Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało cycata :(

próżniowo wibracyjne powiększanie piersi - ktoś używał?

Polecane posty

Gość Daga1988
Jak wam idzie powiększanie biustu? Ja nadal sprzedaje moje urządzenie. http://olx.pl/oferta/masazer-prozniowo-wibracyjny-mosati-gwarancja-do-czerwca-2017r-CID767-IDbJghD.html obniżyłam cenę wiadomo jeszcze można się dogadać. Cycków nie będę miała ale za to kasę bo szykuje mi się wyjazd za granicę na zimę więc muszę obniżać cenę by szybciej sprzedać. Tylko szkoda bo tyle kasy wydałam a jak mi się połowa zwróci to będzie dobrze. Czytając forum zauważyłam że jeszcze jedna osoba się wypowiada na temat tego że jej stan zdrowia nie pozwala na używanie masażera. Tylko dlaczego nigdzie nie można zajść opisu przeciwwskazań do stosowania???? Ludzie kupują a potem okazuje się czytając ostatnią stronę instrukcji że jeżeli ktoś choruje na serce, tarczyce, cukrzycę i coś tam jeszcze to nie należy stosować urządzenia. I co w takim wypadku? jedynie sprzedaż zostaje. Też właśnie zastanawiam się czy to po ciąży czy po stosowaniu maszyny guz który mam na tarczycy urósł mi 0,5cm. Ale nie mogę winy na to zwalić bo ponad rok nie robiłam usg tarczycy, ciąża też niekorzystnie na to wpłynęła a to urządzenie jedynie 3 razy używałam. Zainteresowane osoby kupnem urządzenia zapraszam na olx bądz maila 2daga0@wp.pl do negocjacji. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakus
Jestem zainteresowana kupnem od osoby ktora sie podpisuje 'gosc' i chce sprzedac za 1800. Moj adres mailowy to smakusmrauu@gmail.com . Czy masazer zostal gdzies wystawiony na aukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc za 1800 zl . wyslalam emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś do sprzedania jeszcze taką maszynę? Proszę o kontakt na maila: choco.blacker@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam na sprzedaż urządzonko, z 3-4 razy uzyte, ponieważ okazało się że nie mogę tego uzywać . zainteresowane Panie prosze o kontakt pod adresem andere1993@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie wiem czy któraś z was jeszcze tutaj zagląda i czyta wiadomości ale spróbować nie zaszkodzi. Jestem nowa posiadaczką tego urządzenia i mam do was pytanie. W jaki sposób wykonujecie masaż antycellulitowy? Czy robicie to bańkami czy tymi wałkami i w jaki sposób? Próbowałam tymi wałkami ale raz one łapią skórę raz ją puszczają i ogólnie nie wiem jak sie do tego zabrać. Instrukcja jest tutaj uboga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha261990
Robilam tymi do cellulitu i mega pomaga. Ja sobie delikatnie wmasowalam olejek antycellulitowy i zaczynajac od lydek(bo tam tez mialam, i lepiej od dolu zaczynac) az doszlam do gory i tak cala noge dookola. Musiez zalapac wlasna technike to zobaczysz ze bedzie latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko, dziekuje za odpowiedz:-). A mozesz mi powiedziec jaka moc ssaca ustawiasz i jak dlugo wykonujesz taki masaz? w instrukcji jest, z tego co pamietam, ok 7 minut. Ale to na jedna noge 7 min czy na dwie? To dosc krotko chyba? no i jak czesto ten masaz wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, podbijam temat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!! Czy któraś z Pań byłaby tak uprzejma i podzieliła się ze mną instrukcją obsługi , Bardzo Proszę. Mogą być fotki zrobione tel wysłane przez maila (margi80@interia.pl) lub może wygodniej przez fb (Margareta Margareta). Proszę !!! :) będę ogromnie Wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was posiada i może udostępnić instrukcje robienia masaży powiększania i lifitngu piersi dla urządzenia mosati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Pionka
Ja chyba wszystko przerobiła co tu jest napisane. Ale neistety to są efekty na krótko. Podjęłam wyzwanie, ryzyko, i zdecydowałam się na zabieg powiększenia w http://inter-med.pl/poradnie/chirurg-plastyczny/ . Odmieniło to moje życie 30 lat żyłam jak by mi czegos brakowało teraz jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ☺ mam pytanie bo widzę, że kilka osób, które były pełne entuzjazmu co do tej maszyny a później umilkly albo sprzedaja sprzęt. .. czy któraś z Was moze uczciwie (nie reklamujac nic) powiedzieć: tak to działa! Kup nie pożałujesz... ja użyłam i mam efekt!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj :-) Są efekty naprawdę. Piszę uczciwie, bez jakiejś reklamy, bo po co? Żadna z nas nie śpi na pieniążkach, bo jakby tak było, to byśmy dawno były po operacjach :-). Jeżeli chodzi o cellulit to bomba, efekty są natychmiastowe, a o piersi to trzeba cierpliwie i regularnie stosować. Znam osobiście dziewczyny i jeżeli chodzi o rozmiar, to po 2 serii jest zwiększenie o pół rozmiaru, a po kolejnych dwóch seriach o kolejne pół. Wszystko zależy też od Twojego ciała, nawadniania, trybu życia i odżywiania. Moja przyjaciółka sprzedaje po cenie, użyty 4 razy, ponieważ wyjeżdża a stałe za granicę i nie chce żeby została uszkodzona podczas podróży ( do USA). http://olx.pl/oferta/masaz-prozniowo-wibracyjny-CID628-IDfrvGz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy daloby rade skserowac instrukcje i wyslac mi ja do Anglii? Pokryje wszystkie koszty i pieniazki przesle paypalem. Bardzo prosze, bo ma tylko w jezyku angielskim i jakos tak to wszystko dla mnie pogmatwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah nie podalam zadnych daanych kontaktowych :) moj e-mail: kasia1980_80@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ta maszyna to jest cud. Po pierwszej serii zabiegów na powiększenie biustu, byłam lekko zdołowana - różnica była niewielka. Po 3ciej jestem posiadaczką biustu dla mnie wymarzonego, czyli moje upragnione pełne zdrowe B ! A startowałam z AA.. Więc nie żałuję zakupu - na tamten moment 3200 zł, teraz widzę cenowo, że nawet za 1600 można kupić od posiadaczek które nie mogą stosować lub mają inne powody. Trzeba co jakiś czas jakąś serię sobie zafundować na podtrzymanie, ale to jest na tyle przyjemny zabieg, że ja czytam sobie książkę w trakcie :D. Posiadaczki cellulitu mają rozwiązanie problemu - u mnie siostra po porodzie miała spory problem i za drobną opłatą się wyleczyła :-) Swojej maszyny nie oddam, ale osobiście polecam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaP
Witam :) mam ogromna prośbę czy mogłaby któras z pan udostepnic mi instrukcje obslugi w jezyku polskim lub podac link pod którym taka sie znajduje? Bede bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy możecie powiedzieć w jakich seriach i z jaka częstotliwością wykonywałyście te zabiegi na powiększenie biustu? Oraz drugie pytanie - jaką moc ssącą ustawiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktoś sprzedać ten masazer? Chętnie odkupie: paula0178@qp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherlag
Mam do sprzedania takie cudo :) 1800zl Mój mail: choco.blacker@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5555
Czy to faktycznie powiększa biust? Jest szansa na powiększenie mojego mizernego AA? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam tą maszynę, ale mam problem ze złożeniem jej. Może mi ktoś podpowiedzieć jak to zrobić? W instrukcji jest napisane, że miseczki trzeba połączyć z podwójnym wężem. Niestety żadnego takiego nie znalazłam w zestawie. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, efekty widać po 3 serii, także najlepiej się nie zniechęcać. ja już doszłam do zadowalającego wyglądu :) teraz pracuję nad cellulitem, pytanie jakiego olejku używacie do masażu antycellulitowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwykłej oliwki dla dzieci, jak na razie połowy celulitu się pozbyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam mały problem, ponieważ maszynka polezala troche w szafie a teraz kiedy mogę z niej korzystać zaginęła instrukcja z programami...czy ktoś mógłby sie podzielić? Podaje maila i z góry dzięki ewela89@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roni

Ktoś miał może to urządzenie z venus? jest tańsze i sie tak zastanawiam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivetta

dziewczyny czy znacie kogoś kto ma taką maszynę w Lublinie lub okolicach?? Taniej byłoby chodzic do kogoś niz do salonu.. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×