Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość milalila

Witam! Czy jest już może jakaś przyszła mamusia oczekująca na swoje szczęście w lutym 2012? Ja test robiłam już 19 maja - 4 dni przed spodziewaną miesiączką i wyszedł pozytywnie! Byłam u gina 24 i jeszcze nie znalazł nawet pęcherzyka na usg ale uznał że ciąża gdzieś tam musi być skoro testy wyszły dodanio. Kolejną wizytę mam 6 czerwca. Termin z moich obliczeń wychodzi na 2.02.2012. To startujemy z nowym topikiem!!! Zresztą do lutówek mam sentyment bo udzielałam się w lutówkach 2009 ale córcię urodziłam 31.01.2009. Czekam na następne szczęśliwe mamuśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluje ja jestem mama z luty 2011 echhh powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Dzięki za gratulacje, chociaż teraz to jeszcze różnie może być... ale ja jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avonka 27
Ja bym chciała ale... u mnie dopiero owulacja, okres ok 15.06, gdyby się udało byłaby druga połowa lutego 2012... ale nie zapeszam i nie nastawiam się :P Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja luty 2010
Ale urodzilam koniec stycznia :) Kiedy to bylo hehe Gratuluje i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
hej okres spuznia mi sie 3 dni i mozliwe ze tez do Was zawitam jestem juz mama synusiaz grudnia 2009:) testu nierobiłaam bo chyba nikt niespdziewał sie tej ciazu jeszcze chwile poczekam:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beattriks
milalila - kiedy miałaś ostatnią @? Ja miałam 30 kwietnia, test pozytywny, ale termin dopiero poznam na USG w przyszłym tygodniu. A jakie macie objawy, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin i tak będziesz mieć
z ostatniej @ i wypada Ci na 7 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beattriks
cykle mam średnio 25 dni, to chyba wcześniej, 3, 4 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin i tak będziesz mieć
to bez znaczenia na karcie przebiegu ciąży będziesz miała wpisany termin porodu z ostatniej @ liczony standardowo w/g cykli 28 dni taki liczą lekarze natomiast z usg między 10 a 14 tc będziesz miała wyznaczony faktyczny termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
beattriks ja tez ostatnia miałam 30 kwietnia :) a ile dni trwały twoje cykle i czy były regularne??aha no i czy masz jakies objawy na ciaze?? mi tezz wypada termin na 7 lutego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beattriks
Hej, 123:) - ja robiłam test w dzień Matki, tj. w terminie @ :D i taki prezent :) cykle regularne, a z objawów delikatne kłucia na dole brzucha, bolesne piersi szczególnie w nocy - w dzień prawie nic. I chyba to wszystko. Pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze że nie jestem sama! Jednak są już jakieś przyszłe mamusie;-) Ja ostatnią @ miałam 26.04. Test robiłam 16 i już wyszła taka mgiełka drugiej kreseczki ale 19 już były dwie wyraźne. Na usg 24 jeszcze nic nie było widać. następną wizytę mam 6 i wtedy może już się wszystko wyjaśni. Mnie w terminie spodziewanej miesiączki bolał brzuch i miałam straszne nudności. Teraz już jest ok tylko piersi mi urosły i są barzo tkliwe i ciągle chce mi sie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
Witam , byc moze tez do was dolacze , czekam na @, ostatnia mialam 7 maja i teraz powinnam miec 3 czerwca. jescze 3 dni. objawy : mialam klucia w brzuchu juz teraz minely, sluz, duzo sluzu , piersi powiekszone ale sczezrze powiedziawszy raz jestem prawie pewna ze to ciaza a innym razme sie zastanawiam czy to nie efekty ubovczne odrzuconych hormonow w tym cyklu. zobaczymy, ale bardzo chcialabym dolaczyc ')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! to chyba mogę już dołączyć :) dziś rano wyszły 2 kreseczki :) ostatni okres miałam 1.05, cykle mam 29-32 dniowe. dziś śliczne 2 kreseczki, jedna co prawda zdecydowanie jaśniejsza, ale myślę że jak w pt powtórzę test to będzie już ciemna :) mam już synka, ma 2,5 roku i czas najwyższy na rodzeństwo dla niego :) z objawów to takie typowe przedokresowe, albo wczesnociążowe (u mnie wygląda to identycznie) potworne mdłości, bóle brzucha, obrzmiałe i bolące piersi, no i straszna wrażliwość emocjonalna :) termin będzie na 7.02. już umówiłam się do ginekologa na 20.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexxis
OMG- ja urodziłam 31.01.2010 , chociaz miał być 8 lutego ;) A tutaj już topic luty 2012 :) Powodzenia dziewczyny, ja dokładnie dwa lata temu w Dzien Dziecka dowiedziałam sie , że jestem w ciąży planowanej - ale szok był nie z tej ziemi ;) Synek ma już 16 miesiecy , jest łobuzem i nie zamierzam powiekszać już rodziny.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze32
Cześć Dziewczyny Hętnie bym do Was dołączyła tylko nie wiem czy mnie przyjmiecie. http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html Z tego kalkulatora porodu wyszedł mi termin na 2 luty test dzisiaj zrobiłam 2 kreski obecne 22 termin do gin. Z objawów ogromna senność wrażliwe na dotyk pierwsi i jakiś taki dziwny nie smak na niektóre potrawy np szpinak który wcześniej mogłam i dwie miski zjeść a i brzuch mnie troche boli ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikolajka
zazdroszczę przezywałam to samo rok temu :)miał być 14,02,2011 a Mikołaj przyszedł na świat 25,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lutowki:) ja z lutego 2011:) termin mialam na 14 luty:) ale urodzilam 5:) zycze fajnych, zdrowyuch 9 miesiecy i pozdrawiam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówki ja stąd gdzie ta pani powyżej:) Miałam termin na 3 lutego, ale urodziłam przez cc 24 stycznia. Wszystkiego najlepszego na 9 miesięcy, jak najmniej problemów i stresów. Szczęśliwych rozwiązań! Aż się łezka w oku kręci z sentymentu...nasze pociechy już 4 miesiące mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Hej dziewczyny ja miałam ostatnią miesiączkę 15,04 i powinnam mieć następną 18,05 ale.... nie mam to już 16 dzień opóźnienia :-) mam cykle 33 dniowe. Byłam u gina w czwartek ale jeszcze nic nie widać (za wcześnie) kazał przyjśc w przyszły czwartek i będzie wiadomo. Dla pewności zrobie test po weekendzie bo tydzień temu wyszedł negatyw chyba trochę za wcześnie. W każdym bądź razie gdyby sie okazało że jestem w ciąży to będzie termin na 8 lutego 2012. Dzisiaj miałam mdłości rano wiec pierwsze objawy są.....:-) Miałam też bóle w dolnej cz. brzucha w dniu spodziewanej miesiączki. Pozdrowienia dla przyszłych mam. Będę pisać jak czegoś sie dowiem...... Gdyby któraś z was miała pytania służę odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroosia
Hej dziewczyny! A ja dzisiaj zrobiłam teściora i wyszły dwie kreski jak byk i to nie musiałam czekać nawet minuty, więc chyba można by rzec że jestem na 100 % w ciąży :) Chciałam się zaraz umówić do gina, ale jak to w sobotę nie wielu przyjmuje a jak przyjmuje to do 12, a ja przed 14 nie mogłam. Tak więc w poniedziałek rano lecę do przychodni i zobaczymy co lekarka powie. A może macie jakiegoś fajnego gina z Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Nie ma to jak wolna sobota. Z dnia na dzień jest coraz większa nadzieja bo 17 dzień mija a miesiączki nie ma!!! Dla pewności w poniedziałek robie teścik, kurcze jak bym bardzo chciała zobaczyć te dwie kreseczki.... Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mam Buziole papa. Odezwe sie jutro. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespo_dzianka
czesc dziewczyny! dołaczam sie do was:) wczoraj i dzsiaj wyszly dwie kreseczki, w nastepnym ty ide do gina zeby potwierdzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
Cześć mamuśki :D Gratuluje wszystkim zaciazonym. Ja mam termin na 5 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
No moje kochane:) moja gin wyznaczyła mi termin na 03.02.2012 roku - na razie jestem na podtrzymaniu wiec nie wiadomo jeszcze co bedzie ale jestem dobrej mysli. Bierze ktoras z was duphaston? 15 czerwca mam wizyte i gin mam nadzieje ze juz cos zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespo-dzianka
mam pytanko... otoz moja ciąża to wpadka i nie brałam zadnych witamin w tyk kwasu foliowego czy jesli pojde w tym tyg do lekarza i zapewne on mi przepisze to czy nie bedzie zapozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia26
Na pewno możesz już dzisiaj iśc do apteki i kupić kwas foliowy w dawce 0,4 i taki mozesz łykac bez obaw jest to zalecane. Jezeli z plodem bedzie cos nie tak lekarz moze przepisac ci wieksza dawke. Jak zrobisz badania krwi lekarz moze ci przepisac witaminy magnez itp. NIc si nie martw :) Ja juz jestem na duphastonie =progesteron aby nie doszlo do poronienia i zarodek mogl sie spokojnie zagniezdzic. Wiec ubieraj sie i i do apteki po folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Hej sory że nie odezwałam sie wczoraj ale nie miałam czasu. Jak mówiłam ostatnio że w poniedziałek zrobie test i.. właśnie zrobiłam. Wyszła jedna kreska.. te testy chyba nie działają na mnie. To nie możliwe że spóźnia mi sie miesiączka już 19 dni a test nic. To są jakieś jaja. W czwartek ide do gina i zobaczymy co on na to powie. Testy to jakaś porażka. Mojej koleżance też nic nie pokazały a teraz jest w 6m ciąży. W ciąże zaszła w grudniu a test pokazał dopiero w połowie lutego dwie kreski. Jeszcze sie śmiałyśmy bo zrobiła test tydzień przed wizyta u gina i pokazał negatyw. Dopiero po wizycie test pokazał pozytywny wynik. Bardzo to dziwne że jednym test da wynik // w dniu spodziewanej miesiączki a innym dopiero po 1,5 miesiąca od spodziewanej miesiączki. 52 dni nie mam okresu a tu jedna kreska. Kurcze ja już więcej testów nie robie bo to jakas ściema. Do czwartku dziewczyny. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×