Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dynia_81

Dlaczego faceci już nie chcą się wiązać???

Polecane posty

Gość dynia_81

Podobał mi się pewien kolega z pracy, tak się złożyło ,że zaczęliśmy rozmawiać itp. zaprosił mnie na ciastko i kawę po pracy, zaczęliśmy się spotykać, rzadko, bo to początek znajomości, za którymś razem poszliśmy do niego, do łóżka, myślałam ,ze to będzie normalny związek, że mu zależy, a to się przerodziło w układ!!! :( Dzwoni do mnie raz w tygodniu, widzimy się na wieczór i noc..w pracy się do mnie nie przyznaje, bo jak mówi nie chce plot.. dlaczego????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jemu niestety musisz to zrozumieć nie zależy na związku tylko na sexie. Chce mieć kobietę na sex ale jednocześnie być wolnym strzelcem. Słowem - jesteś jego zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figot fago
podziekuj feministkom jestes wyzwolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier 24/16
pindulka a ty jesteś na więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każdy robi, co chce. Faceta się do związku nie zmusi, jego wybór. Autorka albo to zaakceptuje, albo przestanie się w to bawić. Każdy ma prawo robić ze swoim życiem, co chce a innym nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynia_81
no rozumiem, ale nie zachowywałam się chyba jak dziwka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to ukróciła puki czas, im szybciej tym lepiej, potem się przyzwyczaisz albo broń Cię Boże zakochasz i będziesz ugotowana a on będzie miał panienkę gotową na każde jego zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sks
nie eeeeeee!!! jestes wspaniala kobieta :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellla1993
a co ja mam zrobić, mam chłopaka o 10 lat starszego, jest kochany, opiekuńczy, troskliwy, wysportowany, dba o mnie bardzo, ale jest jedno ale, nalega bym się do niego wprowadziła:/ już od 4 miesięcy ciągle męczy mnie tym, nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sks
ale nie zamykaj za soba dzwi tam gdzie jestes a najlepiej olej goscia bo to sciema wydaje mi sie...bedzie toba zadzil,przynajmniej bedzie chcial-zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porządki faceci chcą się wiązac...ty akurat trafiłas na dupka dla którego jesteś darmowym seksem który jeszcze sam do niego przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angella 1993---> jeśli ty tez tego chcesz to w czym problem,wprowadz się,przecież mozecie spróbowac....no chyba ze nie chcesz to się do niczego nie zmuszaj a facetowi powiedz ze nie jestes jeszcze gotowa na zamieszkanie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sks
POLI dobrze mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porządni*...boże jakieś porządki mi wyszly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×