Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Toshie

-15kg według własnego sposobu!

Polecane posty

Gość tluscioszek990
cześć...jestem Magda.Mam 20lat.Obecnie waze 70 kg na 170.Do konca czerwca chcialabym schudnąć 10 kg tyle,ze ja nie przepadam za większoscią produktow i dlatego propaguje diete warzywno-owocową,ale na cale życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na samych warzyach i owocach bym nie mogla :) lubie czasem zjesc mięsko, jajko na miękko itp... stawiam na mż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluscioszek990
naja - nie lubie jajek,a mięso hm tez jako nie przepadam...lubie kielbase,ale to szajs wiec nie jem obecnie.. Dzisiaj wymiotowalam ot tak,duzo pilam i zjadlam 3 zimne rozyczki kalafiora :) Nie wyzywajcie mnie o te wymioty,ale poprostu ja to czuje,a po warzywach nie mam takiego odruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie zjedzone :) 1/2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem i papryką 1/2 kromki chleba pełnoziarnistego i jajko na miękko no i standardowo kawka :) tłuścioszek Nikt tu nie ma zamiaru nikogo wyzywac,skoro po warzywach nie masz odruchu wymiotnego to jedz warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 sniadanie : kromka chleba z serkiem zapiekana + plaster papryki obiad: pol miseczki kaszy z warzywami i miesem mielonym Jem co 3h :) 7.00 10.00 13.00 15.00 18.00 oczywiscie czasem pare minut wczesniej lub pozniej, wydaje mi sie ze TAK powinno byc ok :) zobaczymy po miesiącu :) dopiero wtedy mam zamiar się zważyc, czyli 1 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluscioszek990
500 skokow zaliczone i 3 h na zakupach rowniez.Jak narazie pije wode xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100bialychmurzynow
polecam dietetyk wrocław www.akademiazz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×