Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulisiaaaa

Panny Młode 2012 jak przygotowania? :)

Polecane posty

Gość ajtam_ajtam
Do Karolcia_: ślubu udzielacie sobie nawzajem z mężem, a ksiądz jest jedynie świadkiem :) widać, że się na nauki nie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas 25 sierpnia
hej hej jest tu kto? Dziewczyny kiedy kupujecie suknie? Wklejajcie swoje typy:) No i jak myślicie jaka będzie pogoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_obirka
amajgad, my bierzemy ślub 20.07.2012 i poza księdzem i salą jesteśmy bardzo w lesie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_jak_malina
Hej, ja też w 2012 - 19 maja Sala: ciągle nie wiadomo :( Suknia: mam upatrzoną, ale z wizytą u krawcowej wstrzymam się co najmniej do stycznia (dietki i te sprawy mnie czekają jeszcze) Zespół: chyba dj, a w kościele zaśpiewa moja bratanica :D Obrączki; wiemy na pewno że od Andrzeja Bielaka, ale nie wiemy jakie sobie wymyślić :/ tyle pomysłów! www.inneobraczki.pl Kamerzysta: http://www.vimeo.com/27040267 znamy parę, która robiła u nich ten filmik - bardzo zadowoleni. i na razie tyle. Będzie ok 160 osób. pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana_panna : widze, ze podobnie jak ja mieszkasz za granica :) ja tez nie moge sie doczekac urlopu bo mam strasznie duzo zalatwien a nie chce wszystkim obciazac rodziny, w koncu to moj slub i chce sama wszystko pozalatwiac, tak jak chce :) mamy narazie tylko lokal..jestesmy w trakcie zalatwiania zespolu....na urlopie wybierzemy sie do ksiedza napewno...nie jest latwo, bo duzo spraw na glowie, urlop zalatwic ciezko, do tego wydatki na bilety ;/ nie wiem czy to ogarne :) a powiedz mi jak z naukami przedmalzenskimi? czy moge zrobic je za granica? nie wiem juz jak to wszystko zaplanowac zeby bylo dobrze... a co do typu sukienki to podobaja mi sie ksiezniczki, princesski i takiej poszukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ''ancymonka21'' co do nauk to jestem pewna ze mozecie je dobyc w Polskim kosciele jesli taki sie znajduje tam gdzie przebywasz.albo slyszalam o ''warsztatch przedmalzenskich''. Osobiscie zastanawialam sie nad slubem koscielnym,ale ja az taka praktukujaca nie jestem wiec nie biore koscielnego. jedziemy wziac slub cywilny na Mauritius :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłodaczerwcowa
Hej, my mamy ślub 9 czerwca 2012 i mamy już wstępne ustalenia z księdzem, sale, dj i fotografa. Zaproszenia zrobimy sami ze znajomym grafikiem i zastanawiamy się nad wzorem obrączek. Do końca roku chcemy domknąć właśnie te dwie rzeczy - obrączki i zaproszenia i po nowym roku skupić się na detalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM czerwcowa nr II
Ja tez mam ślub 9 czerwca :) ale na razie mamy zaklepana sale i fotografa, do księdza też chodziliśmy ale trzeba będzie się przejść jeszcze raz, bo zapisał nas tak wstępnie, bo księgi jeszcze nie miał. Zespołu niestety jeszcze nie mamy bo ten co chcieliśmy zajęty. A co do reszty to ja myślę ze się wezmę dopiero po nowym roku, bo jakoś teraz to mi się za wcześnie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My ślubujemy 26 maja:) mamy kościół godz 16:00 sale 170zł/os 80osób kamerzyste obrączki i mam już suknie (była tania i fajna, ale jak już ją mam to wolałabym inną:/) ja tak mam że jak coś mam to zaczyna mi się podobać coś innego:/ zmienna jestem!!!eh... kosz przewidujemy na 33tysiące zł, sami zbieramy i prawie mamy już całą kwote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka_dojarzała
a my tak: data: 26.05 miejsce: pole na naszej działce pod Krakowem - wynajmujemy 2 duuuże namioty, budujemy parkiet, sprowadzamy kibelki ekskluzywne itd. suknia: będzie szyta u sprawdzonej krawcowej, ale jeszcze za chwilę się wybiorę do niej obrączki: http://inneobraczki.pl/ z serii mokume gane - te szare transport z kościoła: http://www.autovetus.pl/auta/index.php?page=oferta Jaguar :) fotograf: mój wujek kochany! filmik ślubny: www.60klatek.pl zaproszenia: projektujemy sami (luby-grafik) jedzenie: jeszcze nie zdecydowaliśmy się na firmę cateringową, ale na pewno będzie pieczone prosię! i póki co to tyle klepniętych spraw mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubowniczkaka
My mamy wesele w lipcu 2012. Sala zamówiona, catering również, zespół już mamy, fotografa i kamerzystę także. msza w kościele zaklepana i suknia wybrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
Cześć dziewczyny :) Dawno nie zaglądałam i widzę, że sporo nas się tu zebrało :) Jestem zaskoczona, ze dużo z Was ma już suknie. Ja dopiero po Nowym Roku zamierzam zacząć się rozglądać. A wiem, że u mnie wybór sukienki to będzie truuudne zadanie ;) Nie chcę kupić wczesniej, bo boję się, ze zmienię figurę ;) Nawiasem mówiąc planowałabym zgubić parę kilo ;) No i reszta spraw też po Nowym Roku - obrączki, kościół, zaproszenia i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie PM 2012, szczególnie te które macie ślubu w lipcu ja Wam życzę już teraz, aby chociaż pogoda dopisała, bo w tym roku lipiec był okropnie mokry i ja niestety 2 lipca miałam deszcz :( Jak popatrzyłam na wrzesień w tym roku, calutki aż za suchy to łezka troszkę się w oku kręci, no ale cóż skąd bylo wiadomo, że wyjdzie tak jak wyszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień_2012
Dziewczyny, orientujecie się kiedy będą promocje w salonach sukien ślubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie wyprzedaże są tak od września do końca roku. W styczniu już wchodzi nowa kolekcja. Ja sukienke kupiłam na wyprzedaży w sierpniu. Naprawde warto kupic na wyprzedaży różnica cen wynosi ok 1000zł!!! Powodzenia w szukaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień_2012
Dziękuję :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub juz blisko ...
14 lipiec 2012 roku sala - 235 zl osoba - woj. łódzkie fotograf jest zespol jest samochod prawie jest reszty brak ... pomyslu na suknie tez brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub juz blisko ...
ah kosciol jeszcze zaklepany jest :) "cena slubu" 750 zł plus dekoracje i zapowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
A ja pilnie poszukuję sukni ślubnej Demetrios 2829, po prostu urzekła mnie swoim pięknem !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynia:) Faktycznie piękna suknia. Wyglądać się w niej będzie jak księżniczka!!! My zaczęliśmy nauki przedmałżeńskie...i nawet jest ciekawie, o dziwo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_młoda22
Witam, my zaplanowaliśmy wesele na 29 września 2012. Mamy już salę, zespół i parę fotografów. Powiadomiliśmy już księdza, żeby zarezerwował nam ten termin. Poza tym znaleźliśmy już instruktorkę tańca i wiemy skąd wynajmiemy auto. To chyba na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.06.2012 Msza zaklepana na 15.00 Sala - JEST Orkiestra - JEST Kamerzysta - JEST Fotograf - JEST Pokoje dla gosci - WSTEPNIE SĄ! ;-) Obraczki - do odebrania za dwa tygodnie :-) Suknia - JEST A w grudniu lub styczniu bedziemy zalatwiac transport dla gosci... A potem zacznie sie "ubieranie mlodego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka:) Ile zamierzasz schudnąć?? Ja bym chciała 7 kg ale nigdy mi sie tyle nie udało:/ Może tym razem się porządnie zmobilizuję. Jaką masz sukienkę, daj linka chętnie zobacze, jaki kolor? Mi się moja przestała podobać i jestem załamana tym:/...eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
Dziewczyny wy chcecie zrzucić pare kilo a ja chetnie chciałabym przytyć :/ niestety nie jest to takie łatwe :( Dziewczyny lipcowe, kiedy zamierzacie kupować suknię?? Ja się boję, że jak teraz bym kupiła to jeszcze mi się odwidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataratka
Moja data ślubu to 07.06.2011 o tyle oryginalny termin, że jest to Boże Ciało czyli czwartek :) sala - jest kamerzysta - jest orkiestra - jest fotograf - jest transport - jest suknia - jest Teraz zaczynamy akcję zaproszenia, bo z tym będzie trochę pracy, gdyż chcemy aby zaproszenia były drukowane imiennie dla każdego. Obrączki tez juz wybrane została kwestia zamówienia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z czerwca juz macie tak duzo zalatwione??? nawet suknie, ja fakt faktem mam na koniec wrzesnia ale tylko mam sale i orkiestre a tak to nic nie mam wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna02.06
hej:) My 2.06.2012, sala, kamerzysta, fotograf, orkiestra i oczywiście kościół mamy, z resztą ruszę po nowym roku na ostro:) w grudniu i styczniu w wawie są ślubne targi więc mam nadzieję, że znajdę tam jakieś inspiracje:) Co do sukni... rozglądam się po necie, znalazłam swój ideał a nawet całą kolekcję ideałów Orea Sposa 2012 ale obawiam się, że ceny będą kosmiczne:( Dla rodziców nie chcemy robić jakiś pamiątek ale wysyłamy ich na jakąś 3dniową wycieczkę np. z gruponu, żeby mogli przeżyć swoją drugą podróż poślubną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
A nie wiecie w jakiej cenie są bilety na te targi ślubne?? Co do poszukiwania suknie, ja odwiedziłam już kilka salonów warszawskich. Mogę z czystym sumieniem polecić salon sukni ślubnych "Noemi" na ul. Kijowskiej. Po 1 obsługa rewelacyjna, a po 2 ceny bardzo przyzwoite. Suknia, która mi się podoba mogę ją mieć za 2300 zł, co w innych salonach musiała bym dać 3tys. Więc myślę, że warto tam zajrzeć... Osobiście, bo wiele sukni nie ma na stronie internetowej. Jeśli chodzi o moją suknię to mam wielki dylemat, czy chcieć suknię w której będę się dobrze czuła i aby była ładna i "zwykła" (np. typ księżniczki), czy chcę abym się dobrze czuła i aby była inna niż wszystkie, jakaś oryginalna itp.... i teraz się zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na targi ślubne w Poznaniu wstęp był za 10zł od osoby Wesele 19.05.2012 Załatwione sala, fotograf,suknia z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×