Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało cycata :(

próżniowo wibracyjne powiększanie piersi - ktoś używał?

Polecane posty

Gość gość
Mam...i nie wiem jak sie do tego zabrać :) Jutro pierwsza seria:) maz się śmieje ze pogięta jestem ze wierze w fakcie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Nie jesteś pogięta po prostu chcesz coś zmienić w swoim ciele na lepsze.... A ja... właśnie zakończyłam swoje zabiegi. Nie mogę stosować tej maszyny. Robiłam sobie zabiegi jak by nigdy nic wszystko ok efekty rewelka dopóki mąż nie zaczął czytać tej instrukcji i doszedł do ostatniej kartki a tam są przeciwwskazania. Ja mam 2 co dopiero zdiagnozowane początki cukrzycy i jak wcześniej w postach pisałam niedoczynność tarczycy. Tam pisze że z tymi dolegliwościami nie można stosować tej maszyny. Szczerze? jestem załamana... tyle kasy wydałam i muszę ją sprzedać a ma około 3 tygodnie... Pytałam się koleżanki czy nie chce kupić ale nie ma kasy ma mi dać znać do początku lipca czy skołuje kasę. Jak nie to zostaje mi wystawić na olx czy allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga za ile chcesz ją sprzedac ?? daj znać na monikapysia777@gmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Mam jeszcze jedno pytanie dzis przyszla mi maszyna instrukcje mam po angielsku nie chce czegos zle zrobic. Mogla by ktoras z was ma maila wyslac po polsku? ?to Moj email k.patka21@gmail.com z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
napisz do producenta to ci na maila wyśle po polsku. ja normalnie dostałam w j.polskim. a przepisanie tego wszystkiego to nie taki rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Maszyna 2500zł ale czekam jeszcze na kolezanke jak bedzie chciala to wezmie jak nie to olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzilam sobie z zabiegiem na piersi. Ale reszta jest skomplikowana wiec napisze do producenta dzieki za rade :)a tak wogole jestem mega zadowolona po pierszym zabiegu mega Efekt. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Po pierwszym juz jest super a zobaczysz jak zrobisz 2 lub 3.... Naprawde super. A tez masz takie czerwone napuchnięte piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone sa tylko chwile ale zauwazylam takie male Czerwone kropki jakby wyssane. Robilam wczoraj pierszy raz. Czytalam ze to Co dwa dni powinno sie ale juz mnie korci I chyba dzis tez zrobie. Ile czasu trwa twoj zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowataJa
Witam, a czy mogłybyście dziewczyny pokazać jak to było "przed" i "po".. Zastanawiam sie nad kupnem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Nie powinnaś robić codziennie zabiegów. Pisałam do salonu Olwin który się reklamuje na internecie że posiada taką maszynę. Powinnaś zabiegi robić co 3 dni. Ponieważ mięśnie piersi oraz skóra musi się stopniowo przyzwyczajać. Chyba nie chcesz by coś poszło nie tak. Jeśli masz jakieś wątpliwości napisz do producenta o zastosowaniu maszyny. Z tego co wiem suplementy diety mogą wpłynąć na niepowodzenie zabiegu nie wolno jeść i pić kawy przed zabiegiem, powinno się dużo wody pic i nie należy używać maszyny kiedy masz okres lub jesteś chora. Z piersiami jest tak samo jak z ćwiczeniami fizycznymi. Stopniowo i krok po kroku. Za dużo będziesz ćwiczyć pojawią się zakwasy a piersi są bardzo delikatne i nie należy ich forsować. Obyś pul pul krzywdy sobie nie zrobiła albo skóry czy piersi nie zniszczyła. Wiem że to kuszące. Efekty są zaje**ste i chce się więcej i więcej, ale nie radze lepiej stopniowo krok po kroku by utrwalać i ulepszać efekt. Ja robiłam na moc 20 i czas 20 min. Ustawienia tych diod tak jak przy instrukcji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh jakie to drogi jednorazowy wydatek :( Najchętniej to bym się z grupką dziewczyn złożyła w regionie, to by było taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dziekuje .teraz napewno zrobie odstepy w instrukcji nie pisalo Co ile robic zabieg wiec dziekuje za odp. Nie zrobilam zdjacia przed Bo nie spodziewalam sie takiego efektu odrazu mam tylko zdjecie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
ja mam zdjecie przed i po 3 zabiegu bo juz nie robie bo nie moge. chociaz mam za tydzien wizyte u lekarza i mam zamiar sie zapytac co mi powie na ten temat. maz mi zabronil ze wzg na choroby ktore mam i o ktorych wspomina instukcja. wydatek jest dosyc spory ale nie tak bardzo jak operacja... operacje zrobisz na 1 czesc ciala a maszyna mażesz ulepszac kazda. uda piersi posladki okolice oczu, szybko sie z nia nie zestarzejesz hehe latka beda leciec a bedziesz wciaz mloda piekna i jedrna jak nastolatka hehe a majac maszyne zewsze mozna ja troche odrobic. zaproponowac kilku kolezanka odplatne zabiegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może któraś jest ze śląska i chciałaby się podzielić maszyną :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoras zrobila sobie juz cala serie I moze sie wypowiedziec czy Efekt jej faktycznie zostal I w jakim stopniu. Ja za pierszym razem mialam mega Efekt oczywiscie szybko znikl za drugim juz mniejszy I tez bardzo szybko znikl. ..nie wiem czy to normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie soorrry ale takie maszyny to raczej nie działają...a jak już to efekt jest krótkoterminowy! bardziej jednak liczyłabym na coś trwałego. a nie wyrzucać pieniądze w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalas ze sie wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1988
Może za mało wody pijesz albo zaczęłaś stosować jakieś suplementy diety.Z tego co wiem nie należny pic kawy ani jeść na 2 godz przed zabiegiem. Najważniejsze jest to czy się mierzyłaś? Ja przed zabiegami miałam 98 w biuście a po tych 3 zabiegach 102 i nadal tak mam chociaż piersi nie są już jędrne i twarde oraz takie napuchnięte. Efekt znikł a 4 cm zostały... Jak się jest przeziębionym bądź jak się ma okres to też zabiegi nie udają się. Ja mam 8 lipca wizytę u lekarza i jak się dowiem czy mogę stosować to będę a jeśli okaże się że jednak nie to koleżance sprzedaję albo przez internet ogłoszenie wstawię.Maszyna będzie miała miesiąc czasu oraz 3 razy używana więc szybko pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam masaże próżniowe na powiększenie piersi, one na prawde działaja, ja wykupiłam seriie 10 zabiegów w bytomskiej klinice Amaryllis, jestem już po 5 masażach i juz widze że piersi są pełniejsze i jędrniejsze, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam do sprzedania urządzenie do masażu próżniowo- wibracyjnego firmy Mosati. Urządzenie zupełnie nowe, zakupione 21 lipca 2015 roku. Urządzenie nieużywane, wszystkie elementy są oryginalnie zaplombowane. Urządzenie ma 2 lata gwarancji,liczone od dnia 21 lipca 2015 roku. Cena urządzenia 2 700 PLN. Obecnie urządzenie kosztuje 2 949 PLN. Zainteresowane proszę o kontakt mailowy pod adresem donna.mikka@gmail.com Lokalizacja: Lublin. Urządzenie sprzedaję ze względu na konieczność wyjazdu za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś mógłby mi wyswiadczyc przysluge i przesłać jakoś instrukcję obsługi w języku polskim? Może zdjęcia na maila? Mam swoja w języku angielskim a chciałbym dobrze wszystko połapać☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki kupiłam taka maszynke ale nie ogarniam instrukcji obslugi wszystko podlaczylam ale w miseczkach w ogole nie ma sily ssania? Któraś tak miala? Co robie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na zabiegi tym masażerem na biust chodzę do Gabinetu Olwin w Lublinie. Panie są bardzo miłe i pomocne. Bezpośrednio po masażu mam nakładane dodatkowo maseczki: algowo - gipsową lub lifingującą z aloesem. Odbyłam 6 zabiegów na razie i jestem mega zadowolona. Oczywiście podkreślam, że mi chodzi przede wszystkim o ujędrnienie biustu po ciąży. Panie mówią, że to główne zastosowanie urządzenia, bo z powiększaniem biustu jest trudniej utrzymać efekt przez długi czas. Mogę powiedzieć, że po zabiegach moje piersi są na pewno inne: nie rozlewają się na boki, podniosły się, a skórą się bardzo dużo poprawiła :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMama
Hej dziewczyny, piszcie jakie efekty jak szybko widoczne i czy faktycznie opłaca się inwestować w tą maszynę bo suma mała nie jest a nikt nie chciałby wyrzucić takiej kwoty w błoto, do salonu na próbę też nie bardzo mam gdzie się udać bo w pobliżu żadnego nie mam a dojeżdżać do drugiego miasta nie specjalnie mam jak bo po pracy i tak już mam mało czasu na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMama
przede wszystkim interesuje mnie czy wpływa i w jakim stopniu na podniesienie biustu po ciąży i po znacznej utracie wagi, ponieważ jak wiadomo to są dwa najważniejsze czynniki wpływające na zmianę biustu. Oczywiście piersi znacznie zmalały ale też opadły, straciły jędrność. Chciałabym przede wszystkim je podnieść, ujędrnić w znacznym stopniu o dopiero w drugiej kolejności odrobinę powiększyć i nieszczególnie dużo, max rozmiar by mi wystarczył spokojnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ktos chcial to mam do sprzedania taka maszyne . kupilam ja w czerwcu 2015, ma gwarancje na 2 lata. firma Mosati... kupilam maszyne z wielkim entuzjazmem ale nie doczytalam przeciwwskazan i nie moge tej maszyny stosowac ,nie chce ryzykowac. uzyłam jej dostownie 5 razy,stan idealny dlatego sprzedam za 1800 zl jesli ktos jest zainteresowany to podam emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki, mam pytanie, czy oprocz ujedrnienia powieksza biust??wiadomo ze bez operacji balony sie nie zrobia, ale zanim zdecyduje sie na to operacje to chcialabym sprobowac roznych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania nowe urządzenie firmy MOSATI z gwarancją producenta, cena do negocjacji. kontakt 660531381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×