Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość Korwin jest ok
Nie udało się tym razem. Część winy za taki stan rzeczy leży po stronie PKW, która odmówiła rejestracji list w całym kraju. Jednak hmmm, o ile pamiętam to Korwin obiecywał, że jeśli wynik będzie poniżej 3% to odejdzie z polityki. Czy tak zrobi, trudno powiedzieć. Całe środowisko wolnościowe również nie jest bez winy. Zamiast dzielić się na fotele trzeba było zacisnąć zęby i iść razem do wyborów. Plus do tego koalicja z PJN i Jurkiem i te 3% by się przekroczyło + te głosy, które powędrowały na Palikota tam gdzie nie było KNP to może udałoby się przekroczyć próg 5%. A tak mamy UPR(jest już oficjalny wyrok sądu, że Józwiak jest prezesem, więc opowiadanie jakoby WiP się zjednoczyło z UPR jest kłamstwem) i KNP(która zmieniała tysiąc razy nazwę raz WiP, potem KNP, a teraz też jakoś inaczej brzmiało). Jeśli nie będzie PRAWDZIWEGO ZJEDNOCZENIA tych dwóch partii, to nie ma mowy o dobrym wyniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Wg mnie nie, bo za bardzo go ciągnie do kasy sejmowej... ---> :D gdyby tak bylo wstapilby np do takiego PO, ktore przyjmuje wszelakiej masci karierowiczow- bez znaczenia jest fakt, ze jeden byl wczesniej w SLD, innny w PIS, jeden kablowal za czasow PRL, a drugi dzialal w Solidarnosci. To jest partia dla ludzi, dlaktorych nie lucza sie IDEALY, tylko MIESJCE PRZY KORYCIE. Korwin ma swoje poglady, swoje racje, swoje idealy ktorych nie zaprzeda za zadne pieniadze, dlatego mamy problem z tzw "zdolnoscia koalicyjna" ;) A czy to środowisko wolnościowe? Raczej nie. Prawica to ograniczenia wolności a nie jej rozszerzenie. ---> prosilam Cie setki razy, abys przeczytal jakas ksiazke, zanim zaczniesz sie wypowiadac. Na to stracilam juz dawno nadzieje, no ale moze chociz 'wikipedia"???? "Poglądy gospodarcze Osobne artykuły: Kapitalizm, Wolny rynek, Leseferyzm, Liberalizm i Korporacjonizm. Prawicowa wizja gospodarki to gospodarka wolnorynkowa, w której panują zasady kapitalizmu. Obniżenie podatków, likwidacja przymusowych ubezpieczeń społecznych, większości koncesji gospodarczych, uproszczenie procedur i prywatyzacja są głównymi postulatami gospodarczymi partii prawicowych." :D :D :D Pewnie Shatyn glosujesz na PO, jako na partie liberalna :D:D HAHAHAHAHA. oni z liberalizmem maja tyle wspolnego, ile Korwin mikke z zamilowaniem do demokracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
O, ktos wykasowal post Shatyna???? Na szczescie zdazylam skopiowac jego wypowiedz w poscie wyzej, ktora nakresla Jego doskonala orientacje w temacie ustrojow panstw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
HAHAHA, macie tu caly post Shatyna, ktory sie zmyl :D Pewnie zwietrzyl swja nadchodzaca z postem ponizej kompromitacje, i chcial sie wycofac :D Niestety bylam szybsza :D Zobaczcie jaka Shatyn ma wuedze: 10:10 [zgłoś do usunięcia] Amirol Kibi Tak szczerze mówiąc to nie "Nie udało się tym razem." Tylko NIGDY się nie udało. "Jednak hmmm, o ile pamiętam to Korwin obiecywał, że jeśli wynik będzie poniżej 3% to odejdzie z polityki." Wg mnie nie, bo za bardzo go ciągnie do kasy sejmowej... "Całe środowisko wolnościowe również nie jest bez winy. Zamiast dzielić się na fotele trzeba było zacisnąć zęby i iść razem do wyborów. Plus do tego koalicja z PJN i Jurkiem i te 3% by się przekroczyło + te głosy, które powędrowały na Palikota tam gdzie nie było KNP to może udałoby się przekroczyć próg 5%." Gdyby to była koalicja to próg byłby wyższy... A czy to środowisko wolnościowe? Raczej nie. Prawica to ograniczenia wolności a nie jej rozszerzenie. "Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych. (Syr 20, 24)" Kaczyński : http://tnij.org/i7b7 , Oszołomka krzyżna : http://tnij.org/kaqj , http://tnij.org/nlwb http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4929969& amp ;start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn nie pogrążaj się
dalej dostałeś po tyłku nie pierwszy raz i nie ostatni procent zwyciestw i tak masz zdecydowanie na plus więc daruj sobie obronę przegranej sprawy i nie męcz mnie trolowanymi bzdurami nie Twoja klasa koleś mądry głupiemu ustępuje > mówi ci to coś ? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz opisac to
dostanie po tyłku, bo ja niczego takiego nie widać. a raczej jest wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale.........
>bo ja niczego takiego nie widzę Shatyn zadał konkretne pytanie na które autorka topiku odpowiedziec nie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z topiku Szatyna
19:39 [zgłoś do usunięcia] Shatyn.nr1. Jak widac "tu autorka tematu" po prostu kłamie. Co ja zupełnie dyskwalifikuje... Ale jeśli jakiegos postu jej nie zauwazyłem i ktoś post z odpowiedzią dotyczaca burdeli i klinik aborcyjnych tutaj zacytuję, oczywiście ją przeprosze i stwierdzę że skłamałem. No to czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale.........
Shatyna odpowiedzi na ten post Shatyn nie otrzymał. sprawa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz go nie pamietam
nie potrafię zrozumieć jak na Korwina mogły zagłosować kobiety, znające przecież jego zdanie na temat kobiet. chociaż właściwie to Korwin ma racje - kobietom (a dokładniej jego wyborczyniom) należy zabrać prawa wyborcze, bo za głupie są żeby decydować o losach kraju, co udowodniły głosując na Korwina, czy agitując na jego rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze Wasz poziom intelektualny jest mnie wiecej na poziomie Shatyna, wiec albo przeczytajcie odp, albo sie nie osmieszajcie- posty na orange nie robia na mnie wrazenia. Zreszta na modach Twoje prosby o likwidacje mojego tematu na smietniku tez nie :D Ale strasznie sie duzo na smietniku naprodukowales, szkoda, ze jak zwykle bez sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to posty na czarno
to robią wrażenie. Ho ho, ileż to trzeba odwagi, wiedzy i szacunku społecznego, żeby mieć czarny nik na kafe! To co innego niż my, zwykłe pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Esperanza!
08:16 [zgłoś do usunięcia] Korwin jest ok Nie udało się tym razem. Część winy za taki stan rzeczy leży po stronie PKW, która odmówiła rejestracji list w całym kraju. Jednak hmmm, o ile pamiętam to Korwin obiecywał, że jeśli wynik będzie poniżej 3% to odejdzie z polityki. Czy tak zrobi, trudno powiedzieć. Całe środowisko wolnościowe również nie jest bez winy. Zamiast dzielić się na fotele trzeba było zacisnąć zęby i iść razem do wyborów. Plus do tego koalicja z PJN i Jurkiem i te 3% by się przekroczyło + te głosy, które powędrowały na Palikota tam gdzie nie było KNP to może udałoby się przekroczyć próg 5%. A tak mamy UPR(jest już oficjalny wyrok sądu, że Józwiak jest prezesem, więc opowiadanie jakoby WiP się zjednoczyło z UPR jest kłamstwem) i KNP(która zmieniała tysiąc razy nazwę raz WiP, potem KNP, a teraz też jakoś inaczej brzmiało). Jeśli nie będzie PRAWDZIWEGO ZJEDNOCZENIA tych dwóch partii, to nie ma mowy o dobrym wyniku! Zgodzę się z tym a nadto dodam,że to co napisałeś nie tylko dotyczy zjednoczenia i szczerej integracji tych partii. To dotyczy całego zjawiska jakie można określić Prawicą na krajowej politycznej scenie.Od lat pożera ją wewnętrzny konflikt interesów i pewnej,że tak to ujmę nadpobudliwości ideologiczne,którą w obecnym czasie powinno się przełożyć na wysiłek intelektualny który powinien być włożony w dwie najistotniejsze sprawy. Pierwsza dotyczy samego modelowego ugrupowania"prawicowego"-dotyczy wysiłku w budowe nowoczesnego wizerunku a druga dotyczy kraju-konkretnie gospodarki. Konkretnej makroekonomicznej doktryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Esperanza!
Gdyby zrezygnować z nadmiernej pryncypialności i postawić na gospodarkę to każdy inny projekt społeczny realizowany przez jedną wielka partię [w przyszłości]poszedłby "jak z płatka".Paradoksalnie KNP miało sporo propozycji gospodarczych ale w obliczu ich pewnej charakterystycznej radykalności spowodowało odejście od siebie prawdopodobnie pewnej części elektoratu.Tak naprawdę to niewiadomo gdzie. Prawdopodobnie jednak do rpp.Sprawa z brakiem możliwości zarejestrowania się w każdym okręgu moim zdaniem powinna zostać wyjaśniona bo wyborców było dużo chętnych wszędzie.Partia powinna dochodzić tu swych racji na drodze sądowej choć rezultat tego pewny nie jest. Zasadniczo jednak sens mej wypowiedzi jest taki-nastawienie konserwatywne nie może eliminować nowoczesnych form kreowania swego wizerunku.Cała "prawicowa społeczność"zaś powinna próbować się zjednoczyć w jeden organizm i zrelatywizować i zracjonalizować swój program. Faktem jest niestety że wiele grup tego nie rozumie albo udaje,że nie rozumie nie będąc chyba w to szczerze do końca zaangażowanym. W KNP z jego rekomendacji widziałem jednak parę osób jakim można uwierzyć w szczery zapał zmiany prawa i poprzez to sytuacji ogólnej.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupu
podnosze bo wazne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pędźcie tak
z tym topikiem bo nie NADANŻAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz tył swego ciała
i nadanżysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pędźcie tak
już:classic_cool: i teraz wreszcie NADANŻAM:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze służę dobrą radą
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdsvscax
gdzie się podziała autorka? topik upada a jej nie ma. czyżby klęska wyborcza tak ją zniechęciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc(...) napisała:
JKM nie mowi, ze kobiety sa glupsze, tylko mniej inteligetne od facetow. Ja sie tam nie znam, ale skoro faktycznie autorami wynalazkow sa w ponad 90% faceci... a pomyślałaś, dlaczego kobiety stanowią tylko to 10%? Może wcale nie dlatego, że są "mniej inteligentne", a dlatego, że system przez WIEKI nakłada na nie takie a takie ograniczenia... Ja bym nie siedziała w domu, nawet gdyby mój facet zarabiał nie wiadomo, jak dużo... No ale rozumiem, że są panienki lubiące być całe życie uzależnione od swoich partnerów, potem płaczące, gdy zostają na lodzie bez kasy. :D Kobiety juz sto paredziesiąt lat temu tyrały w polu, na wsiach, w ciężkich warunkach. Nie jest prawdą, że nic nie robiły i TYLKO zajmowały się domem. Korwin jest mitomanem większym niż Kaczor...Jak się popiera poglądy Mikkego, który jest za ograniczeniem prawa wyborczego dla kobiet, to pokazuje się , że się jest bezmózgą istotą, która tak jak przez wieki, tak i teraz da się zmanipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST SUKCES!!!!!!!
20:25 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju Widze, ze Wasz poziom intelektualny jest mnie wiecej na poziomie Shatyna, wiec albo przeczytajcie odp, albo sie nie osmieszajcie- posty na orange nie robia na mnie wrazenia. Zreszta na modach Twoje prosby o likwidacje mojego tematu na smietniku tez nie Ale strasznie sie duzo na smietniku naprodukowales, szkoda, ze jak zwykle bez sukcesu SUKCES JEST. TEMAT ZDECHŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST SUKCES!!!!!!!
Autorka zrozumiała wreszcie, po miesiacach gadania, żeto co gada nie trzyma sie kupy. I zamiast grzecznie do tego się przyznać dała w długą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nie możesz przeżyć
debilu.... idź na swój temat i się tu nie produkuj. Bez pozdrowień i uprzedzając - nie jestem autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, juz szukacie sensacji :classic_cool: Nie pisze, bo jestem na etapie uczenia sie i pisania pracy mgr. Poza tym, wbrew moim wczesniejszym przypuszczeniom i nadziejom- mamy nadal duuuzo zajec, wiec nie mam czasu na forum :O Shatyn, dlaczego podnosisz moj top z pomaranczy?? Czyzby Cie znowu zablokowali? :D :D Nigdy nie prosilam na smietniku o wykasowanie Twojego topu. Gdybys nie mial problemow z czytaniem ze zrozumieniem, lub amnezja panietalbys, ze NIGDY nie pisze na pomaranczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×