Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MathiasekSmutasek

Kochać bez wzajemności jest gorzej niż nie kochac wogóle

Polecane posty

Gość takiiiii jeden..........
offerma "ten 3 zazwyczaj jest najgorszy i najbardziej wyniszczający dla organizmu" k**wa kolejny kretyn. jasne, "ból" odczuwany przez zakochaną w nauczycielu nastolatkę to "najbardziej wyniszczający dla organizmu", nie wiesz czasem. a depresja to nie żaden ból, depresja to obojętność właśnie, brak chęci brak energii. 11:38 re-minka "ból psychiczny - człowiek się rozpda, nie myśli racjonalnie, przestaje podejmować decyzje o swom życiu, zamyka się w sobie, depresja" pie**olenie kotka za pomocą młotka to co opisałeś następuje na twoje własne życzenie i sam się w to wpędzasz. poczytajcie kilka książek z psychologii, psychoterapiii - porozmawiajcie z psychologami jakie są metody walki z depresją u pacjentów a potem dopiero wypowiadajcie się na temat o którym nie macie pojecia PS a wyzwiska i obrażanie tylko o Was świadczą ---też kiedyś byłam nastolatką i przeżywałam "straszne bóle psychiczne" jakoś żaden z nich krzywdy mi nie zrobił i organizmu nie wyniszczył. bo poprostu ludzie nie maja świadomości ani wiedzy jak różne zdarzenia wpływające na naszą psychikę czy nawet traumy wpływają później na dalsze życie. Uważają że było mineło i się zapomniało ale tak naprawde wszystko to dalej siedzi gdzieś tam w zakamarkach mózgu wpływa cały cas na dalsze życie tak przy okazji - Ofermo dlaczego wciąż jesteś ofermą i nie potrafsz z tego wyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tutaj warto jedynie przeczytac i wziąść uwagi do serca ludzi którzy wiedzą co piszą" Czemu warto skoro piszecie same dyrdymały których powstydził by się gimnazjalista? I czemu uważasz, że mają nas one obchodzić? Ty i tobie podobne lafiryndy z tego tematu nie wiecie o czym piszecie. O jednego Harlequina za dużo w ich przypadku. "nie są sfrustrowani tym bo im zona czy dziewczyna juz tydzien nie daje" Przecież od ciebie właśnie wali frustracją na milę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolerrolowany.
dlaczego nie mozecie ze soba byc ? co stoi na przeszkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak przy okazji - Ofermo dlaczego wciąż jesteś ofermą i nie potrafsz z tego wyjść??" Coś sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego nie mozecie ze soba byc ? co stoi na przeszkodzie" Na przeszkodzie stoi autor tematu. Tamta dziewczyna wolałaby raczej przeżyć gwałt zbiorowy niż z nim być. Obejrzyj jego kanał na YT (adres w pierwszym poście) to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Temat jest tak głupi, że musi być prowokacją." To nie prowokacja. Autor po prostu desperacko walczy ze swoim homoseksualizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@offerma: wynika z naszej mentalnosci, ze uksztaltowal ja komunizm troche. Np. wiele osob obecnie w wieku 50/60/70 lat nic nie wyrzuca "bo sie jeszcze przyda". Tak tez wychowalis woje dzieci, ze wszystko co materialne "posiadamy" jest wazne, i trzeba temu poswiecic czas, i emocje. Wszedl kapitalizm i konsumpcjonizm, wiec ta mentalnosc ma pole do popisu. Mamy dostep do wielu fajnych, kolorowych, ladnych rzeczy. Iphony, laptopy, quady itp. Posiadanie rzeczy w naszym spoleczenstwie oznacza ze jestesmy kims. Wynika to wlasnie z tej historii, wpojeniu przez starsze pokolenie, a jest wspomagane tym co przychodzi z USA, czyli ladne kolorowe reklamy i tekst "musisz to miec". Jak sie to przeklada na spowolnienie rozwoju emocjonalnego? ano tak, ze mlodzi ludzie w gimnazjum, szkolach srednich zamiast podrywac dziewczyny na zabawie po szkole, przezywac milosc itp. walcza oto by miec wiecej kasy na rozne przedmioty. Dla dziewczyn seks nie jest juz intymnym spotkaniem z facetem, tylko metoda aby cos zyskac. A chlopaki mysla jak to by wyskubac cos fajnego, zeby kupic browar, albo motor (czy tam skuter). Ich emocje zajmuja inne rzeczy, niz te, ktore sa potrzebne zeby dojrzewac. W efekcie psychika dopomina sie o swoje, ale pozniej. I stad wlasnie taki MathiasekSmutasek w wieku 27 lat uwaza, ze jedyny wie co to milosc. Ze dla niego ta rozlaka to najgorszy bol na swiecie, i ze w ogole to ma trafiac "do serca" bo jak nie to swiat jest zly, i tylko on ma racje. Ciekawe ze za kilka lat bedzie jeszce gorzej, bo to sie poglebia. I mnie osobiscie interesuje, jak takie dojrzale, 30 letnie organizmy beda sobie radzily z takim stanem emocjonalnym, psychicznym. Jak beda to odreagowywali. Moze by c dziwnie, bo 30 latek inaczej niz mlody chlopak bedzie to odreagowywal. Pewnie bedzie wiecej jakichs psychodeli, gwaltow, pobic, nie wiem co jeszcze. Mlody chlopak to sie chociazby wyplacze, albo zapije z kolega. A taki 30 letni prawiczek? Cos mu odwali i komus, albo sobie zrobi krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla ciebie autorze ale wszystko wskazuje że jesteś tylko kochającą inaczej ciotą. Nawet twój nick. To nic strasznego na pewno poznasz jakiegoś fajnego chłopaka jeśli tylko otworzysz się na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiiiii jeden..........
offermo chyba zbyt inteligentne pytanie Ci zadałem niby inteligencja nie świadczy o zaradności życiowej - ale ten brak zaradności ten nie bierze się niczego jeżeli jest brak myślenia to pozostaje być ofermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o f e r m a
"ano tak, ze mlodzi ludzie w gimnazjum, szkolach srednich zamiast podrywac dziewczyny na zabawie po szkole, przezywac milosc itp. walcza oto by miec wiecej kasy na rozne przedmioty." ja już kurwa nie znajduję słów na komentowanie tych idiotyzmów. skąd ty te brednie bierzesz? skąd ci przychodzi do pustego łba że "młodzi ludzie nie przeżywają miłości" tylko "walczą o to by mieć więcej kasy"? i że to jest właśnie "nasza mentalność"? jebie cię już człowieku w beret zupełnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheee dobre teraz sie usmiałem wasze teksty mnie rozwalają z stą wojewódzki powinien brac pomysły do swoich programów na dobrą sprawe nikt z was mnie nie zna i nie wie czy mam 100 lat czy 100 dni nie wie czym zajmuje sie na codzien a czy może wogóle nic nie robie czy to wszystko wczesniej było pisane pod wpływem uczuć czy dla celów statystycznych z suchą kalkulacją co do dobierania słów aby określony efekt otrzymać i nikt z was nie wie cz ta odpowiedz ma was rozbawić z irytować czy zmobilizowac do myślenia z tej drugiej strony fakt jest jeden ile ludzi na swiecei tyle róznych spraw i każda jest tyle samo warta i tak bardzo ważna jak każda inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o f e r m a: czasami pracuje w szkolach, i widze jak to wyglada. To nie jest to samo co 10 lat temu nawet, nie mowiac 20 lat czy wiecej. Swiat sie zmienil, moze tego nie zauwazyles, nie wiem :) Ja to widze jak na dloni :) Wszystko ma coraz mniejsza wartosc, zasady sie w ogole nie licza. Wazne jest by cos miec. Czesto cos oznacza tez kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MathiasekSmutasek: i pewnie dlatego te mdle YouTube-owe filmiki powrzucales, zeby wlasnie zrobic eskperyment ;-) I te opisy pod nimi, wow :P Ogarnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o f e r m a
"Swiat sie zmienil, moze tego nie zauwazyles, nie wiem" chyba nie świat tylko MY bo uznałeś to za "naszą mentalność", zjebie. czy ty w ogóle wiesz co to znaczy "nasza mentalność" czy kurwa używasz słów które ci się wydają mądre ale których znaczenia nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mlodzi ludzie w gimnazjum, szkolach srednich zamiast podrywac dziewczyny na zabawie po szkole, przezywac milosc itp. walcza oto by miec wiecej kasy na rozne przedmioty." Jak pokazują statystyki dotyczące nieplanowanych ciąż wśród gimnazjalistek to mylisz się i to nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdefiniuj co Ty pod tym slowem rozumiesz, wtedy bede wiedzial, co masz na mysli. Ja sobie swietnie zdaje sprawe co to jest, ale moze Ty nie do konca. Wiec to zweryfikujemy. Smialo pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Celic Hard Rod: Nie mowilem o seksie, gdzies cos o nim pisalem? Bo nie zauwazylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe
Miłość jest jak sraczka , nie wiesz kiedy cię dorwie... hehe. Na biegunke jest stoperan, a na miłość...ja dzięki Bogu nie wiem co to jest. Mam święty spokój, czasami targają mną inne emocje. Ale to raczej nerwy na widok niektórych osób. Zazwyczaj trwa to kilka minut i przechodzi... A Tobie współczuje. Jestem zdania jak jest chociaż promyk nadziei to trzeba walczyć do końca, o swoje szczęście...nie tylko w miłości...ogólnie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu nasz kochany dał każdemu rozum ale widocznie patrząc na nie których musiał sie pomylić i zamiast małpe was obdarzył tempotą tylko jestem ciekaw gdzie te mądre małpy teraz są ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o f e r m a
zdaje się że to ty się na "naszą mentalność" powoływałeś, czyż nie? to jest szczyt idiotyzmu używać słów o których znaczenie potem się pyta na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekaw gdzie te mądre małpy teraz są ??" W jednej się kochałeś ale kopnęła cię w dupsko :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o f e r m a
"Nie mowilem o seksie, gdzies cos o nim pisalem? Bo nie zauwazylem?" no gdzieżby. przecież na całym świecie młodzi chłopcy podrywają młode dziewczyny w gimnazjach i liceach żeby z nimi wspólnie platonicznie patrzeć na gwiazdy a "nasza mentalność" powoduje że króluje u nas "ohydny konsumpcjonizm bez zasad". uczestniczysz w jakimś konkursie bicia rekordów głupoty czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana o f e r m o, ja nie pytam o znaczenie, tylko oto jak Ty rozumiesz to slowo, no smialo, podaj deinicje, zablysnij mi niczym gwiazda na niebie swoja madroscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiatla o f e r m o, seks a uczucia to sa dwie rozne rzeczy, tego tez nie wiesz? Ze mozna miec seks bez uczuc? Myslisz ze mlodzi tak sie parza zmilosci ?:D Oswiec mnie prosze swoim blaskiem, abym nigdy juz nie doswiadczyl cienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o f e r m a
kotleciku, nie kompromituj się już bardziej. weź choć raz w życiu skończ pierdolić te farmazony i posłuchaj mądrzejszych bo już szkoda mi na ciebie słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×