Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość do zastanowienia
w dzisiejszych czaasach niektore mamy nie ufaja juz swojemu instynkowi tyko o wszystko musza zapytac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsvmb
O wchodzę tutaj i widzę że nie tylko mnie irytują niektóre wpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbara- myślę, że spacerek w taki piękny dzień nie zaszkodzi :) Ja dziś niunię pierwszy raz od dłuższego czasu nie ubrałam w rajstopki i nie wyglądała na zadowoloną. Dziś spotkałam znajomą co ma córeczkę miesięczną która urodziła się z taką samą wagą jak moja Lucynka i powiem Wam, że nie mogę uwierzyć , że moja córka była taka malutka! :D (3345) Ojj jak szybko minęło a zaraz roczek trzeba organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Już wiemy skąd te biegunki:) Mała jadła za dużo chleba... po odstawieniu biegunki minęły. Bałam się że może to być gluten - ale jednak nie. U nas szykuje się powrót do słoiczków:) Dzisiaj robiłam Julii deserek banan + avocado i na avocado przetopiłam napęd do blendera:D - ajj. Muszę pochwalić moją kochaną córeczkę:) Nauczyła się klaskać do "Kosi kosi łapci..." i stukać paluszkiem w moją dłoń na "Tu tu sroczka.." :D Ogólnie to ostatnio uczymy się wierszyków z wybijaniem rytmu:) Bardzo się jej to spodobało:) Teściowa jakoś ucichła:) (może to cisza przed burzą?). Ja z mężem w końcu zaczęliśmy ze sobą normalnie rozmawiać. Chyba znalazłam sposób jak do niego dotrzeć... Postanowiłam pozwalać mu na wszystko... Powiedziałam że może robić co chce... i są efekty. Wczoraj poszedł z kolegami na jakiś męski wieczór, wrócił trochę późno ale w stanie trzeźwym! Za to rano wstał do małej i pozwolił mi pospać do południa, zrobił kawę (co rzadko się zdarza) i cały dzień spędził z Julią. Mnie zaczął w końcu traktować jak swoją żonę. Mamusia namawiała na zostanie w domu i gin z tonikiem ale odmówił! Nie wiem czy to coś da tak na dłuższą metę ale to chyba jedyna deska ratunku... I jeszcze jedno, powiedziałam mu wprost ze jeśli to się nie skończy to albo wyprowadzamy się albo ja wracam z małą do Polski. I o dziwo powiedział mi że wyprowadzimy się... Po tych ostatnich wydarzeniach doszło do mnie że prawdopodobnie mam nerwicę lękową... drgawki, uczucie zimna, podwyższona temperatura, strach, paniczny lęk - po jakimś czasie wszystko mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowych Jeśli komuś nie podobają się wpisy ma forum to niech po prostu gonie czyta? Ja nie widzę tu żadnego problemu! Barbara Myślę że Błażejkowi nie zaszkodzi spacer, a poprawi jego samopoczucie. Ja sama biorę małą na dwór kiedy tylko jest to możliwe:) Na świeżym powietrzu prześpi nawet dwie godziny, co w domu jest niemożliwe:) Pisałaś o serki homogenizowanym, a próbowałaś podać serek mascarpone z bananem? Jula to uwielbia. Co prawda jest strasznie kaloryczny, ale myślę że raz na jakiś czas nie zaszkodzi:) Wiola Ja dzisiaj przeglądałam zdjęcia małej zaraz po porodzie:) i nie mogę uwierzyć jakie było z niej maleństwo!:) (2995g). Rok temu szykowałyśmy się do świąt z brzuszkami a teraz do pierwszych świąt z maleństwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to super. Jak biegunki minęły .tylko my znajdziemy ich przyczyny :-), ja również polecam krzesełko di kąpieli i przydaje się nie tylko do niej. Jak gotuje obiad a nie chce by mi po całym domu chodził albo przy zabawie na chwile do karmienia nawet .jak dla mnie super sprawa . Czy jest tu jakas mama gdzie jej dziecko nadal samo nie siedzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to super. Jak biegunki minęły .tylko my znajdziemy ich przyczyny :-), ja również polecam krzesełko di kąpieli i przydaje się nie tylko do niej. Jak gotuje obiad a nie chce by mi po całym domu chodził albo przy zabawie na chwile do karmienia nawet .jak dla mnie super sprawa . Czy jest tu jakas mama gdzie jej dziecko nadal samo nie siedzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassiula- Cieszę się, że jakoś doszliście do porozumienia z meżem. Może wybierz się do lekarza z ta nerwicą bo nawet nie wiesz jak lepki mogą pomóc w takich sytuacjach... :) Miałam się rozpisać a niunia woła :) Potem się odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zastanowienia
A jak komus nie podobaja sie niektore wpisy tutaj i jest mamą z lutego ktora nalezy do forum to jak niby ma wyrazic pewne slowa irytacji, bo napewno nie podpisze sie swoim nickiem bo by miala przechlapane juz do konca. A i jeszcze jedno mamy z lutego ktore czasami zmuszone sa podszyc sie pod pomaranczki nie pisza obrazliwie i chamsko, jedynie krytycznie a z czym sie spotykaja......... z agresja slowna i wyganianiem z forum. Mamablazeja jasne, jasne z tym grzybkiem i spacerkiem (bylo zanim przytoczylas link niewiadomo skad) - to bylo dla ciebie "do zastanowienia". Ciebie irytuje moj wpis a mnie irytuje jak podchodzisz do pewnych spraw. To chyba jzrozumiale ze takiej dyskusji nie wypada tu wszczynac pod swoim nikiem a jednak mysli i slowa cisna sie na usta. Wybaczcie mamy, naprawde nie chce robic kolejnej awantury ale nie chce mi sie udawac ze tu jest tak slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) od soboty jestem w Niemczech. wyjechalismy z Polski zgodnie z planem ok 21 w piatek i na 5.30 bylismy na miejcu :) pomalu ogarniam sytuacje, ale padam juz z nog! caly czas cos! do Polski jak pisalam jechalismy zrobic niespodzianke, dlatego nie moglam nic wczesniej napisac. wiem ze moja siostra czasem na kafe siedzi i podczytuje takze ten topik (glownie szukajac info co tam u siostrzencow slychac :P) i sila rzeczy niespodzianka moglaby sie nie udac :P I z nowosci u nas. Tomaszek pelza przepieknie! o ile 2-3 dni temu pelzal wolniutko o tyle teraz eskapady po calym mieszkaniu sobie robi i pedzi strasznie przy tym! zaczyna sie wspinac na meble :P na razie wstac mu sie nie udaje ale na kolankach siedzi sobie :) rozgadal sie bardzo, ciagle cos tam po swojemu nadaje :) I Basiu (tez tak mi latwiej :P) zapytaj lekarki jesli cie ten spacer niepokoi, choc ja dawno bym juz wyszla :P u nas jak lezelismy w szpitalu na oskrzela to lekarki same na dwor nas wyganialy! jeszcze na lekach! Tomek nie goraczkowal, a wszystkie dzieci bez goraczki mialy przynajmniej godzine byc na dworze. wiec i my tak wychodzilismy, a zimno strasznie bylo. I co do spania z rodzicami to Tomek (i wczesniej Franek) spal z nami do czasu kiedy ssal piers. od tego czasu cala noc w lozeczku. wczesniej zasypial w lozeczku ale po 1 karmineiu nocnym zostawal z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jednego. dlaczego jesli kogos irytuje to co pisze inna osoba (na tyle ze swoja irytacje postanawia wyrazic slownie) nie napisze tych slow normalnie, pod swoim nikiem (jesli go ma)? troszke odwagi cywilnej! bez przesady to jest TYLKO FORUM. nikt nikogo nie zje za to ze ma inne zdanie :D takie pisanie na pomaranczowo (przez osoby z wewnatrz) to najprostrzy sposob zeby rozwalic forum. wlasnie przez to 2 watki w ktorych pisalam wczesniej przeniosly sie na prywatne forum :) i nie ma podszywania sie, zmienienia nikow. jak cos komus nie pasuje to mowi o tym wprost. i jakos zyjemy, nikt na nikim sie nie wyzywa, nikt nikomu nie dop.... a klocimy sie czasami o poglady, slowa, wartosci :P nie jest slodko do przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani pomarańczowa- ja jednak nadal nie rozumie dlaczego skoro nie odpowiada Ci atmosfera, irytuja Cię wpisy niektórych dziewczyn to po co tu zaglądasz i rozmawiasz z NAMI ? JA Cię nie wyganiam broń Boże ale gdyby mi nie odpowiadało jakieś forum , jakiś watek to po prostu bym go zmieniła... Wiem, że jest jakaś strona o mamusiach ,,bez lukrowania" - jakoś tak. Jesli naprawdę jesteś jedną z nas ze stałym nikiem to spróbuj napisać , że nie zgadzasz się z czymś pod swoim nikiem i zobaczysz dopiero czy trzeba było pisać na pomarańczowo. Może nikt się nie obrazi :) kasiulla chwaliła się swoją córcia to ja swoją też... Moja Lucynka też już od około tygodnia robi ,,kosi, kosi" :) JAk włączam muzyczkę to kręci głową i klaszcze :) My z mężem dużo jej śpiewamy i tańczymy z nią i może dlatego tak muzyke lubi. mała agatka- wszędzie dobrze ale w domu najlepiej co? :) Super, że szczęśliwie objechaliście, teraz powrót do normalności ;) Lena0- a gdzież Ty?! :D P.S Dziewczyny z Lublina i okolic - nie chcecie pieska??? Psiakowi któremu szukałam domku niestety się nie udało i musiał trafić do schroniska. Chce go zabrać z tamtąd i szukam mu domku na stałe. JEst taki cudny! Gdybym nie miała już jednego psa to bym go wziela ale ciezko było by mi z dwoma zwierzakami do wyrowadzania i dzieciaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
wiola!! ja bym z mila chcia chciala ale sama wiesz ze nie mieszkam u siebie i mam juz 2 kotki ktore z niezadowoleniem byly przyjete jak sie wprowadzalismy.... wiesz "do zastanowienia" ale dla mnie to jest takie dwulicowe podejscie.... normalnie z nami rozmawiasz jesli jest temat ktory ci sie podoba a jak cos ci sie juz nie podoba to wyrazasz swoje zdaniem pod innym "pomaranczowym"nickiem .Mysłam ze jestesmy powaznymi ludzmi ktorzy potrafia rozmawiac na kazdy temat pod swoim nickiem.... no i lepiej dyskysje zaczynac pod nie swoim nickiem.... mała agatka! a jak mozna zrobic prywatne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbara - prywatne mozna na innym portalu zalozyc. ja pisze na gazeta.pl, oraz na babyboom.pl. kiedys pisalysmy na grono.pl, ale cos tam zlikwidowali i fora zniknely. nawet nie wiem dokladnie o co chodzilo, bo na czas zamieszania"gronowego" nie mialam za bardzo neta. no i sie z dziewczynami przenioslysmy. i teraz nikt nie moze sie podszywac, nikt nie czyta naszych wpisow. czytaja i pisza tylko zarejestrowane urzytkowniczki, zaakceptowane przez moderatora (ta dziewczyne ktora zalozyla forum na danej stronie). i jest fajnie :) i jak pisalam zadna z nas nie boi sie powiedziec co na dany temat mysli, a piszemy razem z 1 dziewczynami od lutego 2008 a z drugimi od marca 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
to mozna by tam zalozyc forum nasze :) i bedzie problem z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, idę do dentysty na 13.30, muszę zabrać ze sobą Małego.. Nie wiem jak ja to zrobię :) ale nie mam innego wyjścia... mała_agatka - witaj, fajnie, ze już jesteś pani pomarańczowa - też myślę, że powinnaś się ujawnić, ja sama miałam małe spięcie o żłobek z Bubik i jest przecież OK. Jak Tobie się nie podoba czyjeś zachowanie, to też powinnaś napisać wprost, przecież nikt Cię za to nie powiesi. Przecież to tylko wirtualny świat i tak jesteśmy tu anonimowe :P I Później coś napiszę, bo szykuję się do wyjścia.. I ALE MNIE WKURZAJĄ TE REKLAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zastanowienia
to ja tez tam bede ale pod swoim starym nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
ale przynajmniej bedziesz zmuszona wyrazac swoje zdanie pod swoim nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zastanowienia - i super ze bedziesz :D jesli oczywiscie sie przenieiemy. nie chodzi o to ze masz nie byc :) tylko o to ze skoro piszemy pod jakimis stalymi nikami to moze trzymajmy sie ich wyrazajac czy to pochwale czy nagane czy zirytowanie czyimis slowami, albo zachowaniem :) mozna dyskutowac, klocic sie, polemizowac w normalny sposob. po to jest forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, moze jednak ktos? choc juz Tomasz sie nim zajal :D moze mu sie uda pozdejmowac i nie zjesc przy okazji go :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zastanowienia
No i luzik dziewczyny. Łączy nas jedno, a rózni czasem tylko inne zdanie. Pozatym męzowie czasem gorzej wkurzaja niz pomarańczki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.flora
hej napiszę coś więcej później , bo teraz próbuje sie zalogować: login mam zaakceptowany, ale mam problem z tym identyfikatorem TLEN, ciągle błąd i już nie wiem co tam wpisac - pomoże któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam (dzięki za zainteresowanie :P ) Jakub był bardzo grzeczny, normalnie w domu to by śmigał i 5 minut by nie wysiedział, a u dentysty trzymałam go na kolankach, siedział grzecznie i przyglądał się jak dentysta robi swoje. Cieszę się, że mam ząbek już naprawiony :D Znów więcej nie napiszę, bo Kubuś marudny chce jeść i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatriks - no to pogratulowac grzecznego synka :D oj nie wyobrazam sobie z moim Gargamelem u dentysty byc! M.flora - tam w identyfikatorze nie ma nic byc. automatem twoj nik wskoczy, wykasuj go i wtedy powinno byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×