Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość mało jej było
wczoraj kompromitacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debile :D :D :D Partia Nowa Prawica JKM startuje w wyborach z listy nr 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie oddawajcie glosu na kogos innego, bo wazny glos na partie inna niz KNP "kasuje" wazny glos oddany na KNP w innym okregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z koalicjami
Jeśli - odpukać - KNP nie uda się utworzyć rządu większościowego - to czy można liczyć na sprawną koalicję i kto mógłby być koalicjantem KNP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak calkiem przyszlosciowo myslac- gdy ludzie juz zmadrzeja, i zaczna glosowac na Korwina- to tak: jemu nei zalezy na cieplych posadkach, stanowiskach- oni oddaja wszystkie "stolki" koalicjantowi pod warunkiem, ze bedzie ich wspieral w glosowaniu nad ich projektami. Specjalnie trudne to nie bedzie, bo kazdemu z bandy czworga generalnie zwisa i powiewa za czym glosuja- licza sie tylko stolki i kasa, ktora z racji tego wplywa co meisiac na konto, a wiec uzupelnia sie doskonale z JKM, ktory ma poglady dokladnie odwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwin nigdy nie miał
znaczacego poparcia i nie bedzie miał. >>>Gdyby tak calkiem przyszlosciowo myslac- gdy ludzie juz zmadrzeja, i zaczna glosowac na Korwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wybieramknp.pl/poradnik/jak_zaglosowac-gdzie_dojechac.html Na tej stronie, mniej wiecej w jej polowie jest taka opcja "weryfikator"- wpisujesz kod pocztowy swojego meisjca zamieszkania i dostajesz info, czy mozesz zaglosowac "u siebie" na liste nr 9, a jezeli nie- gdzie najblizej Twojego miesjca zamieszkania mozesz oddac glos na Nowa Prawice JKM. Zachecam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewicowy wyborca sojuszu
Może nie "zmądrzałem" jeszcze na tyle żeby popierać Korwina i należę to tłumo półinteligentnego elektoratu SLD, ale umiem sobie znaleźć mój okręg i wybrać kandydata, na którego chcę zagłosować :D I to bez porady Napieralskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego, ze SLD jest po pierwsze zarejestrowane w calym kraju, i niczego suzkac nie m,usisz. A po drugie- sa jeszcze ludzie niezdecydowani, ktorzy ciezko pracuja i nie maja czasu szukac w ktorym okregu moga oddac glos na KNP- stad moja pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nczas.home.pl/publicystyka/korwin-mikke-niezarejestrowanie-moze-wyjsc-na-korzysc/ "Przede wszystkim: w sondażach dają nam obecnie 3-4%. To bardzo dużo zawsze dają nam 1%, a uzyskujemy prawie 3%. Jak pokazują 3-4%, to też może to oznaczać, że mamy trzy razy tyle" No wlasnie- dlatego nie zawracajcie sobie glowy sondazai, tylko prosze isc, i oddac glos na liste nr 9, czyli Nowa Prawice Janusza Korwina Mikke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o linki do
sondaży w których daja takie poparcie KNP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o jeden sondaż
wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jestes w bledzie. W tefałenie pokazali sondaz z poparciem dla KNP na poziomie 3% (ze spadkiem -1%), wnioske z tego taki, ze poprzedni sondz wskazal poparcie na poziomie 4%. To razem juz 2 sondaze. Nie liczac sondazu dla homo homini, w ktorym poparcie dla KNP (gdy mialo nadzieje na start w calej polsce) wynioslo 7%. To sondaz trzeci. A czwarty? Wybory prezydenckie, w ktorych JKM w ogole nie byl uwzgledniany, a zajal 4 miejsce. Przegrales :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 sondaże podczas
gdy ostatnio cztery bywały dziennie. w tym jeden sprzed roku. dziękuje i o wiecej nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrz na sondaze, tylko na wyniki wyborow. W wyborach prezydenckich JKM osiagnal wynik trzyktornie wiekszy, niz pokazywaly WSZYSTKIE SONDAZE. Lepiej, abys jednak pytal, bo samodzielne myslenie nie jest Twoja mocna strona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wszedłem na Twój
topik żebyś mnie obrażała. Chyba robisz złą robote JKM. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to było wiadome(że nie KNP nie wejdzie do sejmu, choćby sondaże)... po drugie kompletnie nie rozumiem co jest w tym śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemutakto
a czemu w tych wyborach JKM nie kandydaowal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemutakto
widac ze nikt go nie popiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mam dość? :) Dlatego byłam zdziwiona, że ktokolwiek może przypuszczać, iż PSL nie przekroczy progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nieładnie kopać leżącego
Mamy demokrację, a to oznacza, że nawet Janusz Korwin Mikke może głosić swoje poglądy. Że prawie nikt go nie poprze to było od dawna wiadome, więc człowiek ten w niczym nikomu nie zagraża, więc po co go dodatkowo poniżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nieładnie kopać leżącego
Być może, ale wiesz, Janusz Korwin Mikke ma oczy, widzi swoj wynik, myślę, że to dla niego dostateczna kara. Zresztą nie martw się, jeszcze usłyszysz, że Korwin był przed Pawlakiem, że nie dopuścili go do mediów i już za cztery lata będzie mistrzem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okej.. jedno mówi, rzeczywistość to co innego, ale Tusk robi to samo a z tego się nie śmiejesz. Karykatura logiki. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu może
"mam dość takiego kraju" chciałam jej złozyć gratulacje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
Niestety nie moge pisac, bo moderatorzy mnei zablokowali do jutra do 20 :D Wiecie za co? Za "uppowanie" mojego tematu podczas ciszy wyborczej, bo jego nazwa lamie zasady ciszy :D Shatyn, wszedzie gdzie startowal JKM mial poparcie ponad 2%- bez debat, 28 milionow zlotych wydanych na kampanie (tyle wydal Tusk z naszych peiniedzy = subwencji) i pokazywania go w tv. Trzeba jednak pakowac walizki, juz nie ma dla spoleczenstwa zadnego ratunku :( Ten kraj pojdzie z dymem za jakies... 5lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×