Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ÓsemkaÓsemka

Opalanie natryskowe

Polecane posty

Dziewczyny kieruje sie do was z zapytaniem czy któraś z was kożystała z tego sposobu opalania.. Jak wygląda, jakie efekty i oczywiście jaki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgt5445
ja znam kolesia - Łukasz Gajewski albo Gajecki obczaj go...i zastanów sie 2 razy czy aby na pewno chcesz tak skończyć jak on :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbdgdf
schodzi bardzo szybko, zostawia plamy,wyglada sztucznie co gorsze moze byc zle zaaplikowane na skore jesli kosmetyczka jest niedoswiadczona ceny roznie od 70 do nawet 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgt5445
sory Kamil Gajewski...gdyby nie ta jego opalenizna to miałby dziewczyne a tak to wszystkie z nim zrywały albo konczyły po 1 randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbdgdf
bo to jest dobre na jedna okazje np. sylwester, masz czarna kiecke to mozesz sobie zrobic natryskowe bo jak schodzi to brudzi jasne rzeczy szczegolnie to jest lipa troche, no taka farbka na skorze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbdgdf
bo chyba nie myslisz ze zrobisz natrysk i bedziesz chodzila z tym 2 tygodnie bo raczej 2 tygodnie to bedziesz sie chowala po katach i peelingowala jak zacznie schodzic łatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfbdgdf
moim zdaniem nie warto, kup balsam brazujacy smaruj sie 4 dni z rzedu i masz ten sam efekt za 14zł albo i mnie złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym problemos drogie Panie - balsamem brązującym ciało smarujemy -polecam Lirene brązująco-ujęrniający, natomiast do twarzy specjalny krem brązujący np.z sopotu plus lekko ciemniejszy odcień podkładu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoksik - polecam się na przyszłość;) a wyżej wymieniony sposób na sztuczną opaleniznę sprawdzony,więc próbujcie dziewczyny - może i Wam pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama sobie kiedys szczelila taka sesyjke natryskowego..wygladalo powiedzmy ze ladnie przez 4 ..5 dni.byc moze miala zle zrobione stad efekt nie byl piorunujacy. przed takim czyms trzeba ponoc robic spejalne peelingi,uzywac spejalnego mydelka i nie wolno sie smarowac balsamami.ale to wszystko juz wyjasni kosmetyczka przed opalaniem. ja bym sie bala tego zrobic ,ale wiele kobiet sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba natryskowe jest zdrowsze..ale glowy nie dam. ja np wole soarium. nie chodze czesto tylko tak zeby podtrzymac delikatny odcien..nie widze problemow ze skora. aa na pewno zdrowsze dla osob zagrozonych czerniakiem i majcych duzo znamion..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na takiej sesji w krakowqie i polecam! :) Mam bardzo jasną karnację ,po za tym nie preferuję solarium ani też wylegiwania się na słońcu.Przed opalaniem trzeba wykonać sobie peeling (naj;lepiej wieczorem podczas kąpieli),i już nie smarować się niczym(żadnym balsamem,olejkiem,kremem).Później babka powie Ci co masz robić,wchodzisz na 1 minutę i po sprawie.Mi efekt utrzymywał się przez 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAM TAN
zapraszam do skorzystania z nowej bezpiecznej dla skóry metody opalania GLAM TAN. Najnowocześniejsza formuła płynów do opalania firmy GlamTan pozwala uzyskać najpiękniejszą zdrową opaleniznę całego ciała bez wysuszania skóry !!! Produkty (w sześciu odcieniach) przeznaczone do opalania są na bazie wody i brązowego cukru !!! W 1 00% naturalne - nie uczulają, nie są przeciwskazaniem przy AZS ani łuszczycy i innych chorobach skóry. Doskonała metoda dla osób cierpiących na bielactwo. Opalenizna jest naturalna, jaśnieje równomiernie i utrzymuje się do około 10 dni Preparat można zmyć już po 1 godzinie! Zapraszam do skorzystania, na pewno będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAM TAN
zapraszam do skorzystania z nowej bezpiecznej dla skóry metody opalania GLAM TAN. Najnowocześniejsza formuła płynów do opalania firmy GlamTan pozwala uzyskać najpiękniejszą zdrową opaleniznę całego ciała bez wysuszania skóry !!! Produkty (w sześciu odcieniach) przeznaczone do opalania są na bazie wody i brązowego cukru !!! W 1 00% naturalne - nie uczulają, nie są przeciwskazaniem przy AZS ani łuszczycy i innych chorobach skóry. Doskonała metoda dla osób cierpiących na bielactwo. Opalenizna jest naturalna, jaśnieje równomiernie i utrzymuje się do około 10 dni Preparat można zmyć już po 1 godzinie! Zapraszam do skorzystania, na pewno będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może gdzie w Łodzi można iść na opalanie natryskowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×