Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość odpowiedz na pyt. dotyczacych
wątpliwości na temat inwestycji zagranicznych w Polsce. W Chmielowie pod Sandomierzem koncern Pilkington zaczął budować wartą niemal pół miliarda złotych fabrykę szyb samochodowych. Kamień węgielny pod ten zakład położono we wtorek - poinformował Pilkington Automotive, renomowany brytyjski producent szyb samochodowych. Dwie pierwsze linie produkcyjne powstaną do kwietnia przyszłego roku, a cała inwestycja zakończy się w 2014 r. Na budowę zakładu Pilkington wyłoży 350 mln zł, a 100 mln zł wyda firma logistyczna Panattoni. Ministerstwo Gospodarki przyznało 93 mln zł dotacji na tę inwestycję na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W zakładzie w Chmielowie będzie pracować 500 osób, a u kooperantów - 150. Do nowej fabryki zostanie przeniesiona część pracowników z huty szkła Pilkingtona w odległym o 30 km Sandomierzu, dlatego zakład w Sandomierzu też będzie szukać nowych pracowników - zapowiedział Pilkington. - Docelowo fabryka w Chmielowie będzie produkować rocznie prawie 2 mln szyb przednich i ok. 5 mln szyb hartowanych, bocznych i tylnych do samochodów osobowych i ciężarowych. Będzie to oznaczało podwojenie dotychczasowej produkcji firmy Pilkington Automotive w Polsce - powiedział Ryszard Jania, prezes polskiej spółki koncernu. Szyby z Chmielowa będą w 70 proc. eksportowane do fabryk Fiata, Forda, General Motors i Volkswagena. Szyby do aut stają się specjalnością Polski. Kolejny zakład do ich produkcji na początku 2012 r. otworzy w Środzie Śląskiej amerykański koncern Pittsburgh Glass Works. Budowa zakładu pochłonie 244 mln zł, a rząd na wsparcie tej inwestycji przyznał 60 mln zł. Pracę w Środzie Śląskiej znajdzie co najmniej 170 osób wytwarzających rocznie 1,2 mln szyb przednich do aut klasy wyższej. Samochodowe szyby produkuje też francuski koncern Saint-Gobain Securit HanGlas. Z zakładów w Dąbrowie Górniczej i Żarach koncern ten dostarcza szyby do luksusowych samochodów Audi, Bentley, Ferrari, Maybach i Porsche oraz popularnych aut Kia, Opel, VW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma dość takiego kraju
Czy to zart???? Jeden przyklad z Sandomierza ma zaswiadczac o sytuacji calej Polski? :D :D :D No wlasnie- to jest doskonaly przyklad wyborcy PO. Bezmyslnie slucha, bez wyciagania wnioskow :) http://tnij.org/nfyr Dokladny opis tego, w jak beznadziejny sposob dziala PKW (odznaczona ostatnio przez Pana Bronka jakims tam tytulem dziekczynnym :D). I komentarz Miecugowa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiscie bylam ja :classic_cool: A tak na marginmesie- PO ma swietnych PR-owcow. Woczoraj wlaczylam tv i co widze???? Spoty o tym, ze waryo na nich glosowac bo potrafia wyciagac z UE janwiecej pieniedzy, ze dzieki tej kasie zwalczy sie bezrobocie :D Co za wierutna bzdura- mimo tej kasy, jezeli panstwo nie obnizy podatkow zycie nadal bedzie drogie- i jedyna roznica to taka, ze panstwo oszczedzi przez jakis czas na wyplacaniu socjalu, a ludzie dalej beda ledwo wiazalikoniec z koncem, w oczekiwaniu na koeljny kryzys, ktory ostatecznie spowoduje upadek firm, i powrot do stan sprzed tych "dobrodziejstw" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spotow oczywiscie nie przyznali sie, ze zadozuyli Polske przez 4 lata swojego rzadu na tyle, ile Gierek przez 10 lat :D "Według szacunków MPiPS stan FRD na koniec 2011 r. powinien wynieść 14,25 mld zł." ---> nie wspomnieli tez jakos o tym, ze wyprowadzajac 4 miliardy zl z FRD wydali niemalze 1/4 WSZYSTKICH SRODKOW ZGROMADZONYCH W FUNDUSZU, KTORY TO MIAL sluzyc przez co najmniej 20 lat. Nie pochwalili sie tez wprowadzeniem swojego naczelnego postulatu sprezd wyborow- czyli okregami jednomandatowymi i podatkiem liniowym. Mozna im tylko przyznac racje w jednym: niedlugo bedziemy w tym samym miejscu co IRLANDIA !!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojej głupoty nawet
konstytucja nie przewidziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze, ale jak widac Ty i tak jestes poza wszelkim konkursem. Co, nie potrafisz sie odniesc do informacji o tym, ze : Dlug publiczny powiekszyl sie w czasie kadencji Premierow o: Jerzy Buzek: 96 mld zl Leszek Miller 81 mld zl Marek Belka 82 mld zl Marcinkiewicz&Kaczynski: 60 mld zl Donald Tusk: 180 mld zl I co????? Glupio, nie????? Macie naszego wspanialego premiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda wyszła na jaw.
Marcinkiewicz&Kaczynski: 60 mld zl Donald Tusk: 180 mld zl banda kaczyńskiego 2 lata 60 tzn 4 lat 120 w okresie prosperity Tusk tylko 180 w okresie olbrzymiego kryzysu światowego I co????? Glupio, nie????? wprost przeciwnie. to powód do dumy że tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jednak nadal nie przekresla "osiagniecia" wydania 60 mld wiecej, niz Kaczor :D Do tego jeszcze zwiekszenie ilosci urzednikow, ktorego autorem jest wlasnie Donald. Dlatego mowie- cala czworka do jednego wora, i do pieca z nimi (zarcik) :D Trzeba wprowadzic ustawowy ZAKAZ uchwalania budzetow z defucytem. Takie rozwiazania chce wprowadzic Janusz Korwin Mikke. Obejrzales filmy, ktore wkleilam???? W 2025 ZUS ZBANKRUTUJE, wiec od tego roku przestana byc wyplacane emerytury W OGOLE !!!! Jezeli nie zaczeniemy splacac dlugow TERAZ- nie dosc, ze starsi ludzie nie dostana emerytur, to mlodzi 3/4 swoich zarobkow beda musieli oddac panstwu na splacenie kredytow z OLBRYZMIMI odstekami. A stad juz tylko 1 krok do bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Chmaj i Balicki :D Jaka Ty jestes.... podaruje sobie jednak :D Wyobraz sobie, ze nie wszyscy maja tak ambitne profesje i nie zajmuja ich tak powazne czynnosci jak np siedzenia na forum kobeicym, i odswiezania strony co 3 minuty, by odpowiadac na wszystkie pytania. jestes prawnikiem, musztardo- PODOBNO (:D)- i za co Tobie placa w tej pracy, czym sie zajmujesz???? Jak masz na tyle czasu, to mozesz sobie poszukac sama, jezeli Cie to frapuje :D Uciekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Wyobraz sobie, ze nie wszyscy maja tak ambitne profesje i nie zajmuja ich tak powazne czynnosci jak np siedzenia na forum kobeicym, i odswiezania strony co 3 minuty, by odpowiadac na wszystkie pytania. I widzisz, tym się różnimy. Ja w mojej ambitnej profesji mam czas na kafe, a Ty musisz sprzątać korytarze. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pomylilas mnie z.... kims innym, kto udziela sie na temacie wybory. Braklo argumentow? Ze trzeba posilkowac sie wyzwiskami? :D Nie chodzi o to, czy wystarcza Ci czasu w pracy na to, i na tamto. Chodzi o to, ze to musi byc strasznie nudna praca, skoro wolisz dyskutowac z 22latka, niz np w chwilach wolnych poglebiac swoja wiedze- przez np czytanie ksiazek, prasy spec.. Wspolczuje. Dokladam wszelkich staran, by nie podzielic Twego losu :( Temat jest o JKM- wiec jesli nie masz nic w tym temacie do powiedzenia, to mozesz smialo stad wykurzac :D nie bedziemy tesknic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, czy wystarcza Ci czasu w pracy na to, i na tamto. Chodzi o to, ze to musi byc strasznie nudna praca, skoro wolisz dyskutowac z 22latka, niz np w chwilach wolnych poglebiac swoja wiedze- przez np czytanie ksiazek, prasy spec.. Wspolczuje. Dokladam wszelkich staran, by nie podzielic Twego losu Ja z Tobą nie dyskutuję, zauważ. Śmieję się z Ciebie. Myślisz, że Jesteś kimś, a poziom Twojej wiedzy jest zerowy. Rzucasz jakimiś sloganami z wykładów. Myślisz, że komuś tutaj tym zaimponujesz? Odpowiem... NIE. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam o konstytucjonalistach, ktorzy WYPOWIADALI SIE w temacie PKW, i sprawy JKM- nie zrozumialas tego, odnosze wrazenie ze wyrazilam sie jasno. Skoro mnei nazywasz debilka to kim Ty jestes, ze nei rozumiesz nawet prostych komunikatow :D Ps- Zoll jest karnista :D widze, ze nie mialas w reku jego komentarza do kk, a szkoda 🖐️ Zapewne kojarzysz Go z TK i pomyslalas, ze jest konstytucjonalista, muahahahahaha :D dziwne, ze prawnik nie zna osob TAKIEGO kalibru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czytałam ten tekst o poważnych ludziach, którzy Cie podziwiają. Jeśli oni są tak poważni, jak Ty kompetentna, to gratuluje wyboru. Obu stronom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnostycyzm nie zaprzecza. Nie daje tylko wiary. Dlatego z tą małą literą wypiżdżaj niedouku bez szacunku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze myslenie nad riposta znow wyplodzilo jedynie bluzgi. Jestes bardzo przewidywalna i po prostu niewychowana :O Dlaczego mam pisac kogos z wielkiej litery, skoro nie wiem nawet czy istnieje? I czy akurat zechce, by tytulowac go bogiem, a np nie krolem wszechswiata? :O :D Co do nieukow- chyba zapomnialas, ze to Ty kazalas mi pisac skorot od slowa 'wyzej wymienione' w ten "w.w." wlasnie sposob, ktory jest bledny??? :D Wiec koncz wasc, wstydu oszczedz :D Tak, czytałam ten tekst o poważnych ludziach, którzy Cie podziwiają. Jeśli oni są tak poważni, jak Ty kompetentna, to gratuluje wyboru. Obu stronom. ---> to milo, ze posiadasz umiejetnosc doglebnego oceniania ludzi z ktorymi rozmawiasz na laczach :D Widzisz, swiat wirtualny ma to do siebie, ze nie zawsze odkrywa sie wszystkie karty, niektore rzeczy ukrywa, a niektore nawet udaje. I na podstawie tego ostatniego ja moge byc 'debilem' a Ty 'mgr prawa', co oczywiscie niewiele ma wspolnego z prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Widzisz, swiat wirtualny ma to do siebie, ze nie zawsze odkrywa sie wszystkie karty, niektore rzeczy ukrywa, a niektore nawet udaje. I na podstawie tego ostatniego ja moge byc 'debilem' a Ty 'mgr prawa', co oczywiscie niewiele ma wspolnego z prawda No, I w końcu się z Tobą zgodzę. Ktoś, kto ma tak małą wiedzę, nie może być po IVtym roku studiów. A jeśli jest, to żal. :D Gdzie Ty studiujesz i ile płacisz, że takie odpadki produkuje uczelnia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kim Ty jestes z wyksztalcenia, ze nie mialas bledego pojecia kim jest agnostyk (zaatakowalas dopiero po kilku swoich postach, i dluzszej chwili na sprawdzenie info), jak pisze sie skroty (w pismach procesowych pojawia sie to w kolko), a prawo ... :D nie wiedziec kim z zawodu jest Zoll ???? Nie czytac chyba najlepszego komentarza do kk???? Dla PWAWNOKA, STUDENTA PRAWA to jest BIBLIA. I mam mala wiedze....w jakiej to dziedzinie; przepraszam mozesz na przykladach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie wiedziec kim z zawodu jest Zoll ???? Nie czytac chyba najlepszego komentarza do kk???? Dla PWAWNOKA, STUDENTA PRAWA to jest BIBLIA. Dla Ciebie Dziecko, może i biblia. :) Doucz się, zdaj egzamin magisterski, bądź prawnikiem, porozmawiamy wtedy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze jestes prawniekiem jest tak samo prawdopodobne, ze ja nazywam sie Donald Tusk :D Swiadczy o tym dobitnie przyklad Zolla. Gdybys studiowala prawo, pewnie wiedzialabys o czym mowie, no ale... bywa ;) No douczyc sie w jakiej to dziedzinie? Jakos widze nie garniesz sie do odpowiedzi. Drza plauchy, bo zajmuje sie odp na maile, i w przerwach czytam te Twoje dyrdymaly, a nie chce na Ciebei tracic zbyt wiele czasu, tez nie przywiazuje wagi do poprawnosci. Zaraz jak tylko skoncze zglaszam Twoje posty do usuniecia, w ktorych zwracasz sie do mnie po swojemu. Biedny ten Twoj syn :( Moze faktycznie, nich lepiej wiecej czasu spedza z Twoim mezem strzelcem, na ktorego nie zaslugujesz, jak sama napisalas. A teraz dziekuje za uwage- musze sie juz skoncentrowac na rzeczach waznych :) Napisz na czym sie nie znam, bo pomysle ze jestes goloslowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak jak przypuszczalam- nadal zero argumentow + wyzwiska :) Nie wiem czy wiesz, ale wykasowanie Twoich postow swiadczyc bedzie o tym, ze nie nadajesz sie nawet ze swoim poziomem na forum kobiece kafeteria. A skoro tak, to jak bardzo prestizowe jest Twoje miejsce pracy mozemy tylko sobie wyobrazac :) http://tnij.org/nf2t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co czyta. Nie wiem czy w ogóle czyta. Sądząc po wpisach, to ma siano w głowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×