Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"Prof. Magdalena Środa ma przeprosić TVP za stwierdzenie, że audycja "Misja specjalna" to "ubecki program" - orzekł w czwartek prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie. Zdaniem sądu te słowa to obraźliwy epitet, a nie dopuszczalna krytyka publicznych mediów." Słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Zdaniem sądu te słowa to obraźliwy epitet, a nie dopuszczalna krytyka publicznych mediów. } :D Wyjątkowo tu się s sądem zgodzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:53 przeklęte pragnienia Dalej uważam, że głosowanie na JKM nie ma sensu. " Pozwolę sobie nie zgodzić się, z powodów zawartych w poniższym tekście: http://tnij.org/moraine - POLECAM! Oczywiście KNP nie ma szans na więcej niż 5 %, dlatego dobrze byłoby, aby wygrał PiS, w tych wyborach lub następnych. Warto jednak wprowadzić KNP do Sejmu już teraz, aby właśnie rósł w siłę, a jeśli urwie trochę głosów platfusom - tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Jeszcze 2 ciekawe teksty tego samego autora } Page not found :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie page found
Ale same bzdety w tych pageach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel znowu nie zażył
porannej porcji tabletek i widzi shatyna:D jednorożca tez widzisz popierdoleńcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ciekawe to waszą KNP
popiera dużo studentów a macie w programie przecież płatne studia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ popiera dużo studentów a macie w programie przecież płatne studia } No nie ma to jak zauważyć tylko negatywnie nastawiający punkt programu, a to przecież jeden z wielu. Płatne studia, ale w zamian za to mniejsze podatki np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ciekawe to waszą KNP
Wykształciuchy to raczej na prywatnych co i tak płaca za studia wiec im to zwisa ale ci na państwowych to chyba popierają KNP dlatego bo wiedzą że i tak swojego programu nie wcielą w życie. JKM często mówi o redukcji urzędników ( ma racje) ale w top 10 największych zakładów pracy w Krakowie znalazło się 3 uczelnie wyższe a nie znalazł się urząd miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko jezeli po beznadziejnie zdanej maturze ktos nie dostanie sie na zaden ambitny kierunek (co oczywiste) 100 razy zastanowi sie czy pojsc na turystyke, kulturoznawstwo, czy inna kosmetologie- za ktore musi placic niemala kase (a guzik bedzie po takich studiach mial), czy wziac sie w garsc, pouczyc sie, poprawic mature i za rok pojsc na jakies powazne studia. Nie mowiac juz o sytuacjach takich, jak przypadek mojej znajomwej; zaczynalysmy studia razem, ja jestem teraz na V roku, a Ona- dalej nie zdala egz i kisi sie na 2 roku- sesja poprawkowa tej jesieni to jej ostatnia szansa, ale dziewczyna EWIDENTNIE sie nie nadaje. Gdyby za kazdy kolejny semestr musiala uiscic konkretna oplate- znudziloby jej sie, i albo wzielaby sie do nauki, albo poszla do pracy, zdobyala doswiadczenie,a nie odstawaiala takiego dziadostwa.Poniewaz jest "za darno"- korzysta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ciekawe to waszą KNP
Dobra. Nie będę drążył tematu z płatnymi studiami. Lepiej żeby młodzież co się uważa za "liberalną" poszła glosować na KNP niż na np PO co ani trochę liberalna nie jest a już na pewno nie gospodarczo a właściwie to cała platforma zalatuje czerwonymi kalesonami jaruzelskiego, jebana spółdzielnia stołkowo-kolesiowska, banda nierobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawmy studia w spokoju, płatne studia teraz nie są największym problemem. Gigantyczny dług publiczny, to jest prawdziwy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pyta- mozna odp udzielic ;) Ja tez ciagle powtarzam- jak ludzie moga zajmowac sie krzyzami w szkolach, gejami i innymi glupotami, kiedy stoimy juz w calkiem niewielkiej odleglosci od masakry gosp, jaka nas czeka :O http://www.zegardlugu.pl/ http://www.youtube.com/watch?v=x7m81-Dhqfg&feature=related --> OGLADAC, WAZNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigantyczny dług publiczny, to jest prawdziwy problem. ---> zgadzam sie z Myrevinem, i dlatego tez goraco odradzam glosowanie Na PIS- SLD. To sa partie socjalistyczne- w ujecie gosp. Naobicuja pozwyzek, BA- dadza je- zaciagajac kolejne na nie kredyty, nic nie sprywatyzuja- i Polske szlag trafi jeszcze szybciej, niz za zradow PO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ciekawe to waszą KNP
Kiedyś UPR był konkretna partią z ludźmi o konkretnym światopoglądzie, tylko niestety system ich niszczył progiem wyborczym. Teraz na internecie jest moda na KNP i jak czytam posty w tym temacie to takie wynalazki jak "mam dość takiego kraju" uważające się za KNP równie dobrze mógłby być zwolennikiem ruchu poparcia palichuja albo i nawet tuska. Szczerze to wątpię czy wynalazek podpisujący się "mam dość takiego kraju" zakreśli krzyżyk pod KNP, pewnie przeważy w tym lichym pustym łbie strach przed "kaczyzmem" i zaznaczy kogoś z platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu sie z tobą zgadzam
to głupawa baba. widac po jej wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazasz mnie. Mama nie nauczyla Cie szacunku do innych osob? Mimo to odpowiem- nie moge glosowac na palikota, bo On ma na gosp zapatrywania raczej bardzo socjalne, chce zabierac jednym, by wydzielac drugim; na Tuska glosowalam, ale sie bardzo zawiodlam. To madry facet, jeszcze przed kilkmoma laty o baaaardzo liberalnych pogladach. Ale kiedy doszedl do wladzy zrozumial, ze ludzie nie chce slyszec o oszczedzaniu, o cieciach- wola o podwyzkach, kolejnych ulgach- i o tym wlasnie mowi, tym sie zajmuje. Jest absolutnie nie do przyjecia, aby liberal zadluzal kraj. A On wlasnie to robi. Wiec liberalem juz nie jest, i w zwiazku z tym nie bedzie mial mojego glosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyganiał kocioł garnkowi
popatrz na swoje posty do o żesz i na swoje kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się shatyn zaloguj
możesz na drugiego nicka o żesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×