Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smallgirl

Ile przytyłyście w 31 tygodniu ciąży ???

Polecane posty

Gość gość
Tylko 3kg na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w 31 tc i mam +15 kg. Przed ciążą ważyłam 62 kg (171 cm) i tak ciężka jak teraz nie byłam nigdy :) Na początku ciąży też rygorystycznie zerkałam na kg, ale teraz myślę że najważniejsze to aby maluszek był zdrowy - nie ważne czy przytyję 10 czy 20 kg w całej ciąży (oby nie przesadzać :) ) Kilogramami będę się martwiła później :) A najmniej będę się martwiła opiniami życzliwych ludzi i pseudospecjalistów :) Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe, obecne i przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka jest otyla, juz zanim zaszla w ciaze mila duzy brzuch i przytyla w kazdej ciazy po 15 kg a najgorsze dla niej jest to z niezrzucila wszystkiego po ciazy pierwszej a juz byla w druzgiej a teraz placze bo bardzo gruba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpz
Nie ma czym się chwalić ze tak mało niektóre przytylyscie ... ale tez nie ma czym jak tyje się zbyt dużo.... moja pierwsza ciaza +30, druga +32, a trzecia w 31/32 tyg 10 do przodu i powiem szczerze te 30 kg które uzbierałam traciłam z nawiazka w 1 miesiąc ...... po prostu miałam sporo obrzekow. każdy tyje inaczej :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt kto dużo przytył nie będzie się tym chwalił na kafe. Ostatnio urodziło z 5 moich koleżanek, tylko 1 przytyła przez ciąże jedynie 14kg reszta od 18 do 23kg, więc dzwne, że tutaj wszystkie takie szczuplutkie w ciąży. Podkreślam, że tylko 1 z nich przed ciążą miała lekką nadwagę, reszta była bardzo szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 tydzien ciazy przytylam 24 kg i tez czytam tylko jak tyja po 4 i 8 kg, wszyscy prawidlowo , mozna sie zalamac a wcale sie nie obzeralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28tydzień +15kg, teraz jestem na diecie i nadal tyję w tempie błyskawicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 31 bylo ok 8-10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej tyje się w 3 trymestrze. Ja do 30tc przytyłam 6kg. a od 30 do 41tc 20kg !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capucino waniliowe
25 tydzień i 6 kilo + Oczywiście , że wiem że przytyje rugie tyle i więcej Chcialabym do 15 kg a jak będzie zobaczymy Mam nadzieję tylko że nie opuchnę Waga sprzed ciaży 56 kg na 172 cm Mi strasznie piersi urosly są ogromne Na pewno z 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 10kg, ale ważę mało bo aktualnie 57kg. Czarna chmurka się nieźle uniosła :) Swoja droga piszę jaka to jest aktywna i nie leży jak święta krowa, no ale waga konkretna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 37 tc 11 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczupła 60 kg na początku ciazy przy 175 cm wzrostu a do 31 tyg przytyłam tylko 2 kg. Jest to możliwe dlatego ze przez pierwsze miesiące schudłam 6 kg, a pózniej kilogramy wrocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 1. ciąży w 31 tyg. miałam 8 kg na plusie. Niestety przez kolejne 9 tygodni do porodu przytyłam kolejne 8 kg. Wtedy też dziecko najwięcej przybrało i zatrzymała mi się woda w organizmie. Nie zmieniłam sposobu żywienia, ani nie ograniczyłam ruchu. Raczej uważałam na to co jem i chodziłam na spacery. Teraz jestem w 2. ciązy. Jestem w 18 tc i mam -2kg w stosunku do wagi wyjściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 tydzien, 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 30 tyg i przytylam 16kg ale sie ciesze bo wreszcie nie wygladam jak patyk :) teraz juz od miesiaca nie zmienilam wagi a nawet chyba troszke schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 30 tygodniu i przytyłam jakies 5-6kg. Może uda mi sie 10 nie przekroczyc do konca, choc bedzie ciezko, bo apetyt jak wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 tc i 8 kg do przodu. Najbardziej przytyłam na początku (żadnych mdłości, tylko wielki apetyt). Od 3 miesięcy przytyłam tylko 0,5 kg, bo żołądek mi się skurczył jakoś, no i od miesiąca chodzę 3x w tygodniu na basen. Świetna sprawa nie tylko na figurę, ale przede wszystkim na bóle pleców, relaks i dobry sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam narazie 6kg. Tez jestem w 31tc. Jem raczej wszystko na co mam ochotę,ale mimo wszystko trzymam się zdrowej diety no i oczywiscie przed ciaza duzo cwiczylam z racji mojego zawodu( trenerka fitness) i cwicze do teraz ale juz chodze tylko na zajecia dla Pań w ciazy! Brzuszek w najszerszym miejscu to 91cm. wzrost 170cm, waga przed ciaza 63kg obecna 69. Niestety czeka mnie cesarka wiec z powrotem do aktywnosci moze byc słabo :'( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha 1992
Ja jestem w 32 tc i mam ok. 13 +. Przed ciążą 54kg i 168 wzrostu. Ubolewam bo w lutym mam obronę pracy inżynierskiej więc moja aktywność sprowadza się do siedzenia przez kompem i pisania pracy zanim jeszcze dzidzius nie przyszedł na świat. Daje mi się pięknie we znaki brak ruchu, bo zawsze byłam aktywna noi jem dużo więcej niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26tc - 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 tc- 5 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ciaza: 36 kg 2 ciaza: 16 tc 0 kg na plusie, ani grama... w poprzedniej ciazy miałam w tym momencie +10 kg Jem tak samo i nie wiem z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 33 tygodniu mam ok 10kg na plusie. W pierwszej ciazy przytyłam 23kg, po porodzie stracilam od razu jakies 15kg. Tutaj nie ma reguły, normalna "ciąza" czyli dziecko plus wody plus zwiększona objętosc krwi, łozysko, macica itp wazy od 7-13kg.. do tego dochodzi tkanka tłuszczowa naturalnie sie odkladająca w ciązy - w celach ochronnych.. Poza tym pamiętajmy o szalejących hormonach, na ktore kazdy organizm inaczej reaguje, na przyjmowane leki podtrzymujące, na dietę, ruch, tendencje do tycia, do zatrzymywania wody itp Mozna tez przytyc malutko - ale przewaznie jest to spowodowane równoczesną utratą kilogramów z powodu wymiotów, zmęczenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilka389 Grubo to Ty się mylisz koleżanko u mnie jest koniec 32 tygodnia i przytyłam 3,5 kg a przed ciążą ważyłam 55 kg więc nie mam nadwagi:-) córa rozwija się prawidłowo,ja też mam bardzo dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa12345
Jestem w 31 tygodniu ciąży. Od początku do 28 tygodnia przytyłam 2,9kg. Przez kolejne 2 tygodnie dodatkowe 1,7kg. W sumie 4,6kg. Moja mama z moją najmłodszą siostrą przybrała na wadze tylko 7 kg i po cichu liczyłam, że i u mnie tak będzie ;) jednak po ostatnim skoku wagowym przestałam się łudzić. Liczę na to, że zamknę licznik na 10kg. Już czuję się ciężko i niezgrabnie, a to jeszcze ponad 2 miesiące. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leżac przez cale 9 mieisecy( ciaza zagrozona) przytylam 16 kg z czego jakes 8 przybylo w oststnim trymestrze :) ale najwazniejsze bylo zeby donosic i wisialo mi ile przytyje! a trzy miesiece po urodzeniu wazylam mniej niz przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fioletowa nie przesadzaj ze tak szczegolowo sie wazysz...rano zrobisz siku i kupe i masz 0.5kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 tydz, 6 kg na plusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×