Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siloh

jak sie pozbyc sluzebnosci - lokatora z domu ?

Polecane posty

Witam serdecznie Prosze o pomoc , jest sytuacja taka ze maz mojej cioci ma wpisana sluzebnosc w ich domu jednorodzinnym , w zasadzie dom jest juz cioci i ich corek , on ma jeden pokoj i prawa do korzytsania ze wspolnej lazienki i aneksu kuchennego ktore sa na pietrze. sprawa wyglada tak ze on jest alkoholikiem i ciagle ja neka , sprawy sa w sadzie o zniewazenie i znieslawienie oraz o nekanie i inne uszkodzenia mienia . ciocia ma zamiary wystapic o rozwod (narazie jest rozdzielnosc majatkowa) oraz o zakaz zblizania sie - jak to sie jednak bedzie mialo do sytuacji kiedy mieszkaja w tym samym domu . znalazlam ze mozna sluzebnosc zamienic na rente - w jakich sytuacjach ? co mozna zrobic w tej sytuacji , ciocia jest na lekach antydepresyjnych bo on ja wyprowadza z rownowagi a policja jest srednio raz w tygodniu bo on wszczyna awantury co chwile i nic do niego nei dociera byl rowniez na leczeniu alkoholowym ma zalecenie z sadu ze ma chodzic na spotkania alkoholikow ale nie chodzi a chleje dalej , jak mozna pozbyc sie go z jej zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×