Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

To czas się zabrać za szycie. :) Na zielonego MacLeoda sam bym się zapisał, o ile to ten ciężki. :) Jeżeli nie, to zastanowię sie nad tym szarym Stweartem, ile byś chciała za sześciojardówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze przecenę na trzyjardówkę zrobiłaś. :) A wracając do tartanow, jak się zapatrujesz, na pomysł uszycia tartanowego kiltu, nie musi być cieżki, ważne żeby był w miarę tani i wystawienia na Allegro, bo wszystko wskazuje, ze zapotrzebowanie jakieś jest, a podaży brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 5 yardów bezwzorkowego potrzeba 2m2 tkaniny, na tartanowe jeszcze nie wiem. Przyjmując i tu podobne zuycie koszt materiału ok 80-100zł, trzeba zatem znaleźć dojście do tańszych tkanin, żeby to się nie obyło kosztem jakości. Skoro Heritage takie ma to i u nas powinna się udać taka sztuka. KIlty sygnuję swoim nazwiskiem zatem muszą być bez zarzutu co do jakości i wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 jardowe kilty z Ebaja mają to do siebie, że przeważnie mają 3 do 4 jardów, stąd cena. :P Przyjmij\my, ze zrobisz prawdziwą pięciojardówkę, koszt materiału wyjdzie 100 zł, w ten sposób razem z robocizną i paskami wyjdziesz poniżej 200 zł. To powinno wystarczyć do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba, przecież wiesz. :) Z ich sprzedażą na Allecośtam może być trochę problemów, lepiej by poszły te pięciojardówki Black Watch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w tefałenie mi jacyś kilciarze migneęli w programie poświęconym Euro 2012, wychodzi na to, że kilt będzie strojem kibiców polskiej reprezentacji na tej imprezie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło trochę czasu od odwiedzania tego wątku, w międzyczasie uszyłam trochę kiltów, i tradycyjnych i tych nowoczesnych np. Utilikiltów - jednak i u nas panowie całkiem chętnie zakładają męskie spódnice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcineczek80
A ja mam fajną skórzaną spódnicę maxi i teraz, jak byłem w Niemczech to cały czas w niej chodziłem. Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kilcie można chodzić przez cały rok, niezależnie od pogody. Ciepłe kilthose / w Polsce - pytać w sklepie o zakolanówki, niczym się nie różnią od oryginalnych szkockich/ takie z kaszmiru lub owczej wełny bardzo dobrze zdają egzamin w chłodniejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się miło składa, bo ja wlaśnie z dużym zainteresowaniem obserwuję Twojego bloga :-) Dałem też głos na forum kiltowym Strikemastera, ale bez efektu. W sumie szkoda, bo tutaj nagłówek "forum dla kobiet" nieco mnie peszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁysyRudzielec
Mój chłopak raz zalał sobie czymś spodnie, nie miał drugiej pary i pożyczyłam mu moją spódnice. Do dziś mam zdjęcie na którym mój skarbuś robi placka ubrany w spódnicę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strike ostatnio zasuwa na dwa etaty, pewnie nie miał kiedy się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ŁysyRudzielec: no i jak było? Jesli nie wyglądał tragicznie i nie ubyło mu od tego męskości, to dawaj gościa tutaj :-) A jeśli było źle... to znaczy, że trzeba popracować nad innym fasonem ;-) @ Arnodike: nnno tak, ale nawet jeśli S. się na chwilę oderwie od reala, to i tak będzie nas tam dwóch ;-) Ewentualnie, z Tobą troje... ja jeszcze mam kumpla zainteresowanego tematem... mmmm ;-) Naprawdę nie ma w naszym necie miejsca bardziej tłumnego? 18.05. za pasem - możnaby się skrzyknąć na jakąś akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można założyć grupę kiltową na facebooku ;-) Kafeteria nie jest zła, ale kojarzona jest jednak jako "babski" portal. 18sty za pasem, z facebookiem mogłoby się udać. Co do komfortu noszenia kiltu, no cóż, jednym wystarczą spodni, kilciarze potrzebują więcej miejsca ;-) A tak na poważnie, to po prostu eleganckie, wygodne i bardzo praktyczne ubranie. Szkoda, że u nas tak mało rozpowszechnione. Jak by nie było, promocji kiltu na polskim gruncie nigdy za wiele. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zalet kiltu - mnie akurat przekonywać nie trzeba. Od ładnych paru lat jestem dumnym posiadaczem przyzwoitego Blackwatcha, i noszę go przy różnych okazjach spacerowo-towarzysko-imprezowych. Pewnie niebawem przyjdzie pora na coś jeszcze - myślę o utility camo i/lub jeans oraz o polskim tartanie. Swoją drogą, gdyby się okazało, że masz wolne moce przerobowe, a cena mnie nie zabije, to chętnie bym zamówił coś marki "Arnodike", zamiast wspierać anglosaskich imperialistów ;-) Do "babskości" tego forum zaraz przywyknę, ale ono jakieś takie nieinstynktowne jest w obsłudze, no i apostrof w moim nicku mi przerabia na jakiś bajzel :-( A gdy poczytałem inne wątki, przynajmniej niektóre, to mi ręce opadły :-) Na facebooku do tej pory udawało mi się nie być, ale dla idei jestem gotów się poświęcić i zarejestrować - faktycznie, to chyba największa szansa wypłynięcia na szersze wody. A chyba pora najwyższa... Ten 18.05. kusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, poczytałem tutaj jeszcze więcej (także w czeluściach niniejszego wątku) - i wiem jedno: stąd, to ja stanowczo spadam :-) Będę czuwał na forum kiltowym Strikemastera, może się coś tam ruszy. Arnodike, jesli to nie problem - w sprawach ewentualnego zamówienia możemy się umówić też tam? A gdyby ten facebook i/lub akcja na 18.05 - to uprzejmie proszę o jakieś znaki dymne, chętnie pomogę, lubię happeningi. Pozdrawiam wszystkich facetów, którym spodnie nie są potrzebne jako wyznacznik męskości - i wszystkie babeczki, które ich rozumieją :-) Salut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, mam oko na forum Strike'a, w sumie to chyba jedyne polskojęzyczne forum poświęcone tej tematyce, także można do mnie napisać tam na prv. Niezła kopalnia wiedzy okołokiltowej jest na anglojęzycznym http://www.xmarksthescot.com/forum/forum.php?s=38b4a59e0326e3966be314317d159390 oraz sporo fajnych patentów na smodzielne wykonanie poszczególnych elementów szkockiego outfitu. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że dawno tu nie zaglądałem, ale myślałem, że temat jest martwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlie d'Argen zapewniam Cię, że na kafe jest sporo facetów także nie pesz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrys04
Przede wszystkim facet w spódnicy wygląda przyzwoicie i estetyczniue. Nie wiem, dlaczego nasze panie tak zwracające uwagę na wygląd pozwalają swim facetom nosić spodnie, które bardzo często zestetyką i skromnoscią mają niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarek24
czy ponczochy z pasem pasuja do jeansów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×