Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość Mały Adolf z Krakowa
Korwin na prezydenta. :) Bronek na sołtysa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeciez panstwo jest wlascicielem calej MASY przedsiebiorstw, urzedow Czyzbys tego nie wiedzial?" Tyle że rynek jak za komuny nie składa się w zasadzie TYLKO z państwowych podmiotów. Komusze myslenie znowu wylazło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do emerytur mam pytanie
generalnie zgadzam się z programem Nowej Prawicy, czas na zmiany... tylko najbardziej nurtują mnie właśnie te emerytury. Jednak uważam, że w jakiś sposób muszą one być obowiązkowe. Bo kiedy ty i ja zdajemy sobie sprawę z tego, że trzeba się zabezpieczyć na przyszłość, to jest wielu debili w Polsce którzy są nauczeni pomocy od zawsze i będą to olewać, inni przepijać to co mogą odłożyć. I w takim wypadku za kilka lat znów namnoży się ludzi, którzy będą w wieku emerytalnym umierać z głodu ponieważ kiedy mogli odkładać to tego nie robili. I w taki sposób znów trzeba będzie uruchomić masę kasy na socjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że rynek jak za komuny nie składa się w zasadzie TYLKO z państwowych podmiotów. Podlicz wszystkie urzedy, starostwa, gminy, powiatow, ministerstwa, dodaj do tego wszystkie przedsiebiorstwa ktore naleza do panstwa, badz maja w nich udzialy- zobaczysz, ze panstwo zatrudnia niewiele mniej ludzi, niz przedbiebiorcy prywatni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Nie chcę głosować na PO. Nikt mnie nie przekona, oni niedługo doprowadzą ten kraj na poziom 2 Grecji. Magister Rostowski ma do tego wybitny talent. SLD za bardzo się skompromitował w latach 2001-2004. PSL to partyjka, która egzystuje dzięki koalicjom i broni KRUS, PJN i RPP to margines... Zostaje PiS albo Kongres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Adolf z Krakowa
"Naród musi zrozumieć, że był także sprawcą - napisał prezydent Bronisław Komorowski do uczestników niedzielnych uroczystości w Jedwabnem w 70. rocznicę mordu Żydów. Prezydent po raz kolejny przeprosił też za zbrodnie w Jedwabnem. Jego list odczytał były premier Tadeusz Mazowiecki. " Nie widzę żadnego powodu do przeprosin. :( Dlaczego Bronek rezydent przeprasza za mnie żydków ???? Niech to robi we własnym imieniu i imieniu swojej czerwonej partyjki PO.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... co do emerytur mam pytanie Mam bardzo podobne odczucia. Ale jest jedno ALE. Cały program, ba, cała filozofia Nowej Prawiicy opiera się własnie na DOBROWOLNYM ubezpieczeniu. Co oczywiście w praktyce jest kompletnie nierealne m.in. z powodu o których napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt mnie nie przekona, oni niedługo doprowadzą ten kraj na poziom 2 Grecji. " Nie maja szans. Nawet jeśli wygrają wybory nie ma takiej możliwości w ciągu 4 lat. Grecja ma trzy razy takie zadłużenie jak Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kiedy ty i ja zdajemy sobie sprawę z tego, że trzeba się zabezpieczyć na przyszłość, to jest wielu debili w Polsce którzy są nauczeni pomocy od zawsze i będą to olewać, inni przepijać to co mogą odłożyć. I w takim wypadku za kilka lat znów namnoży się ludzi, którzy będą w wieku emerytalnym umierać z głodu ponieważ kiedy mogli odkładać to tego nie robili. I w taki sposób znów trzeba będzie uruchomić masę kasy na socjal... ---> tu potrzeba zmiany myslenia, ze los mamy we wlasnych rekach. Jezeli moje dziecko zobaczy na ulicy zebraka, ktorego na nic nie stac bo nie odkladal bedzie wiedzialo, ze nie moze postepowac jak On, bo tak samo jak On skonczy. Takiej osobie zawsze moga pomoc fundacje, jezeli zechca. Poza tym- komu wolalabys pomoc? Pijakowi, ktory chlal cale zycie, czy mlodej dziewczynie, ktora choruje na raka, a nie ma na najlepsze, najdrozsze leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie widzę żadnego powodu do przeprosin. Dlaczego Bronek rezydent przeprasza za mnie żydków ???? Niech to robi we własnym imieniu i imieniu swojej czerwonej partyjki PO." On przeprasza w imieniu Polski i Polaków. Skoro nie jesteś Polakiem.... A PO nie jest czerwona. To tylko głupie gadanie tych którzy naprawde maja coś czerwonego tzn PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pis juz byl u wladzy- i co? Narobil balaganu, i podal sie do dymisji.. Zostaje kongres- tego jeszcze nei bylo, warto sprobowac, bo pomysl maja dobry. Czekam na odpowiedz: "Idzie niz demograficzny, potezny niz. Tak jak napisalam za 20 lat bedzi e20mln emerytow, i 10mln osob pracujacych na nich. Jakie wtedy panstwo bedzie musialo nalozyc podatki, aby ich utrzymac? 50%? 60%?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jezeli moje dziecko zobaczy na ulicy zebraka, ktorego na nic nie stac bo nie odkladal bedzie wiedzialo, ze nie moze postepowac jak On, bo tak samo jak On skonczy." To jest fantastyczne! Mniej więcej oznacza to, że jesli kierowcy w Polsce zobaczą co sie dzieje jak pijany zasadzie za kierownicą, to natychmiast pijanych kierowców nie bedzie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotyczy to również przestępców. Jak tacy przestepcy zobacza że za przestępstwo mozna wyladowac w więzieniu, to natychmiast staną się przestrzehającycmi prawo obywatelami. To uwzniośla. Jestem prawie szczęsliwy! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pijakowi, ktory chlal cale zycie, czy mlodej dziewczynie, ktora choruje na raka, a nie ma na najlepsze, najdrozsze leki?" A jeśli ta dziewczyna chlała przez całe swoje życie? To dostanie pomoc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze ktos ma kłopoty z czytaniem lub ze zrozumieniem tego, co przeczytała. A więc powtórze. " 14:42 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy I jeszcze jedno. Dopóki nie będziesz posługiwała się FAKTAMI z moich postów, jako dowodami na Twoje zarzuty, ja nie będę odpowiadał na Twoje posty. Oczywiście będe je komentował bo lubie się z Ciebie ponabijać. I z Twoich braków. W wiedzy, w wychowaniu, w kulturze itp."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... co do emerytur mam pytanie A teraz przepraszam za to że pozostawie Cie samą. Zadajesz celowe i ciekawe pytania. I tak dalej trzymaj. Nawet jak się dowiesz że jesteś CHAM i DEBIL...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA, no tak. A teraz uciekaj- i kto tu sie miga? Dobrze jest wszystko krytykowac- gorzej, jak samemu trzeba pomyslec, i znalezc rozwiazanie :D Nikt tutaj (poza Toba naturalnie) nie obraza innych. Ale tego mozna sie bylo spodziewac najlepsza etykieta jest Twoj nick 🖐️ Skoncentruj sie na udzieleniu odp na moje pytanie. Potem bedziemy debatowac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klub poparcia... oczywiście zrobił się z tego typowy polityczny polski topik, gdzie głównymi argumentami są wyzwiska i wycieczki osobiste. http://tnij.org/md29 Jak ktoś nie czytał, polecam. Od siebie dodam, oczywiście nic tam nie jest napisane jak działa, no opieką zdrowotną tam gdzie nie ma państwa nazwać tego nie można, jak jest pod względem dostępu do lekarza i usług medycznych. Jaka tam jest przestępczość? Skoro nie ma państwa, kto prowadzi dochodzenia jeśli już zostaje popełnione przestępstwo? Czy ktoś wydaje wyroki? Oczywiście takich pytań sam bym jeszcze potrafił namnożyć, ale nie w tym rzecz, opisana tam sytuacja pokazuje dość jasno że rynek(gospodarka) ma się tym lepiej im mniej w nią ingerują instytucje państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do emerytur mam pytanie
wiadomo że do każdej partii będą jakieś ale i nie każdy zgadza się z programem czy to PIS, PO czy właśnie Nowej Prawicy. Jednak uważam, że powinni znaleźć się w sejmie (przecież i tak nie wprowadzą od razu swoich idei bo jednak liczy się zdanie większości. Z drugiej strony potrzebna jest partia, która będzie patrzyła na ręce reszty bandy. Więc dlaczego nie zagłosować na JKM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tak jako kraj nie mamy juz nic do stracenia." No jasne. Oprócz tego że takie Korwin czy Kaczyński mogą wprowadzić jeszcze większy kaganiec katolicki i zatrzymac rozwijająca się gospodarke. :O (najnowszy pomysł Kaczyńskiego to zakazanie organizacji imprez integracyjnych w firmach - bo niemoralne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na odpowiedz: "Idzie niz demograficzny, potezny niz. Tak jak napisalam za 20 lat bedzi e20mln emerytow, i 10mln osob pracujacych na nich. Jakie wtedy panstwo bedzie musialo nalozyc podatki, aby ich utrzymac? 50%? 60%?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zw względu na bliźniaków
20 milionów emerytów , chyba kurva zombi, poyebańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×