Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
"przeciez on takie same farmazony pociska jak macierewicz o samolocie przebudzcie sie oni ladnie gadaja azeby tylko dorwac sie do korytka jak Adamek dostal lanie na ringu i pcha sie do euro p[arlamentu zekomo juz jest za stary a zeby walczyc a im sie poprostu niechce robic" głupiś jak but z lewej nogi... nie oglądaj tv, poszukaj na k****ina na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble ble głosować na K***ina Mikke to zmarnowac glos .Wprowadzi moze z jednego posla do Brukseli a w wyborach do Sejmu moze ze trzech posłów .To nic nie da .Tylko PiS może odsunąć od wladzy PO tylko. A dalsze rządy PO to dalej emigracja bezrobocie marazm .Nie mamy wyboru tylko PiS może coś pochnac do przodu .Nie są idealni ale maja chęć zmiany.Wegrzy zaufali Orbanowi który ma podobne poglady do Kaczyńskiego i już zyskują .K***in owszem zabawny jest ale co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dwa lata rządów PiSu to były najlepsze lata . zaczęła znikać korupcja uwlaszczono mieszkajacych po 30 lat lokatorow spółdzielczych mieszkan bezrobocie zaczelo spadac .I to tylko przez dwa lata .A ten gość z filmiku bredzi to jakaś podróbka K***ina Mikke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESŁANIE JEST PROSTE s/l/d już było, g***o zrobiło - nie głosuj na nich więcej! p/i/s już był, g***o zrobili - nie głosuj na nich więcej! p/o już było, g***o zrobli - nie głosuj na nich więcej! na p/s/l tak samo nie głosuj, bo to są przydupasy, do każdego sie przyłączą byle by jakoś tam w koalicji zaistnieć GŁOSUJ na każdą inną partie opróczy tych co były, po cholere popełniać kolejny raz ten sam błąd i brać znów tą samą klike? won z nimi z sejmu! nie głosować na nich to już nie wejdą! Ja oddaje swój głos na N/o/w/ą /Pr/a/w/i/cę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS było ? Ile ? Dwa lata .Oddanie glosu na jakieś Nowe prawice Solidarne coś tam to de fakto głos ktory przełoży się na wygraną Ofermy Obywatelskiej .Czyli rzady myafii dalej.Chcecie bezrobocia braku perpektyw glosujcie na kanapowe partie i umacniajcie to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dwa lata i starczy, wylecieli, rząd sie rozpieprzył, niezdary zwykłe, więc po h*j ich kolejny raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata i podali sie do dymisji, bo nie potrafili rządzić. Jeśli o konkrety chodzi- nie zrobili NIC, poza jednoprocentową (bodajże) odnizka jakiegos podatku. Tyle. Zadłużali nas tak samo jak dizś PO tylko na ciut mniejszą skalę. Bezrobocie nadal będzie- bo przcież w swoim programie wyborczym nie maja planu na walkę z bezrobociem. Przeczytałeś Ty wyżej ich program wyborczy??? Nie ma tak ani słowa o walce z bezrobociem, o reformie finansów publicznych. NIC. ZERO. To tak, jakbyś chciał zrobić jajecznicę, nie mając ani jednego jajka :O Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Prawica jest nowym ugrupowaniem, ale sklada sie z ludzi, którzy działają już ładne kilka lat w zyciu publicznym. Widzialbys o tym, gdybys interesowal sie innymi mediami, niz tylko tymi rezimowymi :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reżimowe media w kraju w którym nie ma reżimu? głupiaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to takie twory jak Solidarna Polska, Gowin, Palikot czy inne tratwy tonących statków są niczym innym, jak przekalkowaniem tych 4 sil politycznych, ktore rzadza od lat, i nie robią NIC. Poza szkodzeniem nam wszystkim 🖐️ więc na nich faktycznie nie warto głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reżimu. Jasne. Popatrz se na dane GUSu, i zastanow, czy a wlasnie powinien wygladac kraj srodka europy w XXI w. Jestesmy wasalami r i de, podcieraczami esesmanskich tyłków, niestety taka prawda. Czy ktos slyszal afere o lasach panstwowych? Uchwaleniu ustawy o wkroczeniu wojsk sasiada w razie "uzasadnionej potrzeby"? NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapoznaj się ze znaczeniem słowa "reżim" a potem się wypowiadaj. wiedziałem, że nie jesteś za mądra ale to już szczyt ignorancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Media sa pod kontrola wladzy, ludzie nie sa w wiekszosci w stanie utzrymac sie za wynagrodzenie, srednie krajowe wynagrodzenie jest nieosiagalne dla pewnie około 80% zatrudnionych- to nazywasz krajem bez reżimu? Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona kiedyś pisała, że jest prawniczką, buhahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawniczka nie znająca pojęcia "reżim"? To raczej jest niemożliwe. Chyba, że studia skończyła posługując się inną częścią ciała niż głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up bo wazne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisobolszewię trzeba topić jak koty, to niebezpieczne ugrupowanie , bo działa na szkodę kraju, udając płomiennych obrońców Polski i patroitów największych niech ich szlag jasny trafi! piąta kolumna judejska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosc sie pomylila. chodzilo jej o to ze jest PRAWICZKA a nie prawnika. prawie to samo ale roznica ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn z obsesją dziewczęcia, które mogłoby być jego córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystej ciekawości spojrzałem na stopki Shatyna i Mam dość. Bez żadnej wątpliwości widać które z tej dwójki ma obsesję na punkcie "przeciwnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest nie tak z tym tematem, że jak chcę tu coś napisać to albo net mi się wiesza, albo wyskakuje, że wypowiedź oznaczono jako spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest temat przeklęty załozony przez głupolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję jeszcze raz: media w Polsce nie są "pod kontrolą władzy", czego dowodem jest to, że większość z nas zna samego Janusza KM właśnie z mediów, w których występuj***ardzo często jak na tej rangi polityka/publicystę. Zdaje się że UPR (nie wiem czy Nowa Prawica też) ma własny organ prasowy, w którym pisze co chce. A że ludzie kupują częściej wyborczaka czy tam NIE to cóż... to się nazywa wolny rynek. O aferze dotyczącej lasów państwowych sporo słyszałam, o innych też. Na stronach sejmu można szczegółowo przeczytać co się robiło. W Polsce jest parę tysięcy czasopism, w których znajdę komentarz do wydarzeń politycznych i mogę sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś nam się zgubiła autorka tematu. Mam nadzieję, że prawiczka nie uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Dość ujawnij się. Shatyna tu nie ma, to nie masz się kogo bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po po pupie poklepie, biuscik pomaca, może popiesci i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napiecie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania." pojeb jakich mało... http://korwin-mikke.pl/angora/zobacz/seksmisjonarki_/36394

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×