Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość PIS****
Powątpiewam w niezawisłość sądów, ale dobra. Stocznie pokazują właśnie jak Donald Task potrafi walczyć o polskie interesy w Europie. Nie był w stanie przekonać KE. Dobra dalej upadek zakładów im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... no przecież każdy widzi debilu Jak nauczysz się podstaw dobrego wychowania a co za tym idzie tzw kindersztuby to może pogadamy. No i może jeszcze powinnas nauczyć się jasno precyzowac o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Rząd RFN może dopłacać nierentownym niemieckim stoczniom... eurohipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponabijac to sie mozna najwyzej z Ciebie. Facecie od wszystkiego, menedzerze- czyli od niczego :D pokonczyles tych smiesznych podyplomowek troche, masz kilka profesji, wiec tak naprawde na niczym dobrze sie nie znasz. Emerytury sa WALORYZOWANE- nie jest wazna wartosc nominalna, jaka panstwo Ci gwarantuje (czego usilnie sie trzymasz), wiec jezeli ZUS zobowiazuje Ci placic dzis emeryture w wysokosci 2tys zl, i mozesz kupic za to np 1000chlebow- to nie bedzie niewyplenianiem umowy w calosci lub czesci, gdy zacznie wyplacac Ci 1000zl pod warunkiem, ze i za nie kupisz 1000chlebow :O jednak jestes ponizej jakiegokolwiek poziomu. Nie bede juz wiecej z Toba gadac (chyba, ze pojawisz sie znow pod CZWARTYM juz nowym czarnym nickiem :D), bo Twoj poziom jest tak niski, ze az szkoda gadac. Odpowiedz tylko na moje pytanie, od ktorego sie uchylasz od dobrych 4 dni: "Idzie niz demograficzny, potezny niz. Tak jak napisalam za 20 lat bedzi e20mln emerytow, i 10mln osob pracujacych na nich. Jakie wtedy panstwo bedzie musialo nalozyc podatki, aby ich utrzymac? 50%? 60%?" SŁUCHAM. "ZUS żadnego konta nie oddaje tylko GWARANTUJE mi wypłatę emerytury." ---> oczywiscie, ze masz zagwarantowana. pytanie tylko w jakiej wysokosci, i co za nia kupisz? :D Pis nie jest tez dobrym rozwiazaniem. Nie ma pomyslu na wyjscie z kryzysu i gospodarke. To sa z punktu widzenia ekonomii socjalisci. Wiec tak czy siak- pojdziemy na samo dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do emerytur mam pytanie
mam dość... kieruję pytanie do Ciebie, popieram likwidację ZUSu, tylko jeśli w jakiś sposób gwarantuje nam emerytury (nawet głodowe) to po jego likwidacji w jaki sposób firmy prywatne będą je gwarantować? Jest to jakoś określone przez Nową Prawicę ? Bo tego się nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
zmniejszenie zasiłku pogrzebowego z 6 na 4 tysiące ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy musimy ponosić koszty. Wybierając pomiędzy podniesieniem podatków a zmniejszeniem zasiłku, wybieram to drugie. I rząd jak widac ma takie samo zdanie jak ja. Ty jestes za poniesieniem podatków? ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do emerytur mamm pytanie ---> wyprzedaz majatku ZUS, prywatyzacja firm, przedsiebiorstw panstwowych- za te kase bedzie mozna utrzymac emerytow na chwile obecna, tacy jak np ja- zdaza zarobic na swoje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> wyprzedaz majatku ZUS, prywatyzacja firm, przedsiebiorstw panstwowych- za te kase bedzie mozna utrzymac emerytow na chwile obecna," Ciekawym jest sformułowanie "na chwile obecną". Ale o tym co za 5, 10 czy 20 lat, to już nie wie. Wtedy będzie chciała zabierac połowe emerytury emerytom...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Rząd Tuska podwyższył także stawkę podatku VAT do 8%, więc jak to jest? Zły to rząd chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawym jest sformułowanie "na chwile obecną". Ale o tym co za 5, 10 czy 20 lat, to już nie wie. Wtedy będzie chciała zabierac połowe emerytury emerytom --> ZWALORYZOWANA, DEBILU? Umiesz zcytac, czy nie? chyba, to drugie. Wiesz w ogole co to znaczy? Poczytaj kodeks cywilny, wszystko CI sie przejasni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do emerytur mam pytanie
tak to rozumiem, chodzi mi o to w jaki sposób będziemy mieć zagwarantowane emerytury? Bo rozwiązanie np takie, że każdy będzie musiał wpłacać na konto nie dla każdej jednostki będzie odpowiednie, no chyba że będzie taki sam przymus wpłacania tych pieniędzy jak w przypadku ZUSu i zakaz ruszania tej kasy. Jak to ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to rozumiem, chodzi mi o to w jaki sposób będziemy mieć zagwarantowane emerytury? Bo rozwiązanie np takie, że każdy będzie musiał wpłacać na konto nie dla każdej jednostki będzie odpowiednie, no chyba że będzie taki sam przymus wpłacania tych pieniędzy jak w przypadku ZUSu i zakaz ruszania tej kasy. Jak to ma wyglądać? ---> przymus ubezpieczenia zostanie zniesiony. Jak nie ebdziesz chciala- nie ebdziesz musiala sie ubezpieczac. Ale na starosc wtedy emrytury nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^%^
jakoś słabo wykorzystują te wpływy z obligacji, akcji, podatków i opłat jak zwiększyli dług do 20 tys złotych na obywatela czyli o 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo rozwiązanie np takie, że każdy będzie musiał wpłacać na konto nie dla każdej jednostki będzie odpowiednie, no chyba że będzie taki sam przymus wpłacania tych pieniędzy jak w przypadku ZUSu i zakaz ruszania tej kasy. Jak to ma wyglądać?" Z programu wyborczego Nowej Prawicy "1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym." A więc DOBROWOLNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz za błyskotliwy umysł! Pójdą. O tyle o ile VAT wzrośnie. Bo tam gdzie został obnizony, to spadną. ---> a pensje tez podwyzszyli????? :D JEZU, pokaze to mojemu facetowi, rowniez ekonomiscie. Padnie ze smiechu :D :D :D To do czego doprowadzily takie podwyzki swietnie odzwierciedla sytuacje Zimbabwe sprzed kilku lta. No ale pewnie nie wiesz nawet o co chodzi? ;) Zaraz zacytuje Ciebie, jak sie do mnie odnosiles. Ciekawe, czy to naprawde ja bylam bardziej dosadna? To po pierwsze. Po drugie debl to pojecie fachowe (adekwatne do twojego poziomu rozwoju i wiedzy)- wiec nie masz co sie obrazac. Odp na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Kto wchodzi w skład tej nowej prawicy oprócz UPR? i jakbyście mogli pokrótce przybliżyć program najważniejsze hasła. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×