Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało cycata :(

próżniowo wibracyjne powiększanie piersi - ktoś używał?

Polecane posty

Gość gość
Witajcie ktoś może opowiedzieć o tych aparatach na powiększenie biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesuje ten mosati czy on naprawdę działa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321Agata123
Witam, Czy jest jakaś różnica między urządzeniem oferowanym przez mosati a venus? Pozdrawiam, Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny na jakiej stronie kupiłyście tą maszynę próżniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziewczyny bo juz sama nie wiem co robic :( ciagle mysle o zaakupie tej maszyny ale nie wiem czy dobrze zrobie czy to naprawde dziala...maz sie smieje ze to gllupota ja znalazlam na stronie mosati ....ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierzę ze działa :))) poza tym własnie wyczytałam ze wycofano powiekszanie metoda marcolane ... wie zostaje operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Dzisiaj dzwoniłam do MOSATi w sprawie tej maszyny próżniowo-wibracyjnej. Dowiedziałam się ze najszybciej w przyszły poniedziałek mogą wysłać bo maja w firmie urlopy. Wiec? poczekam... Jestem po 2 ciąży i karmieniu piersią mam niedoczynność tarczycy walczę wciąż z kilogramami efektem tego mam spory cellulit i małe obwisłe piersi. Kompleksy doprowadziły mnie do tego ze zdecydowałam się wydać te 3 tys i zakpić maszynę. Na operacje mnie nie stać. 15 tys implanty na 5 lat po 5 latach wyciągniecie 7 tys.... Może mi ktoś powiedzieć kto ją stosuje po jakim czasie widać efekty na piersiach i jak często należy wykonywać te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC gość
Dziewczyny a czy to działa tez na powiększenie pośladków? Problemów z biustem nie mam ale z tyłkiem za to spore... Jestem ogólnie szczupła mimo tego iż 3miesiace temu urodziłam dziecko (jeszcze karmie piersią wiec nie wykluczam ze jak zakończę to opcja z masażem piersi tez sie przyda) jednak moim największym kompleksem jest płaska pupa. Nie mam czasu na morderczy trening z reszta nawet jakbym znalazła to podejrzewam ze padła bym z wycieńczenia prędzej czy pózniej wiec zastanawiam sie nad tym urządzeniem. Na nadmiar czasu nie narzekam żeby spędzać go u kosmetyczki wiec zakup urządzenia jest dla mnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Nie chodzi mi o uzyskanie efektu "murzyńskich pośladków" ale kurczę chciała bym żeby pupa zaczęła chociaż odrobinkę odstawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andere21
Witam, ja tez oczekuje na ta maszynę. I jestem ciekawa efektów. Biore jeszcze plastry antykoncepcyjne i mam nadzieje ze estrogeny w nich zawarte jeszcze bardziej pomogą. Pol roku temu jak przyjmowałam je to o rozmiar prawie mi urosły. Do tego gdzieś wyczytalam ze soja zawiera fitoestrogeny i po masazu bede zobie papke z soji nakladac na piersi. Ciekawe czy pomoże. Po paru zabiegach dam znac czy sa naprawdę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonuję regularnie w Bytomskiej klinice Amaryllis. Efekty rewelacyjne, nie dość że piersi są większe to jeszcze skóra jest po tych masażach gładsza, jędrniejsza i bardziej nawilżona. Pierwszy raz wyjdę na plażę bez kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tez kupilam to cudo :) czekam na paczke i jestem ciekawa czy kasy nie wywalilam w bloto jak to mowila ale stalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czekam na przesyłkę lecz chyba prędko się nie doczekam ponieważ dostałam maila w którym pisze ze czakaja na dostawe towaru.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andere21
Właśnie skończyłam pierwszy "zabieg" urządzeniem i powiem ze do przyjemnych nie należy, czuje jakby mi serce chcialo wyrwac hehe. Ale czego sie nie robi dla większych piersi ;) Na poczatku mialam za duza sile ssania przez co widac czerwone kropki na piersiach. Uczucia mam poki co mieszane. Zobacze co bedzie chociazby po miesiacu i dam znać czy warto inwestować w to urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Andere21 a po zabiegu poczułaś czy są piersi twardsze jędrniejsze chociaż ciut? co jaki czas będziesz robić te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andere21
Ciężko powiedzieć, wydają się ciut większe, ale czy jędrniejsze nie mam pojęcia, ja w sumie mam piersi takie lejące się mimo iż nie byłam w ciąży. I nie wiem jakie są w dotyku jędrne piersi ;) Zobaczę po paru zabiegach i może odczuję różnicę ;) Dokupiłam sobie jeszcze z bielendy intensywne serum modelujące (wesja z różową tubką), mam jeszcze z pomarańczową, które jest nazwane jako niewidzialny biustonosz, co jest ściemą ;) Może troszke nawilża, ale nic poza tym. Zobaczę jak to serum się sprawdzi. Łapię się już wszystkiego żeby na lato jakoś wyglądać + musze rozkminić jak działają te głowice do masażu na cellulit, ponieważ mam spory i masażery wgl nie pomagają. Ktoś stosuje masaż próżniowy na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dziewczyny stosujecie to "cudo " na inne partie ciala ? ja na swoj czekam i ciekawa jestem czy sa inne zastosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andere21
Niestety nie sprawdzę póki co tego urządzenia, ponieważ okazało się , iż jestem w "nieplanowanej" ciąży i nie mogę używać takiego typu urządzeń. I jestem zmuszona sprzedać to urządzenie :( Ale na pewno po za około półtorej roku je kupie ponownie! Czekam na relacje od Was! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Andere21 moje serdeczne gratulacje. Obserwowałam czy napiszesz coś nowego o urządzeniu jakieś kolejne efekty ale w tym przypadku to zrozumiałe. Mój masażer będzie w środę. Dzisiaj dostałam maila ze został wysłany. Mam w planach zrobić sobie pomiary i zdjęcia przed zabiegiem po np 5 i 10 zabiegach. Chce zobaczyć różnicę. Może jakąś koleżankę namówię i trochę mi się zwróci hehe.... Dziewczyny piszcie o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem kiedy dostane swoj...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Andere21 radze ci byś nie sprzedawała maszyny bo po porodzie ci się bardzo przyda. Mam dwoje dzieci które karmiłam piersią i z miseczki D przeszłam na małe B. Cos o tym wiem.... Jutro bedzie moja maszyna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andere21
Dziekuje :) Też sobie o tym pomyslalam żeby zostawić. I po rozmowach z siostra, będzie ona to użytkować :) więc zapewne jeśli będzie działało to zauważe ;) Może namówić ja, aby zrobiła również zdjęcia przed i po. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Hejka jestem właśnie po pierwszym zabiegu na powiększenie biustu. Czy zauważam jakiekolwiek zmiany? Raczej nie po za kolorem piersi bo są zaczerwienione. Po za tym nie robiłam tego zgodnie z instrukcją tak do końca. Pisało np o czasie by ustawić od 15-20 min ja ustawiłam na 13 no i moc miała być na 20 ale nie dałam rady za bardzo bolało i ustawiłam na 10 a pod koniec zabiegu na 12. Powinno się robić te zabiegi 2 razy w tyg. Następny panuję na sobotę to napisze wam czy coś się zmienia. Jedno trzeba przyznać "Chcesz być piękna musisz cierpieć" hehe... Piszcie jak u was przebiega "kuracja" pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Dzisiaj zrobiłam zabieg zgodnie z instrukcja i jestem zadowolona dosłowie rewelacja. Piersi zrobiły sie takie.... nawał mlekowy? ktoaś karmiła piersią? sa wieksze poniesione i takie twardsze normalnie jak by miały sylikony hehe ale pewnie ta twardosc zejdzie bo jestem zaraz po zabiegu. Zadowolona jestem fest. A po 14 zabegach to doiero bedzie fajny biust. W tym roku spokojnie pojade nad wode i założe strój komielowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula121
Hej dziewczyny. Wlasnie zamowilam to cudo czekam na przesylke. Mogla by mi ktoras z was podac jakis namiar abym mogla popisac z osoba ktora juz uzywala? ?ogolnie chodzi mi o powiekszanie piersi noi ujedrnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula121
Moze ktoras z was posiada zdjecia przed I po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Hej Paula 121 ja dopiero zaczęłam i mam 1 zdjęcie dzisiaj bądź jutro zrobię 2 zabieg ale ci powiem ze po pierwszym widać już efekt piersi są twardsze i jędrniejsze. Po karmieniu piersią są małe i obwisłe i dostrzegłam że już lekko się podniosły. Ale skórę mimo ze robiłam w środę zabieg dalej mam czerwona nad piersiami tam gdzie miseczki chwytały. Zdjęcie mam 1 po pierwszym zabiegu czyli aktualne a zamiar mam robić zdjęcia co 5 zabiegów bo tak na zdjęciach zbytnio nie będzie widać różnicy bo wiadomo pora dnia naświetlenie i nie zawsze w takiej samej odległości się zrobi jak to pierwsze. mam tylko wymiary i będę je robić po każdym zabiegu. Moje wymiary przed biustu 98 a po pierwszym zabiegu 100 pod biustem mam 82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Jestem po 2 zabiegu już piersi zaczynają bardziej boleć są twardsze okrąglejsze i takie jak by ciężkie. obwód w biuście jest już 102cm znów podniósł się o 2cm. Zadowolona jestem z ich wyglądu tylko nie podoba mi się to ze są takie zaczerwienione, jak bym trochę na słońcu leżała ale niby to normalne bo ukrwienie jest lepsze a najbardziej cieszy się mąż :D Tylko by masował hehe We wtorek planuję 3 zabieg. Zrobię zdjęcia tu jest mój mail 2daga0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma małego Wacka , czy to jest też do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniej to wyglądają takie szczupłe kobiety szpecąc się wielkimi piersiami i ustami jak u ryby.To wygląda nienaturalnie i strasznie plastikowo.Wary obciągary i sztuczne cycki idealne połączenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×