Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość gość
K***ina nie chce ani Farage ani Le Pen, wszyscy mają go za świra :D ale cięzko sobie zapracował na taką opinie, najlepiej żeby w ogóle zniknał, bo tylko śmiesza konserwatywny liberalizm, mógłby Wipler zostać liderem KNP, to by był ktoś na miarę polskiego Farage 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być pozbawionym wyższych uczuć, by głosować na kogoś, kto wypowiada się z pogardą o ludziach niepełnosprawnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''konserwatywny liberalizm nie istnieje bo pierwsze słowo przeczy drugiemu i na odwrót.'' Czyli PO wg Ciebie nie istnieje? No to trzeba powtórzyć wybory. A swoją drogą, jeżeli chcecie powtórzyć, to co Bolesław Chrobry, czyli znowu okraść sąsiadów i popieracie Putina, to powinniście psychiatrę odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, co za ulga. Myślałam, że wszyscy wypowiadający się w tym temacie to zwolennicy JKM, ale jak widać pisze tutaj też dużo przeciwników. To dobrze, bo jeżeli ten człowiek będzie u nas rządzić, to nasza Ojczyzna będzie bardzo biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co?? konserwatywny liberalizm nie istnieje? :D jaką sprzeczność tu widzisz ?? konserwatyzm odnosi się do kwestii obyczajowych, a liberalizm do gospodarczych, więc w jaki sposób miałoby się to wykluczać, skoro dotyczy zupełnie innych spraw?? :D co za debil napisał tamtego posta? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma zabijanie dzieci do liberalizmu gospodarczego?? czy ty myslisz czasem?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorka tematu i tez popieram JKM. Tylko Nowa Prawica!!! Wielbicielom zasiłków socjalnych i nierobom już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne czy to już dziecko czy jeszcze nie, to przerywanie życia czyli zabijanie, i tutaj mamy juz kodeks karny liberalizmu do tego nie mieszaj, ciemnoto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aborcje możesz dostać nawet 8 lat, głupi ćwoku chociaż takie przypadki jak ty faktycznie lepiej byloby abortowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można popierać człowieka,ktory mówi,ze wolałby aby jego corka trafiła w rece pedofila niż miała wychowanie seksualne w szkole,jak można popierać człowieka,ktory uważa ,ze osoby chore,upośledzone najlepiej zlikwidować a juz jak można popierać go będąc kobieta - dla niego kobiety to muły(dosłownie)nadające sie tylko do rodzenia ,gotowania i sprzątania.Jego zdaniem kobiety sa głupie i nigdy nie bedą tworzyć elity...ustępują znacznie inteligencją mężczyznom.Ten człowiek to totalny bałwan (bardzo łagodnie go określiłam bo jestem na forum),jest antyspoleczny i antypaństwowy.Dorosly facet,ktory chce byc politykiem i gada takie rzeczy,ze rządzą nami pederaści z zachodu...ludzie to jest oszołom i głosowali na niego tylko ludzie,którzy nie znają życia,totalnie sfrustrowani mężczyźni,młodzi ludzie ,którzy nie wiedza tak naprawde nic o jego poglądach.Moim zdaniem on jest kandydatem dresiarzy .Patrze z pogarda na tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie wiem jaka sprzecznosc widzisz tutaj z liberalizmem?? twoim zdaniem, w mysl liberalizmu gospodarczego nalezaloby zalegalizowac czyny, za ktore dzisiaj mozna dostać 8 lat odsiadki?? ja pier/dole co za tłuk bez mózgu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś w całej Europie aborcja jest dozwolona." >>>>>>>>>> w całej Europie?? :D:D:D aborcja jest zakazana np. na Węgrzech, Malcie czy w Luksemburgu więc ŁŻESZ JAK PIES :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie kierunek obowiązujący cywilizowanego i NORMALNEGO człowieka wskazują Węgry! gdzie życie chronione jest konstytucyjnie od poczęcia aż do śmierci :classic_cool: na zachodzie rządzi tępe lewactwo, które doprowadziło prawie wszystkie państwa do całkowitego upadku moralnego i na skraj bankructwa! ale w najbliższych latach to lewactwo zostanie wy/je/ba/ne z siodła, zwycięstwo Le Pen i Farage w ostatnich wyborach mówi samo za siebie, w innych panstwach podobnie! q także powoli powoli ku normalności :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada na to ze ten liberalny geniusz zawrze koalicje z prawicowym PSLem ? he he he jak mu PiS nie pasuje,he he he he he he.PSLzawrze koalicje z kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS to analfabeci ekonomiczni i sieroty po peerelu, cały ich program nafaszerowany jest roszczeniowym rozdawnictwem i socjalizmem, tylko kto na ich kiełbasę wyborczą będzie tyrał? Ja na pewno nie będę tyrał na złodziejskie demagogie socjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znów zostałem okrzyknięty w PE rasistą" - żali się Janusz K***in-Mikke na Facebooku. Tym razem poszło o angielskie słowo "negroes" (uznawane w świecie anglojęzycznym za obraźliwe określenie czarnoskórych), którego lider KNP użył w swoim przemówieniu. Na Facebooku tłumaczy, że chodziło mu o to, że "młodzi ludzie są Murzynami Europy". W Parlamencie Europejskim Janusz K***in-Mikke mówił dzisiaj o konieczności likwidacji płacy minimalnej i problemach młodych Europejczyków na rynku pracy. Swojego przemówienia nie dokończył - oficjalnie z powodu przekroczenia limitu czasu wyłączono mu mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość takiego kraju
Wedlug obopu- jest 7% :) Biorąc pod uwagę, że przed wyborami do PE na ostatniej prostej dawali 5%- a było ponad 7- można się tylko cieszyć!!! ;) Wipler kandyduje na Prezydenta Warszawy. Głosujcie ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie na ochlapusa i bandziora bijącego policjantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam dość takiego kraju" to projekt shatyna. nie dajcie się ludzie nabierać wszyscy ją/jego olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość takiego kraju
Widze ze król smietnika nadal grasuje bo posty znikaja ;-) Szkoda bo śmieszny był ten post o wszy czy tam gnidzie ;-) Co do posla Wiplera- On sam wielokrotnie postulował, by te taśmę czy nagranie upublicznic. Niestety wtedy okazałoby sie zapewne, ze policja ze strażą miejska moge sobie przybic piateczke :o :-D no i nie moznaby juz każdej wypowiedzi Wiplera kwitowac "nie słuchajcie go, to pijak i awanturnik" :-D A tak tym "Atutem" można zawsze zagrać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
chyba lepszy Palikot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowanie Korwin-Mikkego odnotował serwis BBC. Polski europoseł na ekranie swojego laptopa zaprezentował napis „I am not Charlie. I am for death penalty” („Nie jestem Charlie, jestem za karą śmierci”), wprawiając w zdumienie tamtejszych polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część ekspertów, mimo ostrożnych prognoz GUS uważa, że zbliża się czas, kiedy napływ imigrantów do Polski przewyższy liczbę emigrujących. Chętnie osiedlają się u nas mieszkańcy Wschodu. Nie tylko Bliskiego.xDo nacji, które tradycyjnie osiedlają się w Polsce - Ukraińców i innych przedstawicieli państw byłego ZSRR - dołączą wkrótce mieszkańcy Bliskiego Wschodu oraz innych regionów Azji - informuje "Puls Biznesu".xDr Konrad Pędziwiatr z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie twierdzi, że nie da się dokładnie przewidzieć, kiedy Polska z kraju emigracji stanie się krajem imigracyjnym. Może to nastąpić już za rok, a może za 10 lat. Jednak nastąpi to w najbliższej przyszłości, bo trend jest już wyraźny. W opinii eksperta, ważna w tym kontekście jest kondycja gospodarcza Polski.xJakub Borowski, główny ekonomista banku Credit Agricole, podkreśla, iż dynamika wzrostu przyjazdów i osiedleń w Polsce jest już dość znaczna. xxxPisałem kiedyś o tym do "mam dość..." która uważała moje słowa za bzdury wyssane z palca...A tymczasem okazało się, jak zwykle, że mam rację....:D:D:Dxwww.fronda.pl/a/imigranci-zastepuja-polakow-azjaci-arabowie-wkrotce-padnie-rekord,46919.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi oczywiście o to, że mając możliwość wyjazdu na zarobek do UK lub do PL na tych samych zasadach w ciemno wybraliby UK- to proste jak budowa cepa. Ale rzecz jasna nie dla Ciebie 🖐️ Taaaaak- wiele krajów przez swoja denna polityke zmaga sie teraz z problemem imigrantow- popatrz idioto co sie dzieje na zachodzie, otworz oczy i zrozum jakie to dobrodziejstwo :O Jesli bedziemy szli w multikulti- kultura europejka upadnie- zreszta juz idzie ta droga, i nawet nie wiem czy da sie juz w tej chwili z niej zawrocic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 X 2015 głosujemy na listę nr 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×