Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;;;THC;;;

w co ona gra?

Polecane posty

Gość ;;;THC;;;

sluchajcie jakis czas temu zaproponowalem spotkanie lasce poznanej na portalu spolecznosciowym. ona sie na poczatku wymigiwala, ale ostatecznie sie zgodzila, po tym jak jej dalem do zrozumienia ze pokaze jej jak wyglada prawdziwa namietnosc. wczesniej mi przesylala ertoyczne smsy. i na spotkaniu dala sie tylko pocalowac w usta, troche pomacac i nic wiecej. pozniej po spotkaniu mi przyslala wiad. ze sie troche wstydzi itd. mysle sobie ok. zaproponowalem kolejne spotkanie, ale ona znow zaczela sie wymigiwac. powtorka z rozrywki, jesli chodzi o esy z seksualnym podtekstem. i co ciekawe, przyznala sie ze sie spotyka tez z kims innym. za jakis czas spotkalismy sie, a ona nawet nie dala sie pocalowac w usta, tylko skromy buziak w policzek, ktory odwzajemnila i przytulaniec - sama sie do mnie przytulila. zaproponowalem jej masaz, to stwierdzila ze mysle tylko o jednym. wiec olalem sprawe i jak wrocilem do domu, to zaczela mowic ze podobala jej sie randka, ze chetnie to mozna powtorzyc. za jakis czas znow jakies glupie esy i gra slowna. ale jak chcialem sie z nia spotkac, to stwierdzila, ze na razie nie ma czasu. i o co jej chodzi? olac, czy przeczekac i w mysl zasady do tzrech razy sztuka zaciagnac ja sila do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga t
a zależy Ci tylko na sexie? Może ona chce się po prostu spotykać i narazie tylko tyle :P wiesz jak to baby :D Przez smsy mądre a w realu ucieją:D Ja sama pisałam do mojego chłopaka, że jestem już gotowa na seks chyba po 8 miesiącach bychia razem a w końcu straciłam z nim dziewictwo po 2 latach bo się bałam:) Teraz wiem, że byłam głupia ale w pisaniu było już wszystko zaplanowane, prezerwatywy pod poduszką a tu nagle ucieczka... takie są kobiety! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;;;THC;;;
kurcze, ona ma 23 lata, ale to troche sie staje nudne - najpierw zarty zwiazane z seksem, niegrzeczny flirt, prowokuje mnie, a pozniej ucieka. nie wiem jak to rozegrac. nie zalezy mi na zwiazku, bo ona sie spotyka z jakims typem, ponoc go nie kocha, wiec chce ja tylko przeleciec. ew. jakis uklad stworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurosava
to w czym problem? stworzcie trojkacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potargane potargaństwo
czekanie na seks tez jest mile...moze nie bylo odpowiedniej atmosfery? moze nie mogła akurat? moze myslała,ze jak przespicie się,to bedzie koniec....nie oceniaj tylko zapytaj ją osobiscie zainicjuj ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Taa, z Toba sie przytula, caluje a z tym drugim sie bzyka, stad ta jej cala zabawa. Ona nie chce niczego wiecej od Ciebie moim zdaniem jak tylko pogadac, spotkac sie i poprzytulac. Tracisz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga t
Daj sobie spokój, ona tylko tak pisze myślę, że nic z tego nie będize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potargane potargaństwo
aaaaaaaaaaaaaaaaa nie doczytałam układ:O oesu w jakim ja swiecie zyję :O wiesz co?doopek jestes żołenny :O nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;;;THC;;;
ciezko sie z nia gada tak na powaznie. zawsze wszystko obraca w zart, badz zmienia temat. jak zapytalem dlaczego sie nie chciala ze mna spotkac ostatnio, czy to bylo spowodowane tym, ze ten typer jej nie pozwolil czy cos, to stanowczo odparla ze moze wszystko. i znow niegrzeczny flirt z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lam sie, przelam sie
ale co ta za dziewcze, ktore ciagnie kilka srok za ogon. zebys czasem jakiegos syfa nie zlapal, o ile w ogole dojdzie do zblizenia. krowa ktora najglosniej muczy daje malo mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Odpowiem Ci prosto, treściwie i dosadnie W C H U J A GRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;;;THC;;;
baby to jednak maja parcie na takie gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Postaw sprawę jasno i zadaj jej proste pytanie:" Chcesz się pieprzyć, czy w chuja grasz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"baby to jednak maja parcie na takie gierki..." WY za to lubicie brac udział w takich grach :) Olej ją.....tracisz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;;;THC;;;
fajna pacjentka, pociaga mnie fizycznie i chcialbym ja zaliczyc. stad te podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Jak mawiają trzeba podlać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem jak to rozegrac. nie zalezy mi na zwiazku" no cóż... zafunduj wycieczke egzotyczną, zainwestuj w brylanty, obsypuj ją kwiatami i komplementami. Albo zmień pytanie na: "jak ja przelecieć na bilecie miesięcznym ulgowym" chytry pusty zarozumiały lovelasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodka nie czepiaj sie
chlopaka, tamta dziewczyna tez nie jest fair. mogliby stworzyc cudowna pare hipokrytow i sciemniaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×