Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zabić tęsknotę??

jak zabić tęsknotę??

Polecane posty

milosc jest dla kazdego - trzeba tylko odnalezc ta wlasciwa osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes za pewne jeszcze bardzo mloda wiec znajdziesz :) tez tak kiedys myslalam i chyba kazdy ma takie mysli szczegolnie po nieszczesliwej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz ze niedlugo moze nawet sama sie znajdzie :) w najmniej spodziewanym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz szczesliwie zakochana to bedziesz miala za malo a nie dosc :) zycze Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka --- daj znać jak się Twój odezwie? Jestem bardzo ciekawa... "Mój" pewnie się sam nie odezwie. Ale On mi kiedys powiedział, że lubi też jak go ktoś wyciąga... ALE wiem, też że sam potrafi.. bo spotkania on aranżował i co więcej je liczył??? czujecie? nie spotkałam się z tym żeby facet liczył spotkania... ciekawe po co ddddd--- ja już też nie jestem młoda, miałam podobne myśli do Twoich. Ale jestem pewna, że jak poznasz tego właściwego to będziesz czuła/wiedziała że to ten. Dalej się "upieram", że On powinnie usłyszeć to Twoich ust. Jasne jest, że nikogo nie zmusimy by z nami był, czy się z nami spotykał... al wg. mnie warto spróbować. Mogę zapytać ile on ma lat? Mnie zawsze pociągali faceci starsi i tylko z takimi dobrze się rozumiałam. Mam takie wrażenie, że taki facet starszy już inaczej myśli, ma inne podejście do życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
"Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
wybacz, proszę, że to tak boli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddd---- "mój' ma 34 lata, jest 7 lat starszy ode mnie :) a możesz zdradzić wiek tego Twojego kolegi? Bo wg. mnie jest różnica pomiędzy tym, że facet ma 20 pare lat czy 30 pare wnioskuję, że on jest sam i jest jakaś dziewczyna w nim zakochana? A tak wogóle czemu on wyjeżdża? Przepraszam, za pytania ale próbuje troszkę zrozumieć sytuację, bo z pojedynczych zdań troszke ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
uroda to nie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwIaT_JaSmiNu_21
Ja tez strasznie tesknie .... minal rok po naszym rozstaniu... a wczoraj w nocy snil mi sie po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu... cala noc co chwile sie budzilam on mi sie snil cala noc ... caly dzien dzis chodze jakas struta... totalnie zalamana bo znow mi wszystko wrocilo i znow cierpie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niektórych uroda jest bardzo ważna :) revoonn-ma 35 jest 8 lat starszy.....chce się rozwijać i zmienia pracę. Jest sam ale wielbicielek ma mnóstwo...ja nie umiem o niego walczyć..i na pewno tego nie zrobię chociaż bardzo mi zależy....ale dam radę Dziękuje za zainteresowanie :) Życzę Ci naprawdę dużo szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknotka1234321
Witajcie! Ja też mam problem z tą tęsknotą... Mój narzeczony jest za granicą prawie od 3 miesięcy i praktycznie się nie odzywa :/ zadzwonił raptem 3 razy i parę razy napisał. ALE DLA MNIE TO ZA MAŁO... Mówiłam mu o tym, a jedyne co dostałam to pretensje z jego strony. On cały czas zasłania się pracą, a ja prosząc o kontakt czuję się jakbym żebrała o uczucie... Przed jego wyjazdem układało nam się wspaniale, a teraz czuję, że z jego strony coś się zmienia... Jestem załamana :( Przeżył ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddddd---- to jesteśmy w tym samym wieku :) Życzę Ci powodzenia Spróbuj na spokojnie przemyśleć sobie wszystko, skoro On jest sam, a te dziewczyny za nim latają - to ja jestem pewna 100%, że on nie patrzy głównie na urodę... On już inaczej myśli Szczerze ja się za piękną nie uważam, a raczej mocno przeciętną... a ten facet z którym się teraz spotykałam przystojny .. i jest w wieku Twojego, więc im już chyba nie o wygląd chodzi.. Myślę, że on powinien usłyszeć to z Twoich ust, bo Ty się wykończysz z tą tęsknotą ... no ale zrób tak jak Ci serduszko podpowiada, sama wiesz najlepiej. Życzę powodzenia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
zbudził się kolejny dzień..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
może kiedyś będzie dobrze........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
ale jakoś trzeba się pocieszyć:) chociaż próbować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×