Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość wolność słowa do k... nędzy
"W cywilizowany kraju taki wyrok nie miałby prawa zapaść. Nie do pomyślenia jest, aby ktokolwiek, nawet w sposób symboliczny, był karany za wyrażenie opinii na temat gazety. Tym bardziej, że jest ona słuszna i uzasadniona mówi publicysta Rafał A. Ziemkiewicz." Tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby opinia była słuszna
i uzasadniona to wygrałby sprawę. widac nie była skoro przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby opinia była słuszna
"W cywilizowany kraju wyrok za aborcję do 3 miesiąca, nie miałby prawa zapaść. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby opinia była słuszna
"Nie do pomyślenia jest, aby ktokolwiek, nawet w sposób symboliczny, był karany za aborcję do trzeciego miesiąca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolność słowa do k... nędzy
z drzewa spadłeś??? każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy a jeśli ktoś się nie zgadza to ma prawo polemizować (no chyba, że polemiki się boi) A tu widać, że dla sądu wolność słowa to tylko jakieś dwa słowa bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolność słowa do k... nędzy
A ja tymczasem udam się do swoich zajęc. Ale wróce... Niestety... Niestety dla "mam dość takiego kraju" ale pewnie nie tylko... -----miałeś już iść zresztą więc żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień po ślubie i juz
wolność słowa nie jest wolnością obrażania innych. mylisz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolność słowa do k... nędzy
Nie to ty mylisz pojęcia PRAWDA nie równa się obrażanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień po ślubie i juz
jeśli coś jest prawdą to łatwo to udowodnic. jak widac przed sądem się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień po ślubie i juz
"Za słowa m.in., że redaktorzy "Gazety Wyborczej" nienawidzą Polski i chrześcijaństwa" ale pewnie ty potrafisz skoro uwazasz że sąd nie ma racji. no to prosze. udowodnij że redaktorzy nienawidza Polaki i chrześcijaństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolność słowa do k... nędzy
mały człowieczku jakbym tu przepisała wszystkie artykuły, które to potwierdzają to i tak byś sądził, że : kłamię, sieję propagandę, manipuluję faktami, nie podaje argumentów itd itp więc jako że szkoda mi dla Ciebie czasu to po prostu weź sobie wpisz w google "kłamstwa gazety wyborczej" i czytaj .... a potem znów tu wróć i potwierdź to co napisałam (dla przypomnienia, że kłamię, sieję propagandę, manipuluję faktami, nie podaje argumentów itd itp) albo nie wysilaj się i tak stąd idę bo nie mam tyle czasu co ty aby siedzieć tu całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:25 [zgłoś do usunięcia] wolność słowa do k... nędzy On i tak będzie wiedział swoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mały człowieczku jakbym tu przepisała wszystkie artykuły, które to potwierdzają to i tak byś sądził, że : kłamię, sieję propagandę, manipuluję faktami, nie podaje argumentów" No właśnie. Jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że podzielasz zdanie sądu nie potrafiąc podac argumentacji potwierdzajacej że redaktorzy nienawidza Polski. Za to kazesz mi czytac o kłamstwach GW...:O I jeszcze mnie obrazasz. Po co przepisywac artykuły? Nie trzeba. Trzeba za to podac FAKTY z których wynika, że redaktorzy obrazaja Polskę. Konkrety i linki do całości. No to już wiesz dlaczego przegrano ten proces. Zamiast FAKTÓW na temat obrażania Polski i chrześcijaństwa kazesz mi czytac o kłamstwach GW i zwiewasz:O Trochę to żałosne:O "On i tak będzie wiedział swoje." Tak. Bo mam FAKTY potwierdzające to "moje". Mogę zmienić swoje zapatrywania kiedy ktoś mi wykaże że nie mam racji podając swoje FAKTY a nie obrażania, bajki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracaj sobie, wracaj ile tylko chcesz !!!!! To woda na moj mlyn, bo po pierwsze podbijasz moj watek, a po drugie caly czas przytaczasz cytaty, ktore swiadcza o tym ze nie kapujesz co sie do Ciebie mowi :D I dajesz syngal innym podczytujacym, by omijali Twoje posty szerokiem lukiem, no chyba, ze maja podly nastroj, to przynajmniej bedzie sie z czegos posmiac czytajac je :) Trzeba pamietac, ze w sklad sadu wchodza jednak ludzie :classic_cool:, ktorzy nie sa nieomylni. Ale moim zdaniem ten wyrok ktory zapadl......... jest mocno kontrowersyjny. Jak sady beda karac za wolnosc slowa, to trzeba zaczac sie pakowac. Bo to sie powoli zaczyna dziac. Jakl urban jedzie rowno po wszystkich w NIE to jakos nikt nie kwapi sie, zeby go karac. Pragnienie ❤️ :D Z Toba tym razem nie moge sie zgodzic ;) W sondazach przed wyborami prezydenckimi darmo bylo szukac %%% dla JKM, i jakos nazwisko JKM nikomu z TiVi nie przeszlo przez gardlo. Tymczasem "ku zdziwneniu wszytskich" JKM zajal 4 miejsce ierzac sie z takimi gigantami jak Bronek, Jarek, Grzegorz N... z osobami, ktore caly czas gadaja w telewizorze. Za to widoku Janusza w tv nie uswiadczysz. Wiec szansa ZAWSZE jest. Kazda partia, ktora dopiero co sie utworzyla zaczyna z niewielkim poparciem. Dopiero poglady przez nia prezentowane, a potem podejmowane dzialania- przysparzaja poparcia. Ja na PIS nie zaglosuje nigdy. Bo moim zdaniem Pragnienie, w tej sytuacji jaka teraz mamy najwazniejszym jest wybrac ugrupowanie, ktore ma pomysl na walke z kryzysem gosp. PIS to w tej dziedzinie socjalisci. Niestety. Tak samo jak i SLD. PO jakies tam dziualania podejmuje, ale jak jzu pisalam te ich prywatyzacje to jedna wielka sciema. Wiec kazda partia, jest po prostu o dupe rozbic. Ja glosuje na KONGRES NOWEJ PRAWICY (NOWA PRAWICA), bo oni jeszcze nie mieli szansy sie wykazac, a pomysl maja dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wycofuję to co napisałem o wyroku sądu.. w sumie nie czytuję GW ani nie przypominam sobie bym kiedykolwiek ją kupował.. Tak że nie wiem. :classic_cool:🖐️)) A że sądy mamy jakie mamy to już zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az z tej radosci i podniecenia na Twoj widok pomylilam litery :classic_cool: :D System sadownictwa jest do wymiany; Posada Sedziego powinna byc wyroznieniem, nobilitacja- i nagroda za kilka lat wybitnej kariery prawniczej. Sedziowie nie powinni sadzic w miastach, w ktorych mieszkaja, z ktorych sie wywodza. W takich przypadkach znaja sie z adwokatami, prokuratorami i sami miedzy soba. I do czego to prowadzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przytaczasz cytaty, ktore swiadcza o tym ze nie kapujesz co sie do Ciebie mowi" Nie. Przytaczam cytaty z których jasno wynika że kłamiesz. Czyli.... Następne twoje kłamstwo. "Jak sady beda karac za wolnosc slowa, to trzeba zaczac sie pakowac. Bo to sie powoli zaczyna dziac. Jakl urban jedzie rowno po wszystkich w NIE to jakos nikt nie kwapi sie, zeby go karac." Nikt nie został ukarany z powodu wolności słowa. I nic takiego się nie dzieje. Nie zwróciłaś uwagi że to podództwo cywilne. Kazdy może podac Urbana do sądu. Tylko taki podający wie, że jak przegra to płaci. Dlatego chetnych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"System sadownictwa jest do wymiany;" Ciekawe podejście. Jak się z wyrokiem nie zgadzam to system do wymiany. Kiedyś już tak w Polsce było... Kiedy to było??? Aaaaaa... Tak... Za komuny... Gratuluję powrotu do starych sposobów na niepokornych...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to jest ten Bałażak? :D Ciekawe czy sam na siebie oddal ten jeden glos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temu katabasowi też prawo się nie podoba. Policja również. "Po pielgrzymce na Jasną Górę, w specjalnym oświadczeniu o. Tadeusz Rydzyk zaatakował także częstochowską policję. "Zwykle policjanci byli bardzo kulturalni i dużo dobrego robi policja w Częstochowie w związku z pielgrzymką, jesteśmy im za to wdzięczni. A tutaj przyszli na plac modlitewny tam, gdzie modliliśmy się. Przyszli na wezwanie tych pseudodziennikarzy i na siłę wciągnęli jednego z naszych słuchaczy do samochodu policyjnego. Zaznaczam - "na siłę". Pytam się: jakim prawem wchodzą na teren modlitwy? Policja w mundurach, i tak się zachowuje. Jakim prawem to jest? To jest coś skandalicznego, ja jestem zszokowany takim zachowaniem. A więc proszę zobaczyć, jakie siły bezkarnie tak się zachowują. Pseudodziennikarze w sposób agresywny, bez pozwolenia wchodzą na teren zgromadzenia liturgicznego, przeszkadzają w modlitwie"- napisał dyrektor Radia Maryją."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam bladego pojecia :O ATylko na Facebook'u mozna jeszcze jako tako wyrazac swoje sympatie polityczne, i poglady. Tam, juz TVN nie powie, jak wczoraj o sondzie, ktora sciagneli z afisza- ze wyniki okazaly sie zmanipulowane, bo Kongres Nowej Prawicy odnotowal w nich nienaturalnie duze poparcie" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×