Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr71121

dobry ortodonta warszawa

Polecane posty

Gość Lala_lala1
malalola - masz rozdwojenie jazni? W jednym poscie piszesz, ze nie znasz tej Pani, a w nastepnym, ze sie u niej leczysz i jestes niezadowolona. Ktos Ci placi za czarny PR? Ja lecze sie u dr. Rozbickiej od przeszlo 1,5 roku i nawet nie wiem na jakim etapie jestem i jak przebiega moje leczenie, bo dr najzwyczajniej nie chce odpowiadac na moje pytania. Ciagle tylko slysze "zobaczymy", "poczejamy", "cierpliwosci", "ciezko powiedziec". Innych odpowiedzi nie ma. I dlatego nikomu nie polece tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, to jest temat na temat gabinetu pani Banaszczyk-Rozbickiej, a tu co drugi wpis to marketing szeptany!!! Zglaszam wszystkie takie wpisy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag85
Mnie się podoba, może nie należy do zbyt wylewnych osób, ale właśnie wczoraj zdjęłam aparat, jestem zachwycona moim nowym zgryzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonszalancja
Odradzam Panią Doktor. Jestem już na finiszu leczenia niedługo zdejmuję aparat. O ile na początku ( w starej lokalizacji ) Pani Doktor poświęcała pacjentom wiecej czasu, o wszystko mogłam się na spokojnie dowiedzieć a tak od czasu nowej lokalizacji Pani Doktor przyjmuje po 2 pacjentów na raz co 5 minut. Nie ma czasu na rozmowę, odpowiedzi na pytania są lakoniczne, bo obok leży już drugi pacjent. Pani doktor tak naprawdę tylko siada patrzy i zakłada z powrotem ten sam drut resztę robią asystentki. W trakcie leczenia nie bylam informowana o zadnych dodatkowych kosztach. Potrafiłam wejsc na standardowa jak mi sie wtdawalo kontrole za 150 zl a wychodzilam z rachunkiem na 550 zl bo zdjecie rtg (nowy aparat do zdjec musi na siebie zarobic ) oraz przeklejenie 4 zamkow jeden 50 zl ( bo kredyt za nowy gabinet sam sie nie splaci ). Nie mialabym nic przeciwko gdyby Pani Doktor poinformowala mnie na poprzedniej wizycie ze cos takiego bedzie konieczne. A tak wpakowalam sie w niespodziewane koszty. Kolejna sprawa sa horendalnie wysokie koszty zdjęcia aparatu... w innych gabinetach koszty poszczegolnych rzeczy sa o polowe tansze. I co mnie bawi najabrdziej - Pani Doktor liczy sobie za czyszczenie zebow z kleju... jakby to nie byls koniecznosc :) bardzo dlugo czeka sie również na wizyte. Ja mam srednio jedną na dwa miesiace... Podsumowujac: leczenie przebiegalo normalnie, kazdy ortodonta zrobilby mi to samo byc moze za mniejsza cene. I w bardziej sprzyjającej atmosferze. Stwierdzam ze Pani Doktor od pewnego czasucjest po prostu łasa na pieniadze co niestety odbija sie na jej profesjonalizmie. Drugi raz niestety ale bym gabinetu Pani Banaszczyk Rozbickiej nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonszalancja
Ach i jeszcze warto dodać ze na samym poczatku leczenia Pani Doktor kazala usunac mi 4 zdrowe zeby...jak sie pozniej okazalo w trakcie leczenia calkowicie Niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadziaGodess
czytam i nie mogę się nadziwić. Wyrywanie zębów....niepotrzebnie? Zalorzylabym sprawę w sądzie! Ja z dziećmi leczę się u Dr. Pawła z Mmdentu (ortodoncja) - wygoglujcie sobie - nie chce być posadzona o kryptoreklamę. Tez kiedyś miałam przejścia z dentystami ale w tych czasach? ...dziwie się się osobom, które wybierają dentystę od tak - równie dobrze można wybrać adwokata ....bez sprawdzenia papierów uwierzytelniajacych. Uważam, że zęby to podstawa mojego zdrowia i dentysta MUSI być sprawdzony ( nie tylko w necie) Pozdrawiam, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka378
Zgadzam się z przedmówczynią. Ja wybierałam ortodontę z II stopniem specjalizacji z ortodoncji. Nie chciałam, żeby moimi zębami zajmował się "byle kto" (chodzi mi o lekarza bez specjalizacji w tej dziedzinie). Moim zdaniem ktoś kto robi wszystko nie zna się tak naprawdę na niczym. Ja postawiłam na doktor Widmańską z kliniki Perfekt Med. Zanim do niej trafiłam, zebrałam na jej temat wiele informacji. To lekarz ze specjalizacją o którą mi chodziło i z dużym doświadczeniem. Nie można powiedzieć, że cena deprymuje lekarza, bo jak ja zakładałam aparat to ceny były takie same u niej i u dentystów bez specjalizacji w zakresie ortodoncji, wybór więc był prosty. Zanim zdecydujecie się na lekarza, zbierzcie o nim jak najwięcej informacji (w końcu leczenie ortodontyczne łączy się z długotrwałym procesem leczenia i z dużą kasą) a skutki złego leczenia mogą być opłakane. To tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent bielany
Ja także już jako któraś osoba z kolei absolutnie NIE polecam dr. Anny Banaszczyk Rozbickiej. Byłam u niej na konsultacji ortodontycznej i wyszłam wściekła. Byłam umówiona jednocześnie na RTG szczęki, wyciski i omówienie planu. Już na początku odczułam atmosferę "fałszywego" uśmiechu, a następnie otrzymałam stertę pytań po co zakładam aparat jaki mam problem, dlaczego teraz w jakim celu i pełno zbędnych pytań. Powiedziałam że aparat muszę założyć jak najszybciej bo mieszkam za granicą, wiedziała o tym przed naszą wizytą, po czym po wyciskach powiedziała że najpierw ustalimy plan ale to na następnej wizycie, a dopiero po ustaleniu wizyty umówimy się na założenie, bo ona musi niby szczegółowo ustalić i zdiagnozować mój problem. Następnie zrobiono mi RTG którego po zrobieniu nawet Pani Rozbicka nie skomentowała i usiadła do następnego pacjenta robić mu zęby i nawet się nie pożegnała, w recepcji postanowiłam zrezygnować, i musiałam zapłacić za coś czego nie była w stanie mi wytłumaczyć, i wyjaśnić. teraz udaje się do innej kliniki, gdzie mam nadzieje Pacjenta nie traktuje się przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilenna
Ja nie miałam w ogóle zadawanych pytań, to wcale się nie dziwię, że zmieniasz lekarza, może pomocna być tobie ta strona http://ranking.abczdrowie.pl/c/45,ortodonta,1492,warszawa ja też tam wybierałam swojego ortodontę. Aparat noszę dopiero kilka dni, ale mam nadzieję, że się przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam doktor Widmańską z gabinetu Perfekt Med. Tak jak ktoś tu wspomniał, specjalista II stopnia, więc wie co mówi i co robi. Mam koleżankę, która była źle prowadzona przez dentystę (nie ortodontę), który zakładał jej aparat, skutki opłakane. Zęby poprzesuwane za bardzo, przerwa między jedynkami niesymetryczna, coś okropnego. To dość kosztowne leczenie, więc dobrze jest zdecydować się na jak najlepszych lekarzy. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mam do was pytanie , jak wygląda pierwsza wizyta u ortodonty? Kogo polecacie na Ursynowie, Mokotowie? Ja już prawie zapisałam się na Bemowie, oferta kusząca, ale jak poczytałam sobie o pani doktor, to przeszło mi, teraz analizuje, i trochę mam obawy, sporo kasy, ale jak tu wybrać kogoś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się leczę ortodontycznie u doktor Anny Widmanskiej. Mi ją poleciła moja dentystka. Ważne jest by za tego typu leczenie wziął się ktoś, kto rzeczywiście się na tym zna tak więc szukaj ortodonty z tą specjalizacją a nie lekarza, który zajmuje się wszystkim czyli niczym. Dr. Widmanska przyjmuje pacjentów TYLKO ortodontycznych. To ważne bo tego typu poprawa urody jest niestety bardzo droga, więc dobrze żeby nikt nie spie....yl nic w moim uzębieniu a tu mam taką pewność, bo to chyba najlepszy fachowiec w tej dziedzinie. Nie lubię wydawać pieniędzy na marne, więc wierz mi, że zanim do niej poszlam, naszukalam się opinii o niej, nie tylko w necie. Tu numer do kliniki gdzie chodzę do niej, może się przyda 228266060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannalukrecja
asiamagda, a do kogo się zapisywałaś na Bemowie? bo ja chodzę do dr Stępień, która przyjmuje na Górczewskiej, koło Tesco - http://fabdent.pl. Bardzo polecam - konsultacja kosztuje tylko 50zł. Pani robi, o ile już nie skończyła, specjalizację. Mam naprawdę ciężki przypadek, mocno wysuniętą górną szczękę, ale widoki na zmiany są duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, Jeśli chodzi o Banaszczyk- Rozbicką zdecydowanie tej kobiety nie mogę polecić leczę się u niej już spory czas i żałuję, że nie zmieniłam w porę ortodonty. Kobieta nie słowna gubi się w swoich wypowiedziach, nie ma mowy, żeby z nią choćby 3 minuty na spokojnie pogadać bo już leci do kolejnego pacjenta. Gabinet zdecydowanie nastawiony na kasę.Powinnam nosić aparat 1,5 roku a już noszę 2 lata i twierdzi, że nie prawda, że miałam tyle nosić nie można o nic zapytać o plan leczenia o nic niby wszystko pod kontrolą, ostatnio spojrzała łaskawie na mój plan leczenia i stwierdziła, że nie jest wszystko w porządku, że za mało skupiłyśmy się w LICZBIE MNOGIEJ !!! nad górnymi zębami i wymyśliła sobie teraz hyrax za 400 zł który mam nosić pół roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddeck
Koszmar! Na początku uśmiechy, opowieści o tym że będzie szybko. Noszę aparat już prawie 2 lata i końca nie widać! Babka spędza przy mnie średnio 3-4 minuty, ostatnio łuki i gumki mi asystentki cały czas zdejmują, łapy im się trzęsą (zwłaszcza jednej), boję się że kiedyś mnie dziabnie. Potem w kompletnej ciszy przychodzi rzeczona doktor i w 3 minuty wymienia nowy łuk i gumki. Zasuwają te dziewczyny jak szalone, spytałem się kiedyś czy to jakieś może młode stomatolożki, to są pomoce dentystyczne, jej asystentki. Czyli żadna z nich nie ma prawa się dotykać do pacjenta. Czasem boję się że w tym pośpiechu narzedzi nie zmieniają (bo kiedy!) Doktor przyjmuje na 3 fotelach naraz, skacze miedzy ludzmi, 200 zł w 10 minut. Nie daj boże coś trzeba wymienić, wyciski w trakcie leczenia, rtg, odklejony zamek i nawet 500 zł! Liczy za wszytsko, i za to piłowanie zębów striping też. Uciekam z tamtąd już nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reddeck
powyższa wypowiedź dotyczy postu wyżej, ab ortodoncja na rudzkiej 28, dr Banaszczyk-rozbicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowollony
mój znajomy leczy się u dr Howorus-Bartoszcze na Gocławiu, (paniortodontka.pl czy coś takiego), jest bardzo zadowolony, dużo czasu dla pacjenta plus dobra dostępność lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka niezadowolona
Witam, nie polecam. Kontakt niemal zerowy, leczenie przedłużone, nie wiem z jakiego powodu właściwie. Odpowiedzi na pytania niejasne/lakoniczne. Zgadzam się, że gabinet jest nastawiony na kasę, Pani doktor nie ma czasu dla pacjentów i nie potrafi komunikować się z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoshka88
Ja z kolei jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor Banaszczyk-Rozbickiej. Przy mojej dość skomplikowanej wadzie (diastema + brak zawiązków górnych dwójek) Pani doktor podjęła się leczenia mnie, co więcej, nie owijała w bawełnę, tylko z góry powiedziała, że leczenie będzie długie a efekt może nie być oszałamiający. Co do nowej lokalizacji, to faktycznie początki były trudne - mnóstwo pacjentów i mało czasu przypadającego na każdego z nich. Z drugiej jednak strony jak inaczej skrócić czas oczekiwania na wizytę? Coś za coś. Teraz już się to zmieniło. Nie ma tłumów, wszystko jest robione na miejscu, jest też czas na pytania i wątpliwości. Co do informowania o przebiegu leczenia - nie mam zastrzeżeń. Domyślam się, że lekarz nie jest wróżką i wszystkiego nie przewidzi. Ja grzecznie czekałam na efekt leczenia i nie zawiodłam się. Powiem więcej, jestem zaskoczona, że jest aż tak pięknie. Zawsze zasłaniałam ręką usta, gdy się uśmiechałam, teraz mam ochotę śmiać się cały czas. Po diastemie nie ma śladu, wszystkie zęby na swoim miejscu i skorygowany kształt dwójek bez ich trwałego uszkodzenia. A żeby efekt był jeszcze lepszy, poprawiono mi także dziąsła za pomocą lasera. Dzięki temu moje dość małe zęby są większe i wyglądają na prawdę dobrze. Podsumowując, Pani doktor wykonała na prawdę dobrą robotę, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroisław
True, znalezienie dobrego ortodonty to jak szukanie igły w stogu siana. Oszaleć można. Ja zakładałam aparat półtora roku temu w jednej z klinik na Pradze Południe. O masakra, ciągle coś do poprawki, ciągle płacić, ciągle coś nie tak  tragedia. Poszłam później na Mokotów, gdzie już w ogóle skasowali mnie ostro. W końcu trafiłam tu http://www.makrodent.pl/wybielanie_zebow.html. Aparat był dnem, ale na szczęście tu w końcu tak poprawili, że już odliczam miesiące do zdjęcia. Póki co, jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zna dr. Towarek z kliniki na Gocławiu w Wa-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wasze opowieści, które brzmią jak horror. Długo się zastanawiałam zanim zdecydowałam się na aparat, ze względu zarowno na koszty (mieszkam w Anglii) jak i problem wyboru lekarza. Mój nowy ortodonta zajmuje się tylko tym, od lat 20tu. Przed rozpoczęciem leczenia pprzeprowadził długa konsultację z moim ogólnym dentystą, następnie na wstępnej wizycie przez ponad godzine rozmawiał ze mną o moich oczekiwaniach i możliwościach leczenia. Potem omówił jeszcze raz wszystko z moim dentystą, oddzwonil do mnie, 40minut rozmowy, w ktorej przedstawił plan leczenia, okres czasu (od 6-9 miesięcy, maximum rok), poinformował o tym co jest przewidywalne, a co nie, i dokładnie przedstawil koszt leczenia. Suma ta obejmuje aparat, wizytę wstępną i wszystkie kolejne. Moja wada jest mała, wiec koszt jest w dolnej granicy. Nie ma ukrytych dodatkowych kosztów. Tak to powinno wyglądać. Nie mogę się doczekać, zakładam aparat za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypiorek21
Potwierdzam, klinika Dental-Design ma w zasadzie wszystko. Leczyłem się u nich długo i nigdzie nie musiałam jeździć, robić żadnych zdjęć, badań itd. Wszystko na miejscu. Klinika naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało znaleźć ortodonte z polecenia na forum właśnie. Rojka. Dużo osób o nim pisze chyba dlatego bo ma takie inne te aparaty www.clearaligner.pro .Właśnie kończę nosić drugi komplet, poprawa jest. Jestem ciekawa, jak będzie z retencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kogoś interesują raty, to zgłaszając się do końca września można uzyskać dofinansowanie na 1 łuk (1700 zł). Szczegóły tutaj: http://aparatortodontyczny.ratalnie.com/?utm_source=pragnieniakobiet&utm_medium=baner&utm_campaign=Apartaty%20z%20dofinanansowaniem Uwaga - najbardziej opłacalna jest opcja spłaty w 12 równych ratach (oferta standardowa) - wtedy nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też leczyłam sie w Dental-Design u dr Orzechowskiej, świetny efekt, miła (wiec nie trzeba sie bac) kobieta. Mozna udac się bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 34
Lecze sie u dr Rozbickiej juz 2 lata i we wrześniu było planowane zdjęcie aparatu (2 łuki) zęby są proste szpary pozamykane, a Pani dr nadal przedłuża wizyty wymyślając że co chwila jej coś nie pasuje. Rozumiem że dla niej to kasa 150 zł za kolejną wizyte ale szczerze to mam juz dość. Jak myślicie, mogę na kolejnej wizytę i powiedzieć jej że chce mieć już zdjęty aparat bo jak nie to zrezygnuje z dalszego leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen2222
Tak, ja siadając na fotelu na wizycie zapytałam: na kolejnej zdejmujemy aparat, ona: tak mówiłam? ja: tak (mówiła, że już niedługo, czyli nie wiadomo kiedy). Umówiłyśmy się na zdjęcie za 2 wizyty. Gdyby nie to, że wprowadziłam ją w błąd przeciągnęłaby mi leczenie jeszcze pewnie o 3 wizyty. Nie wierzę, że coś istotnie miałoby się jeszcze zmienić, nosiłam aparat prawie 3 lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem trakcie noszenia aparatu,został mi jeszcze rok,ale widać już wyraźne efekty. Chodzę do dr Marszow z przychodni www.ferreus.pl moim zdaniem to bardzo dobra ortodonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×