Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 39 lat

no to teraz ja odpowiem na wszystkie pytania

Polecane posty

Gość ...zaciekawiona...
podasz jakiegoś maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zaciekawiona...
na ten mail nie da się wysłać wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy gdybys dowiedzial sie i byl tego pewien, ze zona Twojego dobrego kolegi ma romans, powiedzialbys mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Dzien dobry widze,ze temat kwitnie i obradza w nowe twarze:) Jestem wiec juz zbednym narybkiem:)zMilego dnia i odpytywania:) Zabawa faktycznie wciagajaca:D;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy gdybys dowiedzial sie i byl tego pewien, ze zona Twojego dobrego kolegi ma romans, powiedzialbys mu o tym? kilka lat temu byłem dokładnie w takiej sytuacji, wiedziałem o romansie zony kolegi... oboje ich bardzo lubiłem i miałem wielki problem, ale zanim ja rozwiązałem te problem w swoim sumieniu ona została przyłapana na goracym uczynku... Mysle, że nie powiedziałbym koledze o tym co wiedziałem.. (widziałem)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra jola
ja nigdy bym nie powiedziała, być moze bym ją jakoś bym ją uczuliła, ale nigdy powiedziała. to nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widzę że topik na wokandzie :) gratulacje ,tak trzymać :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry widze,ze temat kwitnie i obradza w nowe twarze Jestem wiec juz zbednym narybkiem zMilego dnia i odpytywania Zabawa faktycznie wciagajaca Pozdrawiam no szkoda.. :(.. bo nikt tutaj nie jest zbedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego chcesz odpowiadac
znam ciekawsze zajęcia niz odpowiadanie na osobiste pytania anonimowym ludziom. zakładając taki topik pewnie na cos liczyłes, cos chciałes sprawdzic. co? i ponawiam pytanie: jakie masz kompleksy i zahamowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładając taki topik pewnie na cos liczyłes, cos chciałes sprawdzic. co? Chciałem poprzez pytania innych dowiedziec sie czegos o sobie, bo powiem Ci że niektóre pytania nigdy nie rodziły mi sie nawet w głowie.. wiec po czesci musiałem sam siebie "odblokowac" by umieć odpowiedziec. i ponawiam pytanie: jakie masz kompleksy i zahamowania? kompleksy zwiazane ze swoja powierzchowną ludzka powłoką.. to coisza duze to cos tam znowu za małe.. ale staram sie je jakos akceptować i zyc z nimi nie zadreczajac sie zahamowiania.. staram sie w swoim zyciu byc taktowny i mam chyba zahamowania przed bezpośredniością w pewnych sytuacjach, Czasem sie az prosi zeby zabrac glos a ja zeby nie urazić milczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaa
cześc panie i panowie🖐️ z którym pytaniem miałes największy problem ,żeby odpowiedzieć?hee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×