Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lauralja

Czy mam szanse na kredyt?

Polecane posty

Gość lauralja

czy mam szanse na kredyt w wysokośći około 100tys zł, prowadzać działalnosc gospodarczą rozliczająć sie zatem na podstawie karty podatkowej? Nigdy nie brałam niczego na kredyt ,nie znam się na tym:) Jestem męzatka , mąż nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od tego
Zależy jak długo prowadzisz działalność i jaki masz dochód. Jak mój mąż brał kredyt, tyle że większy, to najważniejsze dla banku było to jak długo prowadził działalność, rozliczenie podatkowe za poprzedni rok, wyciąg z książki przychodów i rozchodów z bieżącego roku, zaświadczenia z us i zus o nie zaleganiu z żadnymi należnościami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauralja
no własnie nie prowadze ksiązki przychodów i rozchodów, tylko mam taką sama kwote co miesiac:) prowadze jakies pól roku.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od tego
Pół roku to za krótko. U męża minimum chcieli dwa lata prowadzenia działalności, na szczęście on miał już dłużej wtedy. W takim razie jedyna nadzieja w wysokim dochodzie, ale jak masz co miesiac tę samą kwotę to nie wiem, bo dla banku najważniejsze jest to, co składasz w us, bo dla nich to świadczy o twoim dochodzie. Więc jeśli masz faktycznie wyższy dochód niż ten deklarowany to ich to nie obchodzi. A im większy dochód tym lepiej, zwłaszcza, ze mąż nie pracuje, a podejrzewam że nie macie rozdzielności? Ale i tak myślę, że jak masz działalność pół roku to żaden bank ci nie da kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od tego
Tzn. nie da ci na korzystnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arekim
Przede wszystkim zależy od tego, ile zarabiasz oraz jaka jest Twoja zdolność kredytowa (bank może ją wyliczyć). Pół roku prowadzenia działalności gospodarczej to niewiele, ale może któryś bank zechce udzielić takiego kredytu. Przejdź się do banku i opisz swoją sytuację. Przy okazji zajrzyj na http://www.kredytforum.pl/ gdzie możesz dowiedzieć się ciekawych informacji o kredytach i bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura...hf
no własnie tak myslałam że nie mam szans:( ile zarabiam to różnie, w zależnosci od miesiaca raz 5 tys, raz 8 a raz 2. Rozdz. majatkowej nie mamy, ale to nie problem ja załatwić u prawnika. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×