Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało cycata :(

próżniowo wibracyjne powiększanie piersi - ktoś używał?

Polecane posty

Gość Lauren

Hej dziewczyny. Do 29 roku życia byłam płaska jak deska,dosłownie same sutki. Dwie ciąże i piersi nawet nie drgnęły. W wieku 29 lat jedna pierś zaczęła rosnąć..po ok 2latach różnica jest naprawdę duza- prawej piersi brak,lewa to na moje oko miseczka B. Jestem załamana,bo taka asymetria jest gorsza niz bycie kompletnie płaską. Operacja nie wchodzi w gre- jestem straszna panikarą i nawet wyrwanie zęba sprawia,że mam chęć pisać testament😐 nie mam niestety zdjęć jak wyglądała moja klatka zanim urosła jedna pierś, ale zrobiłam zdjęcie obecnego stanu rzeczy. Po przeczytaniu miliona artykułów o powiększeniu piersi i wypróbowaniu niektórych sposobów (głównie ziola-czerwona koniczyna, kozieradka,koper włoski, szyszka chmielu,obecnie zaczynam dzięgiel chiński) efekt mizerny-powieksza się,ale nie ta pierś która powinna. Uznałam,że ostatnia szansa to właśnie to urządzenie..mam zamiar zamówić je sobie na gwiazdke😉 obiecuje też wstawić zdjęcia(bo niestety żadna Pani tego nie zrobiła). Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję ,że zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacuum NV600

Cześć czy ktoś z Was posiada instrukcję obsługi w języku polskim do urządzenia Vaccum NV600? Jeśli tak to będę Wdzięczna za przesłanie na adres anka1771@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacuum NV600
Dnia 14.11.2011 o 15:16, Gość Justyna33** napisał:

mam to urządzenie i z powodzeniem go stosuję od kilku miesięcy. 

Cześć Justyna czy mogłabyś mi przesłać na adres email instrukcję obsługi w języku polskim? Mam to urządzenie ale bez instrukcji niestety... Będę bardzo wdzięczna. Mój email anka1771@poczta.onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podbijam cały temat. Chcę kupić sprzęt szczególnie do podniesienia biustu. Szukam w internecie różnych opcji, niektóre maszyny są bardzo podobne do mosati, a o połowę tańsze. Podzielcie się aktualnymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak schudłam, to cycki masakra się zrobiły. Szukałam w ofercie salonów powiększania bezoperacyjnego i tak: W pierwszym mieli coś na wzór tego z mosati i nic nie dało. Zniechęciłam się przez to do tego typu maszyn. W drugim dostałam od rodziny karnety na masaże ujędrniające i tam wspomniałam też o biuście - bo nie tylko on dostał po tym moim odchudzaniu. Zaproponowali mi znowu masaż próżniowo-wibracyjny, a że nie byłam zbyt chętna, to dostałam pierwszy zabieg gratis. I o dziwo zadziałało, jestem już po drugiej serii i przymierzam się teraz do zakupu. Na maszynie jest srebne logo mosati, także na bank od nich. Chyba nie bez powodu, coś jest droższe i coś tańsze. Tak jak ze wszystkim w zasadzie. Masz to, za co zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po tym jak schudłam, to cycki masakra się zrobiły. Szukałam w ofercie salonów powiększania bezoperacyjnego i tak: W pierwszym mieli coś na wzór tego z mosati i nic nie dało. Zniechęciłam się przez to do tego typu maszyn. W drugim dostałam od rodziny karnety na masaże ujędrniające i tam wspomniałam też o biuście - bo nie tylko on dostał po tym moim odchudzaniu. Zaproponowali mi znowu masaż próżniowo-wibracyjny, a że nie byłam zbyt chętna, to dostałam pierwszy zabieg gratis. I o dziwo zadziałało, jestem już po drugiej serii i przymierzam się teraz do zakupu. Na maszynie jest srebne logo mosati, także na bank od nich. Chyba nie bez powodu, coś jest droższe i coś tańsze. Tak jak ze wszystkim w zasadzie. Masz to, za co zapłaciłeś.

musi coś w tym być, bo ze mną było podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×