Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 39 lat

no to teraz ja odpowiem na wszystkie pytania

Polecane posty

czy praca jaka wykonujesz daje ci satysfakcje, spełniasz się czy jest koniecznością bardzo lubie swoją prace jest moją pasją i sposobem na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
zapytam jeszcze o pasje, czy jest to coś szczególnego? i czy jest coś, co cię wyróżnia od innych, obojętnie czy to pozytywny odchył, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pracujesz tez z kobietami? czasami sie zdarza, że są moimi klientkami przy realizacji usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kobiety moglbys sie przeprowadzic jakies 100km? mysle że mógłbym, ale w takim przypadku mam tez miejsce by zaprosic do siebie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
czy to tzw. wolny zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Kto decyduje o kolorze scian Ty czy ewentualna partnerka?Zalozmy,ze sie przeprowadzila:)pozwolisz jej na zmiany dekoracyjne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam jeszcze o pasje, czy jest to coś szczególnego? i czy jest coś, co cię wyróżnia od innych, obojętnie czy to pozytywny odchył, czy nie tak, poza praca mam pasję która moze nie jest zakręcona az tak, ale w dosc sporym promieniu mojego zamieszkania mam tylko 2 kolegów zajmujacych sie podobną dziedziną i nie jest to zaden ekstremalny sport. raczej stabilna i dosc stacjonarna pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
czujesz, że jesteś przez kobiety postrzegany jako atrakcyjny mężczyzna, czy jesteś "zwyczajny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto decyduje o kolorze scian Ty czy ewentualna partnerka?Zalozmy,ze sie przeprowadzila pozwolisz jej na zmiany dekoracyjne? decyduje partnerka, ale bardzo czesto byłem doradcą ale nie stwarzam presji zadnych uważam ze kobiety mają bardzo czesto zmysł estetyczny i chętnie oddaję tę działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
czy ta pasja związana jest ze sztuką plastyczną czy jakies typowo męskie zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz, że jesteś przez kobiety postrzegany jako atrakcyjny mężczyzna, czy jesteś "zwyczajny" raczej zwyczajny, ale ciezko wyczuc co mysla kobiety, towarzysko mnie lubią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
czy bywasz zaborczy i zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Czy masz cos wspolnego ze wschodem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Moze chociaz pijesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta pasja związana jest ze sztuką plastyczną czy jakies typowo męskie zajęcie typowo meskie zajęcie, nie spotkałem kobiety w tej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
w związku, to Ty jesteś ten mocny? czy masz już dość moich pytań, szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bywasz zaborczy i zazdrosny zazdrosny tak, zaborczy raczej nie, nie chcę nikogo zniewalać i tego samego oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Uderzyles kiedys kobiete? Odmowiles sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chociaz pijesz? nie piję mozna powiedziec to co wypijam w ciagu roku mozna przelac do butelki 0,7...piwa praktycznie nie toleruje w sobie, ale nie przeszkadza mi u innych jesli lubią... potrafie sie bawic bez grama alkoholu. nie potrzebuje go dla tzw kurazu. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
masz jakiś nałóg , którego chciałbyś się pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
no i co tu z Toba zrobic?:)Nic tylko sie umawiac no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
tak sobie pobieżnie przeczytałam .... i zastanawiam się po co ktoś w Twoim wieku zakłada taki temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku, to Ty jesteś ten mocny? czy masz już dość moich pytań, szczerze do tej pory było tak ze moje decyzje były akceptowane i szanowane, ale nie zanaczy to że wywierałem ich akceptacje jakims naporem. nie, nie mam dość Twoich pytań.. smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
nie chciałeś odpowiedzieć na pytania - czego żałujesz najbardziej w życiu i czego się wstydzisz? nastawiony raczej jesteś na bardziej rozrywkowe (życie erotyczne ;)) pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
do jolan co masz na myśli mówiąc "w twoim wieku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderzyles kiedys kobiete? Odmowiles sexu? nie, nigdy tez sobie nie przypominam abym odmówił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałeś odpowiedzieć na pytania - czego żałujesz najbardziej w życiu i czego się wstydzisz? nie zauwazyłem tego pytania. przepraszam żalwałem jeszcze nie dawno pewnych zyciowych decyzji, ale bliska mi osoba wytłumaczyła mi że to sie składa na życiową wiedzę i naukę i w zasadzie uznałem ze nie żałuje juz teraz. .odebrałem nauczkę. nie mam sie czego wstydzic raczej moge smialo chodzić z podniesiona głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Jolan-pewnie jak my samotny wieczor lepiej spedzac go tutaj ;) Mam 39 lat-a tam ...kochac rozkochac zakochac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×