Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulisiaaaa

Panny Młode 2012 jak przygotowania? :)

Polecane posty

Gość kasii
ja mam 04 sierpnia 2012 r sale zarezerwowalismy juz w styczniu dziwne i tylko ten termin byl i 25 sierpien ale tak tam jest. zespół też mamy i kościół a fotograf i kamerzysta po wakacjach chyba nie bedzie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :) 07.07.2012
Niestety w miejscowości gdzie mieszkam trzeba sale i zespół załatwiać z dużym wyprzedzeniem, aby mieć taką i taki jaki się chce. My np zamawialiśmy te dwie sprawy w styczniu 2010 roku czyli aż na 2.5 roku przed. Jeśli chodzi o fotografa zamawialiśmy w kwietniu i kościół także w kwietniu tego roku. (jeśli chodzi o kościół to trochę już późno bo wymarzona godzina zajęta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :) 07.07.2012
A teraz z innej beczki. Czy sami zbieracie na wesele? Ile macie już oszczędzonych pieniążków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokajka
Czytam sobie i widzę, że u wszystkich przygotowania już takie zaawansowane :) Ja biorę ślub 9 czerwca 2012 ale salę zarezerwowaliśmy dopiero wczoraj, nic poza tym nie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
My też tak wcześnie musieliśmy zamawiać salę. Zamawialiśmy w maju 2010, a nasze wesele wrzesień 2012... I co było "najśmieszniejsze" to to, że były tylko dwa terminy wolne... Dj-a i kamerzystę zamawialiśmy w tym miesiącu. A jeśli chodzi o pieniądze, to moi rodzice składają dla mnie, a mój Narzeczony sam musi sobie poradzić, może jakimś cudem jego rodzice coś się dorzucą, chociaż wątpimy trochę. A ja też odkładam na takie drobne i moje wydatki. Suknia, dodatki, zaproszenia itd. Chociaż tyle sama chciałam :) A robiłyście może taki przybliżony kosztorys? Jeśli tak, to ile Wam wyszło mniej więcej? I na osób wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :) 07.07.2012
Wesele na 160-170 osób. Liczyliśmy ok. 50 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
Oo to dużo osób :) My tak na 120 liczymy na razie, a z wydatkami to mniej więcej 30tys. mam nadzieję, że się zmieścimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.09.2012 sala jest i zespół:) reszte zamówimy pod koniec roku:) a planujemy godz 18 w kościele ale nie jestem pewna czy nie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
My zastanawiamy się nad 16.30 a 17.00. Do Myni :) Też mieliśmy do wyboru 07.07, ale niestety tego dnia wypada mojej babci rocznica śmierci i tak nie pasuje. Więc mamy 08.09. :) 2 tyg. po naszej rocznicy :) Ile lat jesteście w związkach? Po ilu zaręczyny miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia86
ja bralam slub w 2010 r i szczerze zaluje... minelo 9 miesiecy od slubu... i jestem przenieszczesliwa... najchetniej ucieklabym od niego gdzies daleko ale gdzie co jak? jestem zdana tylko na siebie :( czuje sie tak jakbym byla zamknieta w klatce... nic nie moge... nic... maz mi w niczym nie pomaga cale dnie spedza przy komputerze zaraz po pracy...nie mam wsparcia nie moge na nim polegac... zreszta tu napisalam tylko 3% wsztkiego ... szczerze tez bylam taka szczesliwa przed slubem... gdybym mogla cofnac czas cofnęłabym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :) 07.07.2012
My akurat w dzień ślubu będziemy 7 lat, dlatego więc wybraliśmy 7 lipca :) a zaręczyny były w 2009 roku, czyli po 4 latach związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
My też chcieliśmy w naszą 7 rocznicę, czyli 27.08.2011, ale niestety okazało się niemożliwe :( ale w dzień ślubu będziemy razem 8 lat i prawie 2 tyg. :] A zaręczyliśmy się w styczniu 2010. Lusiu86 to mąż tak diametralnie się zmienił zaraz po ślubie? Wczesniej nie wiedziałaś, ze tak może być? Może wystarczająco się nie poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia86
Przed małżeństwem nie mieszkalismy ze soba ... moi rodzice sa staroswietccy nigdy by na to nie pozwolili... po slubie wszystko sie zaczelo.. stopniowo... ciagle klotnie pretensje... moj maz zamiast zainteresowac sie mna wiekszosc czasu spedza na komputerze ... nawet nie sypiamy juz ze soba... on nie chce wiec ja nie bede sie narzucac .. do 2 w nocy Bog wie co robi na komputerze:( nie docenia mnie.. ciagle krytykuje .. nie potrafi mi powiedziec slowa kocham... zreszta nic mi nie potrafi powiedziec.. nie wiem co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia86
Nie chce sie wypowiadac dalej na ten temat... bo to nie miejsce na ten topik ... generalnie jezeli chociaz macie troche watpliwosci zastanowcie sie nad tym slubem... zycze szczescia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingeczka
my tez mamy zarezerwowane na 2012 grudzien sylwester.wesele na 250 os,po 350 od pary.tort ciasta i napoje trzeba kupic,kamerzysta foto-itd zalatwione.slub i wesele bedzie mialo sliczna oprawe bo jest w gorach i w sylwestra.juz planowalismy jezeli bedzie snieg to jedziemy saniami do kosciola.pozostal mi wybor sukienki ale z tym poczekam do przyszlego roku na kolekcje jesienno -zimowa.z poczatku rodzina i znajomi byli co do daty slubu -sylwester-zdezorientowani ale po jakims czasie wszystkim ta data slubu sie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingeczka
o matko to ile was to wesele wyjdzie skoro od pary 350zl ? a cala reszta to koszt chyba 200.000 tys???????????????????????????????????????????? ODPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_
Kto 11.08.2012 :)? Podzielmy się emocjami :) również boję się upałów w tym dniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
I temat nam podupadł ... ;) Ja wciąż odliczam, ile czasu jeszcze zostało ;) Teraz "już" rok, miesiąc i 27 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny jak ubieracie kościół??/ ja przyznam się, że miałam nie ubierać ale stwierdziłam po usłyszeniu atrakcyjnej propozycji, ze ubieram ale bardzo delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
ja mam 4 sierpnia oczywiscie 2012 r mamy juz kosciół sale i zespół a reszte tzn kamerzyste fotografa to pod koniec roku wiec luzik jak na razie :) ale ten czas leci strasznie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
Co do ubioru kościoła ... U nas raczej standardowo - kwiaty (zazwyczaj widywałam białe róże) z boku na ławkach poprzywieszane z jakimiś wstążkami, czy coś ;) "nasze" krzesła białym atłasem są obleczone, no i przy wejściu taki łuk z kwiatów jest robiony. I kwiaty jakieś na ołtarz. A ze strony księdza - ślubny dywan :D Tak raczej bez szału chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnioweeeeeczka
hej dziewczyny!!:) Tak własnie przyglądam się zaproszeniom slubym i najbardziej podobają mi się takie proste, klasyczne, bez diamencików, wstążeczek i udziwnień :) najchętniej to już bym zamówiła!, ale wstrzymam się do momentu, aż ustalimy ostateczną liczbę gości:) słuchajcie a co robicie z sukniami? nowe czy używane? jakich firm? patrzyłyście już jakie są ceny? mi się marzy pronovias lub san patrick, ale nie stać mnie :( aaaa i zdecydowałam się już na dodatki:) będą albo intensywnie fioletowe albo pudrowy róż, ale w fiolecie chyba mi ładniej :P a Wy, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez w sumie już oglądałam zaproszenia i tak mnie korci by już je zamówić..kuszęce..to i to bardzo :) A co do suknii..to chyba wypożyczę..a ceny na ten rok od 2000 do 5000 tys zł..takie widziałam bynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieeeeeeeeppprniowka
Iwet---> przymierzałaś suknie pronovias/la sposa/ san patrick???? naprawde?:) jakie one są? lekkie? ciężkie? jaki materiał??? mi chodzi o koronkowe suknie, przymierzałaś może takie?? no i jak jest z rozmiarówką u nich? ja noszę rozmiar 36, góra nawet 34, czy oznacza to, że suknia będzie mieć też rozmiar 36? a może 38? numeracje są zawyżone czy zaniżone? gdzie przymierzałaś te suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieeeeeeeeppprniowka
jak dla mnie jest śliczna:) bajkowa rzekłabym, a zarazem elegancka:) Ja bym nie dodawała już nic na ramiona, żeby nie zepsuć efektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiierpniowka
ale to już teraz kupiłas suknie na rok 2012????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniera
doro-> jakiej firmy ta suknia? gdzie mogę obejrzeć kolekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×