Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulisiaaaa

Panny Młode 2012 jak przygotowania? :)

Polecane posty

Gość Mynia :)
Jaką suknię wybrałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra gorset Dół z przodu krótka tył długi i delikatny tren Mogę też zdjąć tą dłuższą warstwę i będę miała krotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynia:) wydaję mi się że najlepiej bedzie jak poprzymierzasz i te typu księżniczki te oryginalne i sama stwierdzić w której ładniej wyglądasz i lepiej sie czujesz, mi osobiście podobają sie te księżniczkki ja niestety nie mogłam mieć takiej na moją figure...ehh... ale one są ślicznie i zawsze wyglądają efektownie na pani młodej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlettaa jesteś z Poznania?? bo o targach pisałaś... to tak przypuszczam, w Pozaniu masz wesele? jak tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z poznania i mam w swarzędzu w euro hotelu tydzień po Tobie:) a palacyku pod lipami byłam na weselu 2 miesiące temu w sierpniu:) Nie było żadnych wtop także bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
"Moniekkkk" ja przymierzałam już księżniczki i dobrze się w niej czułam, ale obowiązkowo muszę mieć długi welon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałaś wcześńiej że chciałabyś przytyć więc przypuszczam że jestes szczuplutka dlatego takie zestawienie (suknia i długi welon ) będzie uważam super pasowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
Jestem szczuplutka, ale tak jak i wcześniej pisałam zakochałam się w Demetrios 2829, ale cena mnie trochę przeraża, Pani w salonie powiedziała mi jeszcze, że już "z góry" zarządzone jest, że te ceny będą jeszcze wyższe. Więc to jakaś paranoja, bo gdzie jeszcze mowa o butach i wszelkich dodatkach, gdzie za słowo "ślubne" się dopłaca i to nie małą kasę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka23
Zaczynam!!! AAAAAAAaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Musze się pochwalić mamy już nauki i poradnie zaliczoną!!! uff!!! jak dobrze... Chcemy się teraz zabrać za dokładną liste gości no i autobus załatwić no i cały czas próbuje schudnąć jak narazie 2 kg więc powoli ale przynajmnie może nie bedzie jojo a jak Wy na jakim etapie jesteście? Powiem Wam że mi się już nie chce przygotowywać tego, chciałabym żeby ktoś za mnie porobił zdecydował Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tak w ogóle szykujecie to ja nie wiem... ja mam w czerwcu, a załatwialiśmy wszystko we wrześniu, w styczniu pomyślę o zaproszeniach i sukience, przecież wszystko można załatwić przez neta, w ogóle nie sram z tymi przygotowaniami, aż się dziwię że tak to przeżywacie.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka 2012
Ja oglądałam suknie w agnes w Poznaniu. wybrałam kilka moich typów, żadnej jeszcze nie przymierzałam, ale naprawde są ładne:) do końca grudnia mają przecenę 10%, choć podejrzewam, że przedłużą przecenę i do końca stycznia, mimo że o tym nie mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja:)
Gratuluje Wam, ja tez mialam brac slub w lipcu 2012 ale rozstalam sie z narzeczonym i wszystko odwolane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna niebawem Młoda
Hej dziewczyny! Dołączam do grana szczęśliwych połówek w 2012 :) Powiedzcie mi jak wasze kursy przedmałżeńskie? Ja się wybieram dopiero do Kościoła Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.. orientujecie się jak to tam wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek i fasolka
My też już mamy termin 26.05.2012 wbrew przesądom dla nas jest to piękny miesiąc zakochanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOooo!!! Gosiaczek i Fasolka to będziemy razem przeżywać!! Zgadzam się maj to najpięknieszjszy miesiąc zawsze miał być tylko MAJ:) a jakCi ida przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panny Młode. Do sprzedania oryginalna z klasą i bardzo modna sukienka ślubna rozm. 36, wzrost 170 cm, firmy EMMI MARIAGE model DOLORES 2012 (sukienka dostępna na stronie internetowej EMMI MARIAGE, kwiat odpinany ) zakupiona w salonie ślubnym EMMI MARIAGE na ul. Długiej. Cena salonowa 3 290 z halką delikatne koło (2). Sukienka do sprzedania na poczatku czerwca 2012 ( ślub mam w ostatnią sobote maja). Okolice Krakowa. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na e-maila: martex10@op.pl. Cena do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek i fasolka
Moniekkkk mamy juz orkiestre sale księdz nie mam tylko kamerzysty i fotografa no i sukienki bo jestem w ciąży a brzuszek bedzie rósł z tygodnia na tydzień a jak tam u ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
DZIEWCZYNY "LIPCOWE" Macie już sukienkę ślubną?? Bo ja jeszcze nie, cieżko mi sie zdecydować na tą jedyną... Jadę w tym tygodniu do stolicy i mam nadzieję, że coś wybiorę... A Wy już macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeciia
ja mam już suknię , salę , zespół i kamerzystę brakuje butów, obrączek inie mamy jeszcze auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodhi
ach dzisiaj wlasnie umowilismy date i wstepnie fotografke i jakas straszna szczesliwosc mi sie wlaczyla :) ... wczesniej mielismy juz sale i suknie... jutro idziemy na impreze na ktorej gra DJ ktorego mamy sprawdzic... a najlepsze jest to ze w naszym zwiazku nigdy wczesniej nie bylo tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
Kupiłam swoją suknię....Wpiszcie sobie w google Grafika "suknia ślubna Vanessa 1216". To moja sukienka, kolor biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z tymi falbankami? nie w moim stylu, ale bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
jest ktoś na 25 sierpnia? rozglądacie się już za sukniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
Tak tą... ALe to nie są typowe falbanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
nawet niezła :) ile dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia :)
2400 . Gratis 2 welony, długi i krótki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×