Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 39 lat

no to teraz ja odpowiem na wszystkie pytania

Polecane posty

Gość dionizy zlotopolski
to daj adres szmaciarzu przekonamy sie jaki kozak jestes tylko znajac zycie jak zadzwonie ci do drzwi ty zadzwonisz na policje znam takich jak ty - gawedziasz - erotoman mocny w gebie zza szklanego ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
Czy teraz jesteś wolny? jakiej muzyki słuchasz? masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizy zlotopolski
ja parowo mocny jestem zawsze i wszedzie :) a ty potrafisz przykozaczyc a pozniej chowasz sie mamie pod sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy teraz jesteś wolny? jakiej muzyki słuchasz? masz dzieci? tak, rock, metal, potrafię w każdej muzyce znaleźć coś dla siebie tak 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
a jazz? byłeś żonaty, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dionizy zlotopolski W polskim nie jesteś mocny. Idź się pouczyć, jak już kolega proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jazz? byłeś żonaty, tak? w Jazz'ie uwielbiam saksofon, mogę słuchać solówek godzinami i to jest chyba jedyny jazzowy motyw jaki mi odpowiada, tak, byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
chciałbyś mieć teraz kogoś, czy wolisz być sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbyś mieć teraz kogoś, czy wolisz być sam? jeszcze wolę byc sam, ale to mija dosc szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
:) kolor włosów i oczu? zdradziłeś kiedyś żonę/partnerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszla
czy w seksie, czy wszelkich innych zachowaniach erotycznych jest coś, co Cię wzrusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w seksie, czy wszelkich innych zachowaniach erotycznych jest coś, co Cię wzrusza? no nie spotkałem sie ze wzruszeniem podczas erotycznych zachowań. choc bywały chwile gdy musiałem "żebrać" o czułość wtedy było mi źle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
w jakim wieku kobiety (dziewczyny) najbardziej Ci się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
co najbardziej cenisz u kobiet(jaką cechę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najbardziej cenisz u kobiet(jaką cechę) lubie kobiety konkretne, takie, które wiedzą czego chcą i potrafią o tym mówić, to ułatwia zycie w całokształcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega stella
hahaha czytając Twoje odpowiedzi nabieram pewności,że jestem idealna :) hahahhahaha jaką kuchnie preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, własnie ... zdarzało Ci się uzywac jakichś rzeczy jadalnych do zabaw erotycznych? typu czekolada, wino itp? lubisz to? A jeśli tak, to czy wolisz być daniem, czy konsumentem? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzało Ci się uzywac jakichś rzeczy jadalnych do zabaw erotycznych? typu czekolada, wino itp? lubisz to? A jeśli tak, to czy wolisz być daniem, czy konsumentem? ;D czekolada, szampan. truskawki ... sporadyczne przypadki z życia. lubię spożywać i być spożytym :) ale wole spożywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Gra wstepna gdzie wg Ciebie najlepsza?...chodzi o miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra wstepna gdzie wg Ciebie najlepsza?...chodzi o miejsce odpowiem moze z dwóch stron które widzę. gra wstępna to moim zdaniem stworzenie odpowiedniej sytuacji powodujacej nabranie ochoty może mieć miejsce dosłownie wszedzie. od zakupów w sklepie po picie wina na tarasie a jesli chodzi o przyjemnosc ciała, to staram sie byc wszedzie w miejscach które powodują że to wszystko co zaczeło sie np na tarasie jest przyjemna kontynuacja poprzez dotyk i pieszczotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
;) Kochales sie w miejscu publicznym?Jesli tak to gdzie?Rajcuje Cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochales sie w miejscu publicznym?Jesli tak to gdzie?Rajcuje Cie to? czy odludna polanka jest miejscem publicznym ? czy lesna sciezka jest. ? jesli tak to kochałem sie, i nawet udało mi sie na tyle wyluzować ze nie zwracałem uwagi czy ktos sie nie pojawia w zasięgu. jakos tak mocno mnie to nie rajcuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Czy umowilbys sie na sex randke ?Bez wczesniejszego poznania,popisania lub rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy umowilbys sie na sex randke ?Bez wczesniejszego poznania,popisania lub rozmowy. to jakbym miał sie na nią umówić ??, cos jednak musiałoby sprawic to obopólne podejscie do tego tematu. tak zupełnie w ciemno to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×