Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Twoje wypowiedzi sa typowo męskie. A wiesz kim jest facet napalający się na seksownych modeli? Czy to stąd jest twoja frustracja? A co do mojego wygladu, ch.j ci do tego jak wyglądam. Niech będzie pochwa...lony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, panu Bogu świecę a diabłu ogarek ;-) Oj korci czasem dać z buta, skoro sami się proszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszkadzają bo obraziliśmy uczucia spodniowych tyranów, czyli kretynów, którzy chcieliby mnie zmusić do niewygodnych i tradycyjnie damskich strojów, jakimi są spodnie. Generalnie, ten watek i tak nie ma dużej siły oddziaływania, wiec niech się niedorozwoje bawią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za dyskusja:-) pamiętajcie, że jesteście na kafe, a tu jest dużo doświadczonych 15 letnich kobiet i mężczyzn:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie kiltów, to może nadejdą czasy, kiedy męskie będą miały różną długość w zależności od widzimisię użytkownika:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław, obecnie kilt, przynajmniej w Polsce może mieć różną długość. Dla przykładu, najdłuższy kilt, w jakim zdarzyło mi się chodzić miał 27 cali (tyle mają kilty z budki na Metal Markecie), najkrótszy 18 cali, mini to jeszcze nie jest, wg. definicji mini zaczyna się od 17 cali :D ale przyznasz, że rozpiętość długości jest znaczna. W toku tych doświadczeń udało mi się ustalić, że 19 cali to dla mnie najlepsza długość i taką ma większość moich kiltów (z wyjątkiem tego 18-calowego, mam go nadal i nadal w nim chodzę, a jest jaki jest, bo mi się trochę na koncercie uszkodził). Jakbyś się uparł to i w krótszym kilcie możesz chodzić, ale raczej nie w takim do połowy uda, jak Arnodike proponowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze do feeeeee. Nie wiem, o jakich modelach piszesz? Ja na Stronach kiltowych mam kilka fotek facetów w kiltach ale nie są to modele, paru aktorów, książąt brytyjskich, reszta to zwykli faceci. Nie prężą tam muskułów i niejeden wygląda gorzej niż ja. :) Poza tym, krążą plotki, że większość modeli to geje. Nie mam zamiaru wyglądać jak gej. Modą i modelami też sie nie interesuję, to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak się aukcje rozwiną? Na razie nikt nie licytuje, ale jeszcze 12 dni zostało. BTW kilt męski po angielsku brzmi men's kilt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopełniacze saksońskie już poprawione ;-) Aukcje nowe i wystawca nowy, trzeba dać trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milionów na tym nie zarobisz ale szkoda by było, żeby się Twój talent zmarnował. Bardzo ten Twój kilt polubiłem i teraz nigdzie się bez niego nie ruszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że kilt służy. -- Z ebayem jeszcze jest temat do przemyślenia, problem jest z dyskryminacją polskich aukcji przy wyszukiwaniu na zagranicznych serwisach. Na polskim wpisujesz frazę, enter i pojawiają się wyniki krajowe i zagraniczne od razu. Na zagraniczych np. .com, .co.uk - dopiero jezeli pozaznacza sie dodatkowe opcje typu "whole world" - 90% userow tego nie robi korzystajac z szybkiego szukania, chyba ze ktos jest zdesperowany ze szuka czegos gdzie sie tylko da. Rejestracja na niepolskiej wersji serwisu jest nieco utrudniona - w momencie podania krajowych namiarow od razu nastepuje przekierowanie na polski serwis i kolko sie zamyka -- Przekonalam sie dzisiaj, ze welna dziala jak klimatyzacja. Bylo ponad 25 stopni i pełen komfort i wygoda. -- co do szycia - to jak jazda na rowerze, raz zrobisz, juz nie zapomnisz. A ze kilty lubie to je szyc bede tak czy siak Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arnodike bo chodzisz w damskim (krótszym)kiltcie:-), ale nie, nie będę wybrzydzał i kupię sobie męski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat dlugosci mam 'przepisowe' albo 1-2" za kolano. Testowalam ten przepisowy. Dłuższe zachowuję na zimniejsze dni. -- Strike, dzięki za wsparcie na zewnątrz, widziałam podlinkowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Bardzo podoba mi się ten wątek! Naprawdę nie mogę patrzeć na to jak ludzie ( a kobiety w szczególności) stali się zakładnikami mody, wręcz jej ofiarami. Przykre jest, że to co odbiega od ogólnie przyjętej normy-nawet kretyńskiej-jest skazane na ostracyzm. Brawa za odwagę panowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Grzesław, widzę, że majówka przetrzebiładyskutantów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultimater-strike
Arnodike, w tym watku nigdy tłumów dyskutantów nie było. Grzesław, zachęcanie przez panie niczego nie da, wystarczy, jak nie będą przeszkadzać. Wszystko i tak od mężczyzn zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stockholm stąd, wszyscy jesteśmy ofiarami mody, np. mody biurowej, do której jesteśmy w pracy zmuszani. P.S. Poprzedni wpis jest mój, tylko chyba jeszcze do końca nie wytrzeźwiałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesmenka
moze ale kijowo wyglada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ultimater-strike "zachęcanie przez panie niczego nie da, wystarczy, jak nie będą przeszkadzać. Wszystko i tak od mężczyzn zależy." Za to rozsądnymi argumentami można sporo zdziałać. Strike, cieszę się , że majowka się udała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnodike, jak Ci idzie przekonywanie męża przy pomocy rozsądnych argumentów? A majówka jeszcze się nie skończyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×