Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SandraSebii

CHRZCINY - JAK JE ZORGANIZOWAĆ ?

Polecane posty

Gość SandraSebii

Witam drogie mamy jestem młodą mamą i nie mam pojęcia jak organizować imprezy Planuje zrobić chrzciny synka w mieście mojego meża w restauracji Powiedzcie mi co powinnam zamówić To dla mnie ważne boje sie ze o czyms zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedniczka :)
piloss - ty padalcu zamknij się jak nie masz nic sensownego do powiedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy chcesz wyprawic duże chrzciny tzn impreze na kilka godzin, czy tylko obiad i ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedniczka :)
Rodzice małego dziecka i tak mają pełno wydatków, więc moim zdaniem nie ma sensu organizować jakiejś wystawnej fety na 200 osób!!! Można wynając salę w restauracji, zaprosić gości na obiad, deser i lampkę wina i do domu! Chrzciny to nie wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
rezerwujesz stolik na konkretna godzinę i ustalasz menu. Może być inne dla dzieci inne dla dorosłych. Po obiedzie kawa/herbata i ciasto czy tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas był obiad, potem ciasto, owoce i tort. Do picia soki, kawa, herbata i wino. Wszystko sprawnie, w restauracji byliśmy ok 15 a o 18 goście się rozeszli. Kto miał ochotę przyszedł jeszcze do nas na kawę. Ostatnio byliśmy na chrzcinach, gdzie był obiad o 13, potem zimne przystawki, ciasto, tort, lody...o 17.30 kolejne ciepłe danie. Goście już z siebie wychodzili, nawet rodzice prosili, by to drugie danie gorące szybciej podano, bo ewidentnie ludzie już marudzili i się rozchodzić chcieli. Myślę, więc, że nie ma co szaleć, obiad, deser, i tort w zupełności wystarczą i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedniczka :)
Nie podszywaj się idiotko pode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas był obiad, tort, zimna płyta, ciasto, owoce, no i ciepła kolacja. Płaciliśmy 70 zł od osoby, i zapraszaliśmy tylko najbliższą rodzinę. W saumie cała impreza wyniosła nas 1000 zł z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec nic sie nie organizuje
tylko sie placi i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chrzcilam swoja core w niedziele. Sala w Łodzi na 14osob kosztowalaby 1300zl. Wiec zdecydowalam sie robic impreze w domu. Zrobilam 4rodzaje mies,rosol,3salatki,wedlina,losos,3formy ciasta - to wszystko za niecale 300zl !!!!!!!! Polecam robienie w domu,no chyba ze dla Ciebie pieniadze nie graja roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn warto wcześniej ustalić choćby telefonicznie wszelkie formalności z restauracją, ustalić menu, no i powiadomić o tym gości. Ostatnio byłam na chrzcinach koleżanki. W sumie było 36 osób - skromnie, miło i przyjemnie. Był obiad, ciasto i soki - jako że oni w ogóle nie piją alkohol był możliwy po zakupieniu w bufecie (nie był w ofercie menu). Jednak wg mnie jeżeli alkohol na chrzciny to raptem lampka wina i wystarczy. Cała uroczystość trwała ok 4 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Daga-julka
w domu owszem taniej alechyba więcejniż300zł? bomięsokosztuje, wędlina też i jeszcze tort (sam tort tokwota rzędu 120 zł) ale nie otym chciałam wdomu jest o tylegorzej bo jeślinie maszkucharki to sama siedzisz wkuchni i obslugujeszaco z karmieniem dziecka i wogóle zabawianiem gości jesli takmająwygladacchrzciny toja dziękuję rozumiem że masz tylko to jedno dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Daga-julka
coś ze spacją mam nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSebii
No ja planuje dla najblizszych tylko czyli rodzice moi i jego oraz rodzenstwo oraz moja przyjaciolka z mezem i corka wiec okolo 14 osob A co powinno byc w meni i czy wodke rowniez kupujecie jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dowiedzieć sie w tej konkretnej restauracji :) Często dawają wszystko, ale zdarza sie że trzeba, albo można, samemu organizować ciasto, napoje albo owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona impezowiczka
dokładnie ciasto, napoje ,owoce czy ewentualny alkohol to bardzo czesto ponad menu restauracji trzeba sie dowiedzieć a to też kosztuje też mnie dziwi jak mozna urządzić chrzciny dla14 osób za niecałe 300 zł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaJanda
Chodzi o przyjęcie czy organizację chrztu w Kościele? bo jeżeli chodzi o samo przyjęcie to polecam serwis www.ChrzcinyiKomunie.pl tam znalazłam kilka obiektów wysłałam maile i zaraz miałam odpowiedzi i dobre ceny na przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chrzciny swojego synka organizowałam w lokalu, nie wyobrażam sobie w domu szykować wszystkiego, super lokal znalazłam na stronie : https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczęliśmy od wizyty w kancelarii parafialnej i tam została wybrana dana chrztu - chrzty u nas odbywają się tylko w 1 i 3 niedzielę miesiąca i tylko o określonej godzinie. Potem zaklepaliśmy malutką restaurację i zaprosiliśmy gości, w tym chrzestnych. Wszystko było na miejscu, w przeddzień dowoziłam jedynie alkohol, napoje i dostarczyłam tort. Oprócz tego konieczne było zaklepanie terminu u fotografa - zdjęcia robiliśmy przed mszą. Ponadto trzeba kupić dziecku ubranko, świecę, białą szatę - mogą to zrobić rodzice, ale czasem robią to chrzestni. Nie ma reguły, trzeba się dogadać. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zorganizowaliśmy chrzciny w lokalu rancho Colorado w Trzcielu, mogę polecić, ponieważ jedzenie było bardzo dobre ( nie wyobrażam wszystkiego przygotowywać czy sprzątać), miejsce piękne jeśli chodzi o widoki, wszystko poszło jak najlepiej, dzieci miały atrakcje, bo na miejscu były konie. myślę, że każdemu się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Najłatwiej zorganizować w lokalu bo wystarczy się dogadać z lokalem i oni większość robią za nas a jak byś szukała lokalu to polecam sprawdzić tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Bardzo polecam stronkę chrzcinyikomunie.pl może tam coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny zajrzyj tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×