Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Odpowiem pytaniem na pytanie: A co mial do zaoferowania Tusk- historyk? Marcinkiewicz- nauczyciel fizyki? Rostowski- licencjat (?) ekonomii Beger- bez matury? Tacy ludzie byli w sejmie, i z wiekszym lub mniejszym powodzeniem polityke uprawiali. Nie widze nic zlego w tym, aby osoba dzialajaca w mlodziezowkach od kilku lat, startowala w wieku 23 lat (mam tyle samo, jestem na V roku studiow) w wyborach. To sa ludzie mlodzi, niezepsuci, swiezo po studiach, ideowcy- ktorzy chca zmian, maja zapal do pracy i chec przeprowadzenia jakichs reform. Np. taki Konrad Berkowicz- mlody chlopak, a w programie Mlodziez kontra... zniszczyl kilku wytrawnych politykow na argumenty, sprowadzajac ich do poziomu zero. Takich ludzi nam potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listy wyborcze KNP
Nie bardzo rozumiem tę odpowiedź. Czy oznacza, że KNP celowo zniża się do poziomu tych partii i polityków, których krytykuje? W jakim celu? Czy w myśl tej logiki np. może się okazać, że KNP podniesie podatki tłumacząć: a Tusk, Marcinkiewicz i inni podnieśli podatki? Oczywiście nikt się nie rodzi z karierą i nikt w wieku 25 lat nie ma piorunujących dokonań na koncie, tylko że ja mam jeden głos i chciałabym oddać go na kogoś, kto np. zasiadał przez czas jakiś na ważnych stanowiskach (np. był choćby wójtem), ma doświadczenie w zarządzaniu i sprawdził się, ma jakieś publikacje dotyczące swojej dziedziny, jakieś nagrody, które dla mnie, przeciętniaka, są informacją, że ktoś tę osobę docenia. Tusk i Marcinkiewicz też nie urodzili się premierami, ale premierami zostali będąc panami w średnim wieku, w których życiorysie było coś więcej niż studia. Studia dzisiaj prawie każdy może łatwo skończyć. Uważam, że najlepiej, kiedy na listach jest równowaga między młodzieżą, która zaczyna i jest tzw. "świeżą krwią", a autorytetami, które ciągną kampanię do przodu. Polityka to nie show biznes i nazwiska nie buduje się w ciągu roku. A na listach KNP, przynajmniej w czasie ostatnich wyborów, naprawdę nie było na kim oka zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nikt normalny nie
chce być na listach niszowego zidiociałego JKM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!!! to SHATYN na orange
UWAGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie dwie strony wczesniej wklejalam link- wywaid z Rafalem Zapadką- kandydatem Nowej Prawicy Janusza Korwina Mikke (na oko kolo 60 lat ;)). Przypomnijmy, ze jest to partia, ktora nie ma nawet pol roku :) Program tej partiii poparl sam Prof. Rybisnki- byly v-ce Prezes NBP, rektor szkoly wyzszej, partner e&y..... I powroce jednak do pana Konrada z UPR- posluchaj jaka wiedze maja On i jego koledzy z UPR- i zastanow sie, czy po tym jest Ci jeszcze potrzebna jakas rekomendacja, dyplomu, publikacje czy co tam jeszcze. Na pewno nie podniosa podatkow- od tego jest PO 🖐️ Shatyn- Amirol ---> zacytowales wypowiedz JKM po I turze wyborow prezydenckich. Tak calkiem na powaznie- tutaj sie akurat z nim nie zgadzam, chociaz.... nie kto inny jak Pan Prezydent nominowal na stanowisko ambasadora bylego SBka :D Jako marszalek podpisal tez nieciekawa nowelizacje ustawy o IPN :O Co kto lubi- a Ty, kibi- rozumiem, ze marzysz o tym, aby PO podnosilo nadal podatki, aby bylo jeszcze wiecej urzednikow, aby nadal uchwalac budzet z deficytem, aby nadal sie zadluzac, aby nadal rabowac pieniadze przeznaczone na czarna godzine- w koncu aby podnosic wiek emerytalny???????????? Wiesz, przestan chrzanic- albo dobrze Ci placa za sianie propagandy, albo jestes p prostu tak malo oczytany i malo przewidujacy ze nie maz bladego pojecia, do czrgo takie szastanie kasa prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dośc takiego kraju
Oj, shatyn- JKM zglosil w sumie 23 okregi- trzeba czekac na ostateczny werdykt PKW. Jeszcze nic nie jest przesadzone, wiec sie tak nie podniecaj :O Do startu w calym kraju potrzeba 21, wiec napij sie meliski i nie spinaj tak bardzo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by się melisa przydała :) Cała podenerwowana chodzę. Osz ta polityka. Prawicy się nie udało (przynajmniej taki jest komunikat UPR-u z facebooka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jkm........
Korwin nigdy nie wygra bo chce po prostu z kraju zrobić szambo. On mówi ze trzeba wszystkie prawa państwa wobec gospodarki wycofać i wszystkie państwowe urzędy i że wszystko samo się będzie regulować... Powodzenia, nie będzie władzy i kontroli nikt nie będzie przestrzegał żadnych praw. Zacznie się produkcja która dotychczas była nielegalna i zaczną zatruwać otoczenie. Państwo nie będzie pomagać żadnym ludziom, jak facet z 5tką dzieci straci prace, nie będzie dostawał zasiłku, i najwyżej umrą z głodu co jego wyborcy nazywają naturalnym biegiem życia... Nie będzie policji ani podatków on mówi że mieszkańcy sami będą płacić jakimś firmom za ochronę okolicy, ale i tak każdy polak stwierdzi że sam potrafi bronić swojego i popadniemy w anarchii. Jego wizja funkcjonującego kraju to chyba na haju powstała... Trzeba być nienormalnym żeby na niego glosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korwin nigdy nie wygra bo chce po prostu z kraju zrobić szambo. On mówi ze trzeba wszystkie prawa państwa wobec gospodarki wycofać i wszystkie państwowe urzędy i że wszystko samo się będzie regulować... Powodzenia, nie będzie władzy i kontroli nikt nie będzie przestrzegał żadnych praw. Zacznie się produkcja która dotychczas była nielegalna i zaczną zatruwać otoczenie. Państwo nie będzie pomagać żadnym ludziom, jak facet z 5tką dzieci straci prace, nie będzie dostawał zasiłku, i najwyżej umrą z głodu co jego wyborcy nazywają naturalnym biegiem życia... Nie będzie policji ani podatków on mówi że mieszkańcy sami będą płacić jakimś firmom za ochronę okolicy, ale i tak każdy polak stwierdzi że sam potrafi bronić swojego i popadniemy w anarchii. Niech sobie osiedle w Simsach zbuduje. Wszystko będzie się samo robić, mieszkańcy będą płacić za ochronę i tak dalej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mówi ze trzeba wszystkie prawa państwa wobec gospodarki wycofać i wszystkie państwowe urzędy i że wszystko samo się będzie regulować... ---> GUZIK PRAWDA. MOWI JEDYNIE O ZAKAZIE INTERWENCJONIZMU PANSTWOWEGO Powodzenia, nie będzie władzy i kontroli nikt nie będzie przestrzegał żadnych praw. ---> MYLISZ LIBERALIZM Z ANARCHIA; WROC DO SZKOLY I PODUCZ SIE TROCHE Nie będzie policji ani podatków on mówi że mieszkańcy sami będą płacić jakimś firmom za ochronę okolicy, ale i tak każdy polak stwierdzi że sam potrafi bronić swojego i popadniemy w anarchii. ---> GUZIK PRAWDA. JEDNYM Z GLOWNYCH POSTULATOW JKM JEST WLASNIE POSZERZENIE KOMPETENCJI POLICJI. WSZYSTKIE PODATKI OPROCZ DOCHODOWEGO, KUPNA-SPRZEDAZY I CZEGOS TAM JESZCZE JEDNEGO ZOSTANA, ALE BEDA OBNIZONE Trzeba być nienormalnym żeby na niego glosować. ---> TRZEBA BYC OSTATNIM KRETYNEM, ABY WYPOWIADAC SIE W TEMATACH, O KTORYCH NIE MA SIE POJECIA, I KRYTYKOWAC POLITYKE, KTOREGO PROGRAMU NAWET SIE NIE PRZCZYTALO Reasumujac- nie masz w temacie nic do powiedzenia, myla Ci sie pojecia, wiec to forum nie jest dla Ciebie chyba, ze masz ochote na dalsza kompromitacje 🖐️ Niech sobie osiedle w Simsach zbuduje. Wszystko będzie się samo robić, mieszkańcy będą płacić za ochronę i tak dalej ---> TAKIE RZECZY TO RACZEJ DLA LUDZI UZALEZNIONYCH OD SIEDZENIA NA KOMPIE, NP SHATYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kongres Nowej Prawicy startuje w 19 okregach. W toku sa nadal odwolania, ktore zlozyl KNP- skreslono mnostwo podpisow, nie do konca wiadomo dlaczego tak sie stalo :O Bede wklejala w miare na biezaco, gdy dowiem sie w ktorych okregach mozna oddac glos na Nową Prawicę. bidusia- nawet nie wiesz, jak wiele wnosza Twoje posty do tematow, w ktorych sie udzialsz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidusia to musztarda
ten sam krótki styl wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wybory2011.pkw.gov.pl/kom/pl/117b8923d9148051352539e9d49ebed4.html Spojrzcie tylko ilu jest mlodych ludzi, ktorzy chca jakichs zmian. Warto na nich oddac swoj glos. Nie wiem natomiast dlaczego na liscie nie widnieje Warszawa..... :O Podobno jest zarejestrowanych 20 okregow, ale strona PKW nie odswieza sie zbyt czesto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:40 [zgłoś do usunięcia] bidusia to musztarda ten sam krótki styl wypowiedzi Pewnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn nie shatyn
---> TAKIE RZECZY TO RACZEJ DLA LUDZI UZALEZNIONYCH OD SIEDZENIA NA KOMPIE, NP SHATYNA chyba jednak ty bywasz częściej niż shatyn na tym forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:52 [zgłoś do usunięcia] shatyn nie shatyn ---> TAKIE RZECZY TO RACZEJ DLA LUDZI UZALEZNIONYCH OD SIEDZENIA NA KOMPIE, NP SHATYNA chyba jednak ty bywasz częściej niż shatyn na tym forum Co by nie powiedzieć to nie ja napisałam. Nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn nie shatyn
ja tez nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn nie shatyn
korwin Zostaniemy wprawdzie zarejestrowani w 24 Okręgach (mam sprzeczne informacje mówiące o 22 i 25) jednak potwierdzenia tego faktu musiały dotrzeć do PKW przed godzina 23.45 w praktyce: znacznie wcześniej. PKW i tak poszła nam (i innym) na rękę (pierwotnie ustaliła sobie termin na 16.30!), pełnomocnicy 19 Okręgów czekali pod drzwiami swoich komisyj z gotowymi listami na sygnał z PKW... sekretarz Państwowej Komisji Wyborczej Kazimierz Czaplicki Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego do północy zarejestrowała listy w 19 okręgach, więc - jak podkreślił Czaplicki - "nie mogła otrzymać zaświadczenia PKW o zarejestrowaniu list w co najmniej połowie okręgów, które uprawniałoby do zgłoszenia pozostałych list bez poparcia podpisami wyborców". KTO KŁAMIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, nie bywam czesciej niz Ty. Wystarczy popatrzec na ilosc postow :D Ja tu jestem moze ze 4 miesiace, Ty jeszcze miesiac temu podpisywales sie innym nickiem, teraz od 2, moze 3 tyg masz nowy "amirol Kibi". Ja zgromadzilam w 4 miesiace nieco ponad 700 postow, Ty w nie wiecej niz miesiac masz ich na swoim koncie ponad 400 :D Nie liczac oczywiscie innych czarnych nickow, z ktorych piszesz i pomaranczy :P Wiec wybacz, ale Twoje 'argumenty' sa do bani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×