Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa tematu

Kobieta w ciąży atrakcyjna czy odpychająca

Polecane posty

Gość ciekawa tematu

prosze o opinię panów i panie. Jeśli kobieta w ciąży nie przytyje dużo i dba o siebie czy może być nadal atrakcyjna czy zaawansowana ciąża jest zawsze odpychająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poprzednim wcieleniu
ani jedno, ani drugie, pewność, tylko , że tramwaj pełen i można walić śmiało, bachor juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijkastud
Jesli dla męża - to jest atrakcyjma, a jak dla obcej osoby - to za gruba, bo zajmuje dwa miejsca, sapie i stęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa tematu
przy odpowiedziach proszę napiszcie swoja płeć, potrzebuje tego do badań , dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliważona26
Powoli myslimy z męzem o dziecku, moj mąz bardzo chce bym byla w ciązy i od kilku miesiecy widac po nim jak apetycznie sie patrzy na kobiety w ciązy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w ciąży mąż twierdził że widok dużego brzuszka i okrągłej pupy jest bardzo sexy :) nawet czasem wspomina że wtedy miałam taką fajna pupę..nic tylko zjeść pączka i utyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy co uwielbiają
pieprzyć się z maksymalnie grubymi ciężarnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kobieta nosi w sobie Twoje dziecko to nie przeszkadza Ci widok wielorybka w domu :) to i tak u trwa tylko 9miesięcy..ja tam bardzo miło wspominam ciążę mimo tych kilogramów..jedynie poród mało przyjemny..no ale cierp ciało coś chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekadentyzm XXI wieku
Będąc w ciąży mąż twierdził I tak cicho o tym w świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd my mamy wiedzieć
że to nasze dziecko? Choćby u niemców 20% dzieci w rodzinach ma innego tatusia niż mąż... a mąż myśli, że to jego. Do tego tamtejsze feministki, kurwy, przepchały ustawę iż badanie ojcostwa dziecka, bez zgody matki, jest przestępstwem. Mężczyźni są ostro dyskryminowani w europie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówimy o Polsce a nie innych krajach. Jeśli nie wierzysz, że żona urodzi Twoje dziecko to kiepskie jest to małżeństwo,no i niestety bardzo złe epitety się nasuwają.. A dyskryminacja jest wszędzie, nie tylko facetów, nie tylko w Europie..takie czasy :) w średniowieczu mieli wszystko w dupie baby w domu, Panowie popierdalali z mieczem i równowaga była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat i jestem w 25 tyg ciąży. przytyłam już ok 8 kg i czuję się okropnie. mam 160 cm wzrostu i ważę 61 kg i dobrze że już coraz bliżej porodu. bo czuję się jak gruba kulka. mąż mówi na mnie właśnie kulka albo klucha . w ciąży z pierwszy dzieckiem czułam się piękna a teraz szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja w ciąży przytyłam 30kg..moja figura już nawet kulki nie przypominała :) po porodzie zlecą te kilogramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wyglądają kobitki w ciąży mmmm, aż miło popatrzeć oczywiscie jesli nosza ładne tuniki i dbaja o siebie, maja czyste wlosy. Moj kupmel uwielbial swoja zone w ciazy, robil jej sesje rozbierane i normalnie szalał jak nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja w ciąży przytyłam 30kg..moja figura już nawet kulki nie przypominała :) po porodzie zlecą te kilogramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę wiem tylko że w pierwszej ciąży przytyłam ogólnie 10 kg. ale teraz dbam o to żeby nie jeść za późno i ogólnie mniej. dbam o siebie tylko jak patrzę w lustro i widzę brzuch który jest już spory to mnie to przeraża. staram się jak mogę dbać o siebie i na pewno nie wychodzę do ludzi w tłustych włosach, czy jeśli widać jakieś inne minusy mojego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
To zależy ile kobieta przytyje.Mnie nie przybyło bardzo dużo i mąż wciąż powtarzał,że wyglądam super - czułam się dla niego atrakcyjna,seks nam się układał, więc pewnie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjsssss
Kazda kobieta w ciazy wyglada inaczej,kwestia bardzo indywidualna,nie chodzi o przytycie,bo znam wiele przypadkow gdzie drobniutka,sliczna dziewczyna wygladalo ohydnie,miala buzie cala spuchnieta i nos jak kartofel,opuchlizna byla spowodowana zmianami hormonalnymi,a nie rosnaca waga,pojawiaja sie liszaje na twarzy,blednie itp....a inne skoleji wygladaja kwitnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvjgfhg
jgvghvhgvhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evilucifer
pytanie - ile kobiet w ciąży nie tyje jak smok i dba o siebie. i nie robi sobie fryzury na chłopaka( to jest chyba przypadłosc wszystkich polek). poza tymi pracującymi wyglądem ,ta liczba waha się w okolicach 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kiedyś byłam w ciązy
Mnie się osobiście kobiety w ciążky (jeśli mówimy o zadbanych) bardzo podobają. Jeszcze jak taka dziewczyna jest fajnie ubrana(a nie w powyciąganych dresach-choć wiem że najwygodniej:P)więc myśle , że kobieta w ciąży też może się podobać, a dla męża powinna być najpiękniejsza, DShowMsgWindowbo nosi w sobie największy skarb. Jednak sam w ciąży czułam się okropnie, jak rozjechana ryba, choć nie przytyłam jakoś kolosalnie, bo w sumie 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśśśśkowa
Oczywiscie że moze byc atrakcyjna. To nie znaczy ze jak jestesmy w ciązy to nie musimy juz dbac o siebie. Ja bardzo o to dbam, kupuje sobie dobre ciuchy http://www.beautybelly.pl/ I wiem ze ciąza nie odbiera mi atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Jestem kobietą i takie kobiety są dla mnie odpychające. " kobieta w ciąży też może się podobać, a dla męża powinna być najpiękniejsza, bo nosi w sobie największy skarb." Dla męża największym skarbem powinna być żona, a nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiście zależy. Jeśli kobieta, tak jak opisałeś/aś dba o siebie w tej ciąży, odżywia się zdrowo i rusza, to może być nadal atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w ciąży mam już spory brzuszek (28 tydz.) w pupie nie przybrałam, a mój narzeczony mówi mi, że ładnie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
@tamaraa Pociesza Cię, żebyś myślała, że bycie krową rozpłodową jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczlala - to ja Ci coś powiem, czytaj i weź to do siebie - pojebana jesteś na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjvbjfdvbubf
Kobieta : kobieta w ciąży wygląda cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pociesza Cię, żebyś myślała, że bycie krową rozpłodową jest fajne." Bez komentarza :O. A sprawa jest prosta. Jeśli kobieta o siebie nie dba, to nawet NIE będąc w ciąży będzie nieatrakcyjna. A jeśli kobieta o siebie dba, to w ciąży rozkwita i wygląda przepięknie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska25uk
A ją mam pytanie jak to jest z faceta ze oni chcą z ciężarnym sex uprawiac ...?ją sama jestem w 4.5mu i prawie od początku ciąży nie mam libido raz na tydz zdarzy mi sie z mężem czasem więcej ale zawsze muszę sie zmuszać.. Wiadomo on pracuje Dużo zmęczony to i może nie chce a może nie rozumie ze powinien szczególnie sie starac . Ją na miejscu faceta byłabym sie bzykac babke z dizeckiem w srodku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×