Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Nie daj się w ciągnąć w polemikę komuś kto cię obraża.. bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pomaranczko, chyba bardzo polubiles ten temat, ale boisz sie pisac z czarnego :) Rozumiem, gdyby mnie tak zrownano z ziemnia tez obawialabym sie. I informuje, ze wszelkie tego typu nic nie wnoszace do dyskusji posty obrazajace moja osobe bede zglaszala do usuniecia. A w przypadku wiekszej czestotliwosci ich pojawiania sie- zwroce sie do administaracji o zbanowanie takiego przyjemniaczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberał nie może zadłużać
kraju? to co ma zrobić? ma spowodowac brak pieniędzy na szpitale, szkoły, infrastrukturę kraju? taki poglad to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz mać Shatyn
Masz rację, Myrevin. Nie dam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
tak teraz jest dobrze? mnie zrównano z ziemią? a nie kogos komu udowodniono kłamstwa? no to jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanować to mozna kogoś
kto sie posługuje czarnym nickiem panienko bez rozumku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kraju? to co ma zrobić? ma spowodowac brak pieniędzy na szpitale, szkoły, infrastrukturę kraju? taki poglad to głupota. } Głupotą jest myślenie że aparat państwowy zrobi to lepiej niż prywatne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
ona tego nie zrozumie. szkoda wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra Myrevin. powiedzmy że
jest tak jak piszesz. to w momencie braku pieniędzy zamiast pożyczki co miałby zrobić tusk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ciekawe to waszą KNP
Po co wywołujecie shatyna?? Przecież to co pisze jest ciekawe tylko i wyłącznie z punktu widzenia psychiatrii patologicznej. Nawet master111 czasami zauważyłem wycofuje się ze swoich stwierdzeń a ten shatyn to dopiero masochista co we własnym gównie zanurzony po uszy pływa i jeszcze się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
tez tak myślę. patologia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz mać Shatyn
shatyn to dopiero masochista co we własnym gównie zanurzony po uszy pływa i jeszcze się cieszy. Jakieś konkrety? Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprywatyzować szpitale, szkoły jak przed wojną jeszcze mogły by być, siedem klas by nauczyć czytać i pisać, reszta szkolnictwa już prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberał nie może zadłużać kraju? to co ma zrobić? ma spowodowac brak pieniędzy na szpitale, szkoły, infrastrukturę kraju? ---> PRAWDZIWY liberal jest za prywatyzacja tych placowek 🖐️ Wiec jezeli rzadzi, nie ma tego typu problemow, bo panstwo tego nie oplaca. Wypada takie rzeczy wiedziec. no żesz mać Shatyn Masz rację, Myrevin. Nie dam się. ---> dobra, "no zesz do k nedzy" teraz juz wszyscy wiemy, ze to Ty. Tylko Ty tak celnie ripostujesz na tym temacie :D 🖐️ Jezeli Ty zarabiasz 7 tys, i Twoja zona 5 tys- i nagle Ona traci prace to co robisz? Zyjecie za te 7 tys tak, jakbyscie mieli do wydania 12 tys biorac na ten cel pozyczki, czy cielibyscie koszty, probujac zyc za 7???? Ja wybieram wariant 2. Tusk wybral 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
ciekawe jest tylko jedno. niby patologia a nikt nie potrafi sie postawić i merytorycznie go zniszczyć tylko zaraz o gównach mowa i psychiatrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie są dyrektywy unijne rzecz jasna w temacie edukacji więc zastzregam się że nie wiem czy to byłoby możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra Myrevin
ale pieniędzy brakuje już. prywatyzacja szpitali to przedsięwzięcie na lata. a ludzie już potrzebują lekarstw, szkoły wypłat etc to co? zatrzymac wszystko i niech umieraja, dzieci się nie uczą? tak powinien postąp[ic liberał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
Wiec jezeli rzadzi, nie ma tego typu problemow, bo panstwo tego nie oplaca. Wypada takie rzeczy wiedziec. czyli jeśli rządzi liberał to się to nagle tak z powietrza bierze i nagle od jutra wszystko sprywatyzowane za dotknięciem różdżki? jaja sobie robisz czy tak na powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
kiedyś trzeba. ale na razie trzeba brac kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeśli rządzi liberał to się to nagle tak z powietrza bierze i nagle od jutra wszystko sprywatyzowane za dotknięciem różdżki? jaja sobie robisz czy tak na powaznie? On, ludzie z nim wspolpracujacy sa w parlamencie od 20 lat. On u wladzy tez juz troche. Mowi o tym tylko caly czas, ale niestety nic nie robi w kierunku, aby te zmiany wprowadzac. Koncentruje sie ostatnio na podnoszeniu podatkow- faktycznie- PRAWDZIWY z niego liberal ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś trzeba. ale na razie trzeba brac kredyty ---> tylko kiedy przychodzi taki czas, ze kredyty sie skoncza, i trzeba je na dadatek jeszcze zaczac splacac. Jezeli zaczenimy splacac kredyt, i rownoczesnie wprowadzac zmiany o ktorych mowa powyzej- panstwo moze tego nie wytrzymac. Dlatego trzeba zaczac zmiany juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
a nie robi się? a prywatyzacja szpitali? a zmiany w krus? a prywatne autostrady? a firmy przejmujące części PKP? nie da się wszystkiego od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
a prywatyzacja transportu komunalnego? to wszystko się robi ale nie mozna zrobić tego na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra Myrevin
Myrek zasnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
dlatego własnie uznaje myśli JKM za dobre ale kompletnie nierealne. bo taki program zmian to nie cztery i nie 20 lar a dłużej. w międzyczasie trzeba brać coraz większe kredyty na zatykanie dziur powstających przy wprowadzaniu nowego. czyli masakryczne zadłużanie kraju i walka z dużym oporem społecznym. a więc niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to sa wszystko przetargi. Aby uzyskac najkorzystniejsze warunku sprzedazy oglasza sie licytacje. To po pierwsze. Po drugie w takiej sytuacji jaka mamy teraz- najgorszym, co mozna bylo zrobic, to podniesc podatki. Oczywiscie, zalata to w jakiejs mikroskopijnej czesc dziure w budzecie, ale pozostale konsekwencje? Pisalam tu o nich kilka razy. Kandydat do PE z ramienia KNP pokazal z tv deklaracje (notarialnie poswiadczaona), ze jezeli dostanie sie do PE swoje zarobki przekaze na fundacje Anny Dymnej. Kogo stac na podobny gest? Wreczyl nawet podobne formularze innym kandydatom, ale jakos nikt nie zechcial tego podpisac...? Ja ufam tym ludziom. Tuskowi tez kiedys ufalam. Nie wiem czy sie nie zawiode, ale chce sprobowac, i dac im szanse. Potrzeba nam zmian. KNP nie wygra wyborow ale chce, by wszedl do sejmu. W momencie, gdy od 20 lat rzadza nami Ci sami ludzie taka odmiana jest jak najbardziej wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn jasny
i niewazne czy jestem shatyn, sratyn, myrek czy kuba. takie sa realia a plucie na inaczej myślących tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ciekawe to waszą KNP
Po co prywatyzować szpitale? Bo miro widzi w tym interesik? Lepiej sprywatyzować ubezpieczenia społeczne a szpitale z czasem staną się tylko budynkami. Zrobić coś na wzór OC, AC, NW jak dla samochodów i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nie zauwazyłas że
podniesienie podatków nastąpiło )mowa o vat) ale też było obniżenie vat na niektóre grupy towarów i usług. to porządkowanie podatków a nie podnoszenie dla podnoszenia. uległas pisowskiej propagandzie. myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×