bo ona nie ma czasu jest zmęczona niechce sie jej i że tak jest dobrze no to ja niewiem co zrobić wiec wchodzę tu i pisze bo co mi pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fakt faktem jest w ciązy"... no może jak jej się chce rzygac co rano, albo cały czas chodzi zmęczona, to nieogolone nogi nie są dla niej numerem jeden na liście spraw do załatwienia, co? Może sam jej przygotuj pachnącą kąpiel, zrób masaż, ogol te nogi (jak ma juz brzuch, to golenie nóg to wcale nie takie znowu hop-siup ;P ) a nie marudź egoisto ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
kurde kiedyś nie była przemęczona a po ślubie a przed ciążą już była kurde tak nagle ją zmęczenie ogarnęło obowiązków ma mniej bo od kiedy razem mieszkamy z większosci ja wyręczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronniez
No to ją rzuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemamczymmyśleć
Trudno dogadać się z ludźmi, którzy nie potrafią słuchać. To się rozumie samo przez się, i trudno cokolwiek tu poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
kurde widze ze wszystkei laski są takie same a później dziwia sie że faceci je zdradzają może nie ma co kombinować tylko iść tropem całej reszty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemamczymmyśleć
Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
kurde pewnie że nie bo jeszcze tak nisko nie upadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronniez
Teraz Ci żona daje raz na miesiąc a za rok będzie raz na 6 miesięcy. Taka bolesna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoferson
niewiem co zrobić zostawić nie zostawie bo kocham, ale do domu wracać mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olobolokolo
Troche to dziwne bo w ciąży kobiety mają większą ochote na sex ale po porodzie przygotuj się na kilka miesięcy abstynencji sexualnej albo szukaj kochanki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po 2 ciazach i powiem
Ci tyle,ze Ci wspolczuje.Ja zawsze o siebie dbalam-i przed slubem i po-bo nie tylko lubie ladnie wygladac,ale tez nie widzialam powodow,zeby maz mial patrzec na sfrustrowana babe w dresie z tlustymi wlosami:O z powodu np.zmeczenia w ciazy,mdlosci itp.Po ciazach dodatkowo schudlam i waze mniej,niz przed.Sypiamy ze soba srednio 2 razy na tydzien i jak bylam w ciazy to sie nie zmienilo:) jak musialm wstawac do dzieci i bylam zmeczona-tez nie:) Jestesmy ze soba ponad 5 lat i moge spokojnie powiedziec,ze zamiast popadac w rutyne,nasz zwiazek sie rozwija i nie nudzimy sie soba.Coz,moze to kwestia charakteru,postawy i przy okazji dobrej organizacji,tzn.po porodzie:),no i w duzej mierze dobrania sie charakterami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
smutne ale takie zycie, moge tylko powiedziec ze lepiej nie bedzie baaa znacznie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles masz problemy z dupy
ja mam np rozne okresy w zyciu raz jestem b zadbana umalowana wygolona ladnie ubrana itd bo mam na to czas a raz wygladam niezachecajaco bo albo mam slabsze dni ze mimo iz nic nie robie to mam oslabiony organizm i nie mam na nic sily albo naprawde jestem zajeta np teraz mam sesje prace przeprowadzamy sie do nowego domu po cywilnym organizujemy koscielny i jakos mojemu mezowi nie przeszkadza ze czasem mam na sobie gaszcz wlosow i dres i tak za mna lala codziennie i sie mu podobam i mnie tez nie przeszkadza jak przychodzi po 12 godzinahc z pracy z cuhnacymi skarpetami w jakims t-shircie ktorych nie znosze zamiast w koszuli tez rzucam sie na niego z wielkim pozadaniem a pozadanie bierze sie z milosci i to ze partner nie jest zadbany nie ma nic do rzeczy chlopie ty jejw ogole nie kochasz ty kochales jej wyglad nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzz
to Ci pojechano po całości ale to prawda, jeśli kochasz, pożądanie jest lub nie ma ale schodzi na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawałam facetowi wszystko w łózku – tak mi się przynajmniej wydawało, a ostatnio przyłapałam go jak dzwonił na http://sextelefon.twojweekend.com , byłam niemiło zaskoczona, a on wymawia się że tylko raz dzwonił….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×