Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 39 lat

no to teraz ja odpowiem na wszystkie pytania

Polecane posty

Nie mam manii rozmiarów. Taki normalny rozmiarem, ale za to inny niż wszystkie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusłan, podpinasz sie pod topic "no to teraz ja odpowiem na wszystkie pytania" wiec odpowiadaj a nie wymiguj sie słowami "inny niz wszystkie" kwadratowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się podoba? Tak podoba mi się. Nie było pytania czemu inny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do obu - o co zazwyczaj chcielibyście zapytać kobietę, ale sie krępujecie ? 1. takiej, z ktorą mieliście seks 2.takiej, z którą seksu jeszcze nie mieliście, ale byście chcieli zakładam, ze rusłan jest hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm opisz... No dobra. Ma kształt banana :) Zaj...cie robi od tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. obecnej krępuję się zapytać czy podniecało by ją pieszczenie drugiej dziurki 2. nowej to ogólnie o preferencje seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, lecę do pracy, pewnie zajrzę potem z pracy, jak będzie okazja ;) wymyslaj pytania jak masz ochote do mojego topicu ;) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. takiej, z ktorą mieliście seks 2.takiej, z którą seksu jeszcze nie mieliście, ale byście chcieli 1. nie krepuję sie pytać partnerki o nic, na pewno nie zadaje pytań typu "czy było ci dobrze" itp, bo mam nadzieje, że to wszystko potrafie dostrzec ewentualne porażki raczej tez. 2. moze znacznie uprosciłoby kontak zadanie wprost pytania "czy masz na mnie ochotę" ale nigdy tego nie robię raczej oczekuję odpowiednich sygnałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem muszę sie zając obowiązkami, wiec do zobaczenia wieczorem. no i oczekuje na nowe pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowaliście anala? tak, ale nie przypadł mi do gustu. Nie wykluczam, bo być może kiedyś mnie jeszcze ktoś będzie potrafił skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby na wszystkie??? ;)
- czy bez oporów wchodzisz w układ damsko - męski bez głębszego uczucia? - czy zdarza się, że sex traktujesz instrumentalnie, a kobietę przedmiotowo? - czy dopuszczasz różnicę wieku powiedzmy 5lat w tą czy w drugą stronę? - czy ta absencja w sferze erotycznej, to celowe doświadczenie? - czy są jakieś szczególne kryteria w doborze partnerki? - czy jesteś w stałym związku? - czy Twoja powierzchowność zachęca do bliższych kontaktów? - czy masz jakieś pasje? - czy wygląd kobiety jest u Ciebie sprawą naczelną? - czy jeśli jesteś w stałym związku, to na dobre i na złe? - czy jesteś stabilny emocjonalnie? - czy troszczysz się o innych? - co byś wybrał - siłownię, pójście do pubu czy wypad w góry? - wolisz ubierać się na sportowo, czy elegancko? - czy praca, którą wykonujesz jest równocześnie przyjemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- czy bez oporów wchodzisz w układ damsko - męski bez głębszego uczucia? NIE - czy zdarza się, że sex traktujesz instrumentalnie, a kobietę przedmiotowo? NIE - czy dopuszczasz różnicę wieku powiedzmy 5lat w tą czy w drugą stronę? TAK OCZYWISCIE - czy ta absencja w sferze erotycznej, to celowe doświadczenie? NIE - czy są jakieś szczególne kryteria w doborze partnerki? chyba kazdy ma jakies preferencje wiec mam je i ja. - czy jesteś w stałym związku? NIE - czy Twoja powierzchowność zachęca do bliższych kontaktów? to jest chyba pytanie do osób zainteresowanych blizszym kontaktem lub majacymi ze mną kontakt. - czy masz jakieś pasje? mam - czy wygląd kobiety jest u Ciebie sprawą naczelną? NIE - czy jeśli jesteś w stałym związku, to na dobre i na złe? TAK, staram sie - czy jesteś stabilny emocjonalnie? TAK - czy troszczysz się o innych? TAK - co byś wybrał - siłownię, pójście do pubu czy wypad w góry? oczywiscie to kwestia chwili, ale pierwszeństwo miałby wypad w góry - wolisz ubierać się na sportowo, czy elegancko? sportowo - czy praca, którą wykonujesz jest równocześnie przyjemnością? TAK czyżby na wszystkie???, chyba udało mi sie odpowiedziec na wszystkie Twoje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zastanawiałeś się nad tym w ciągu dnia, jaki pytania Ci zadam? myślałeś nad odpowiedziami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizy zlotopolski
jakie to uczucie byc ruchanym w dupe?lubisz ciagnac lache z polykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zastanawiałeś się nad tym w ciągu dnia, jaki pytania Ci zadam? myślałeś nad odpowiedziami? myślałem, ale mogło by być ich tysiące wiec w końcu powstał mętlik nad odpowiedziami nie myślałem, ale moze to wynik mnogości pytań jaka by mogła zaistnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to uczucie byc ruchanym w d**e?lubisz ciagnac lache z polykiem? ad 1. niestety uczucie mi nie znane ad 2. j.w. suplement do powyzszych pytań: jak sie nie boisz dionizy zlotopolski, to wpadnij (adres na gg) sprawdzisz czy lubie i opowiem Ci jakie to uczucie jesli oczywiscie jeszcze będziesz miał czym podejsc do testu, bo osobiscie obawiam sie, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizy zlotopolski
mam 50 cm na karabinie i ty leszczu mi grozisz?dostaniesz placka i co zrobisz przeprosisz publicznie?jezeli tak to wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
dlaczego sex 5 miesięcy temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kieedykolwiek spotykales się równocześnie z dwiema kobietami? tzw dwa fronty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne 50 cm jakie masz, to 50cm mułu w glowie kołku, bo rodzice nie podjeli w pore leczenia twojego wodogłowia. i sio do lekcji bo zawalisz 6 klase i do gimnazjum nie przeskoczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kieedykolwiek spotykales się równocześnie z dwiema kobietami? tzw dwa fronty? nie, nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sex 5 miesięcy temu? tak sie ułożyło zycie, obowiązki itd i brak konceptu na dalszy ciąg własnych losów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×