Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość polacy mogą być tylko parobkam
JKM stawia sprawę jasno: likwidujemy socjal do zera, podatki do 2% i każdy ma sobie radzić sam. oczywiście wszystko będzie tańsze, ale co z tego jak mało ludzi będzie miało pracę i nawet na najtańsze nie będzie ich stać tylko dlatego że polactwo nie otwiera firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
dopuki ---> do listy zakupow dodaj jeszcze slownik ja dodam słownik a ty naucz się myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
mam dość takiego kraju wiesz że JKM jest kapitalistą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podatki do 2% BZDURA każdy ma sobie radzić sam BZDURA mało ludzi będzie miało pracę BZDURA ja dodam słownik a ty naucz się myśleć ---> :D :D :D :D WYBORNA RIPOSTA :classic_cool: Taka w stylu jednego z uzytkownikow teo zacnego forum :classic_cool: Ale juz sie przyzwyczailam takiej realcki w przypadku braku argumentow. Jezeli ktos zechce bym wyjasnila dlaczego powyzsze to JEDNA WIELKA BZDURA- prosze. Ale na pewno nie bedzie to cham, nie znajacy zasad ortografii i obrazajacy innych, w szczegolnosci kobiety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
polacy wychowani przez Rotschilda w komunie nie dadzą sobie rady w kapitalistycznej rzeczywistości dlatego że w komunie to państwowe zakłady dawały prace. w kapitalizmie każdy ma sobie otwierać firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
ja dodam słownik a ty naucz się myśleć ---> WYBORNA RIPOSTA w końcu głosuję na JKM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololek
ja bym chciał żebyś mi wyjaśniła dlaczego to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy pyta pomarancza- nie jest zbyt wiarygodna. Warto sie zalogowac. Albo samemu przestudiowac program JKM, i wtedy wszystko stanie i jasne ;) I wlasnie to jest blad- w polsce glosuje sie na osoby, ktorych programu wyborczego sie nie zna. Potem taki "debil" idzie i glosuje na JKM liczac na to, ze obnizy podatki do 2%, po czym bedzie go krytykowal, ze vat nadal jest 15%, a pozistale podatki w granicach 10% :O Ot- 'polactwo'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
ty się tak nie mądrz. niech będziew te 15%. JKM chodzi o wprowadzenie kapitalzmu. widziałaś żeby ktoś w systemie kapitalistycznym dostał pracę od państwa z wyjątkiem kilku tyś urzędasów ? nie wiesz co to jest kapitalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm ty się nie nadajesz na kapitalstkę. z mlekiem matki wyssałaś socjalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
jeżeli chcesz szukać pracy jesteś socjalistką jeżeli chcesz otworzyć firmę nawet jednoosobową to jesteś kapitalistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
mam dość takiego kraju Eeeeee, nie sadze. Ale nawet jezeli mialbys racje- skoro sa dobrymi pracownikami, to mogliby uczciwie i dobrze pracowac tu, na miejscu, gdyby tez uczciwie i dobrze byli za te prace nagradzani. piszesz o pracowaniu u kogoś. jesteś 100% socjalistką. kapitaliści nigdy nie chcą pracować u kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
Ale nawet jezeli mialbys racje- skoro sa dobrymi pracownikami, to mogliby uczciwie i dobrze pracowac tu, na miejscu, gdyby tez uczciwie i dobrze byli za te prace nagradzani. nawet jest gorzej :O jesteś komunistką :O ty masz wbite do głowy że pracownik ma być dobrze nagradzany. nie ma czegoś takiego w kapitalizmie jak "dobre nagradzanie". to sam kapitalizm reguluje ile ma zarobić pracownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
są dwie opcje. jezeli na rynku będzie mało firm i dużo pracowników to pracownik dostanie grosze. druga opcja. jeżeli na rynku będzie dużo firm i (a więc) mało pracowników wtedy pracownik będzie dużo zarabiał. polacy myślą po socjalistycznemu więc nie będą otwierać firm i czeka nas opcja nr. jeden. ja jestem kapitalistą więc jestem pracodawcą, ja dam sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy mogą być tylko parobkam
teraz w polszy mamy opcje numer jeden i dużo osób utrzymuje się z socjalu obciążającego pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu złapano autore
kę na kłamstwie. że też się nie wstydzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja go też popieram
niech mikke debilnym polakom wytłumaczy dlaczego w polsce nie ma pracy (firm) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4963709 część naszego narodu to j**ani debile kupujący pasywa zamiast aktywów (firm) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie !!!
dlaczego tak mało jest mądrych osób, dlaczego tak dużo osób uważa, że Mikke ma utopijne/lub bezsensowne punkty w programie. Przeciez to jest nad wyraz proste, to co on mówi, i to czego chce dla Polski. Nie zrozumiem was/nas Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablasrasrasra
mikke ma prosty program. ludzie z dużą wiedzą, pracowici, kreatywni dorobią się miliardów złotych. głąby po podstawówkach zdechną z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dlatego że jego
pomysły są nie do zrealizowania. przejrzyj je i pomysl jakby mozna je wykorzystac w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozmawiajmy jakl dorosli: CO JEST NIE DO ZREALIZOWANIA????? Ka odpowiem: kara smierci, i kara chlosty- ale to nie sa priorytety ani dla potencjalnego wyborcy Nowej Prawicy, ani nawet dla Janusza Korwina Mikke. Pomowmy o gospodarce- co nie jest mozliwe do wprowdzenia i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak odniose sie do kilku bzdur, by ktos nie pomyslal, ze nie jestem kompetentna. w komunie to państwowe zakłady dawały prace. w kapitalizmie każdy ma sobie otwierać firmę ---> BZDURA. Jezeli X zaklada firme jednoosobowa, ktora zajmuje sie plytkami, i na drugi dzien przyjdzie Y i poprosi o wylozeie plytkami powierzchni np 200m2 pracujac sam, a wiec nikogo nie zatrudniajac - polozy je w (strzelam) 8 dni i wezmie za to 1600zl. Y dlugie czekanie nie urzadza wiec co robi? Idzie do konkurencji , pana Z ktory zatrudnil ludzi, ktorzy poloza mu we 4 te plytki w 2 dni, i tez wezma za to 1600zl. Wiec sam widzisz, ze "samo sie nie zrobi", a nie mozesz tez przeceniac umiejetnosci i odwagi kazdej osoby sadzac, ze kazdy ma jej na tyle, by zalozyc wlasna firme. Oprocz ww. trzeba miec jeszcze wiedze i/lub kapital. Konkeruncja wymusza tez polepszenie uslug oraz spadek cen tych uslug. I takich przykladow mozna namnzyc tysiace. Czloowieku, nie jest z Toba zbyt dobrze :D widziałaś żeby ktoś w systemie kapitalistycznym dostał pracę od państwa z wyjątkiem kilku tyś urzędasów ---> a cala reszta pracuje w firmach, ktore powstaja jak grzyby po deszczu. Do tego, gdy PL nie bedzie miala podatku dochodowego naplynie do naszego kraju ful inwestorow zagranicznych, bo produkcja tutaj bedzie po prostu TANIA (to wlasnie mialo meijsce do czasu, gdy IRL miala bardzo niskie, najnizsze bodaj podatki w europie) jeżeli chcesz szukać pracy jesteś socjalistką jeżeli chcesz otworzyć firmę nawet jednoosobową to jesteś kapitalistką ---> BZDURA. Niesamowicie prestizowym zawodem jest sedzia (albo np komendant policji). Nie dla wszystkich wazna jest tylko kasa. NIestety sama na sedziego nie moge sie mianowac, wiec musze pracowac "u kogos", w tym wypadku u panstwa. Czasem tez szybciej mozna rozwinac sie w korporacji, niz zaczynac swoja mala dzialnosc od zera. W malej firmie zalozonej osobiscie przez pol zycia musisz pracowac dla malych robaczkow, aby udowodnic wielkim potentatom, ze jestes bardziej skuteczny, niz powszechnie znane firmy. Pracujac w takiej firmie od razu dostajesz zlecenia od najlepszych, czyli na starcie jestem te kilka poziomow wyzej, i perspektywie- mam szybsza szanse rozwoju; tez wieksza szanse, by szybciej odejsc "na swoje". Wiec reasumujac- nie masz racji po raz kolejny. jesteś komunistką ty masz wbite do głowy że pracownik ma być dobrze nagradzany. nie ma czegoś takiego w kapitalizmie jak "dobre nagradzanie". to sam kapitalizm reguluje ile ma zarobić pracownik ---> BZDURA. Jezeli jestem swietnym prawnikiem pracodawca X placi mi 5 tys zl. Ale konkurencja Y proponuje mi 6tys i prace u siebie. W zwiazku z tym X albo straci swietnego pracownika, albo musi mi podniesc zarobki tak, aby byly dla mnei satysfakcjonujaca (czyli najlepiej zaproponowac stawke, ktorej nie bedzie mi w stanie zaproponowac nikt inny). Za KOMUNY- wszyscy byli "rowni" - a nawet szczegolnymi przywilejami cieszyli sie rolnicy (zazwyczaj bez wyksztalcenia wyzszego). Wiec kolejny kretynizm są dwie opcje. jezeli na rynku będzie mało firm i dużo pracowników to pracownik dostanie grosze ---> dokladnie taka sytuacje mamy teraz. Sa wysokie podatki, drogie koszty pracy, wiec trzeba szukac ciec gdzie sie da. Najlepiej robic ciecia wlasnie kadrowe, sa efektywne... druga opcja. jeżeli na rynku będzie dużo firm i (a więc) mało pracowników wtedy pracownik będzie dużo zarabiał ---> dokladnie do tego doprowadzi JKM jezeli tylko dacie mu szanse polacy myślą po socjalistycznemu więc nie będą otwierać firm i czeka nas opcja nr. jeden. ja jestem kapitalistą więc jestem pracodawcą, ja dam sobie radę ---> sam jestes, jak twierdzisz, zaprzeczeniem Twej marnej tezy, wiec pozostawie to bez komentarza :O :D :D :D Poza tym- jaka firme moze zalozyc osoba ograniczona umyslowo, po podstawowce???? ZADNEJ. Dzisiaj siedzi na zasilku w domu i oglada telewizje, przejadajac panstwowe pieniadze. Po co ma pracowac, skoro i tak je dostaje? Za "panowania" JKM musialby podjac prace na miare swoich mozliwosci, chpciazby sklejac koperty czy skrecac dlugopisy bo jedyne na co moglby liczyc to jakies symboliczne grosze z fundacji charytatywnych... To MA sens.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zrobisz, jeśli urodzisz dziecko upośledzone umysłowo??? Bedziesz dla niego tak samo bezwzględna jeśli chodzi o koperty czy długopisy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/nhnj Wczoraj obejrzałem sobie ten film, firma która zatrudniała go wykupiła okrojoną polisę żeby zaoszczędzić kasę.. nie pamiętam kto, ale pod koniec filmu pada takie określenie że gdyby system ubezpieczeń był powszechny(czyli przymusowy, tak jak jest to np w Polsce) taka sytuacja nie miałby miejsca. Ciekawe ile osób czyta te wszystkie polisy, które wykupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:13 polacy mogą być tylko parobkam są dwie opcje. jezeli na rynku będzie mało firm i dużo pracowników to pracownik dostanie grosze. druga opcja. jeżeli na rynku będzie dużo firm i (a więc) mało pracowników wtedy pracownik będzie dużo zarabiał. polacy myślą po socjalistycznemu więc nie będą otwierać firm i czeka nas opcja nr. jeden. ja jestem kapitalistą więc jestem pracodawcą, ja dam sobie radę " ------------> Znowu bzdury kompletne, wyssane spod brudnego paznokcia :o Chyba sam zatrzymałeś się w poprzedniej epoce i wydaje ci się, że wszyscy inni również. Wierutnym kłamstwem jest, że Polacy nie będą zakładać firm, jeśli stworzy im się warunki. BZDURA BZDURA BZDURA! Jakiś rok czy 2 lata temu były robione badania w całej Europie pod kątem skłonności do samozatrudnienia i Polska zajmuje ZASZCZYTNE PIERWSZE MIEJSCE w Europie - największy odsetek ludzi przejawia chęć do samozatrudnienia. Przestań kłamać shatyn!! uprzedzając pytanie - link do badań znajdź sobie w googlach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz dla niego tak samo bezwzględna ---> to nie jest bezwzglednosc, tylko troska o jego przyszlosc. Znam osobe lekko uposledzona umyslowo, i wlasnie przez cale swoje zycie po 2,3h dziennie skrecala te dlugopisy. Miala madrych rodzicow, ktorzy zadbali o to, by po ich smierci ich dziecku cos sie nalezalo. Dzieki temu na wyzsza rente, i teraz gdy zostala sama jakos sobie radzi, i panstwo nie musi do niej doplacac. Gdybym byla Janem Kulczykiem pewnie organizowalabym czas takiemu dziecku inaczej, ale teraz mamy ciezke czasy, i kazdy kto tylko ma rece, nogi i jest myslacy pracowac powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, nie rozumiesz co mam na mysli. Powtorze, bo chyba nie widzisz "kazdy kto tylko ma rece, nogi i jest myslacy pracowac powinien" ---> chory na autyzm jest myslacy, ale nie na tyle, aby moc podjac prace. Ale uposledzony w stopniu lekkim- moze. Piszesz w ogole nie na temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×