Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zabić tęsknotę??

jak zabić tęsknotę??

Polecane posty

Gość .brand
w nocy łatwiej się schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo
no mi zależy, bo jak ja się w pracy pokaże w kiepskim stanie to będę to odczuwać przez długi czas, bo nie mam pracy typu 7 dni w tyg po 8 godz, tylko jak coś to 3 dni, 1 tydz, albo 2 tyg po 24 h... a w życiu prywatnym też spotykam ludzi, więc jak cię widzą tak cię piszą, muszę wygladać i mieć wiedzę i wciąż rozmawiać z ludzmi, choć nie jestem modelką, ale one chyba raczej nie muszą mieć wiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
to gratuluję samozaparcia. ja nie mam na to siły, a pracuję z klientami, nawet widuję się ze znajomymi na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo
pracę trzeba kochać, a jak się siedzi już w branży pare lat to albo się wypala, albo się człowiek dowiaduje, że do tego jest stworzony... ja raczej mam to drugie, choć ciężko jest z życiem prywatnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
dzien mija, tesknota nie......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
zazdroszczę samorealizacji na płaszczyźnie zawodowej:) mi się na żadnym polu nie wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
to działaj! spotkaj się z nim i porozmawiaj o tym co czujesz, nie masz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bardzo tęsknię, na to nie ma sposobu... przynajmniej ja go nie znam. u mnie to trochę skomplikowana sytuacja, bo w dziwnych okolicznościach się poznaliśmy,... ale od początku czuć było do siebie wzajemny pociąg, on nie mógł oderwać ode mnie oczu, a ja od niego niestety pewna sytuacja przekreśliła wszystko... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozostaje tęsknić
wieczory są chyba najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wo
no spoko, choć śpiewanie o tym jak piękny jest dzień, jest najlepszym sposobem aby taki dzień był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
hmmm, przez długi czas też tak myślałam, że jak powiem o swoich uczuciach to tak jakbym sama w siebie wymierzyła cios. z perspektywy czasu nie wiem czy dobrze zrobiłam nie mówiąc i jednocześnie nie zakończając tej znajomości. my tak sobie mówimy, że jakby chciał to by zrobił i jak nie robi to mu niezależy, ale czasami jest też tak, że im się wydaje że to nam nie zależy itd itp. w gruncie rzeczy myślimy wszyscy podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
nie prawda, śpiewałam przez pewien czas w ramach trenowania siły autosugestii u2-beautiful day, ale nic z tego nie wyszło. przez to znienawidziłam same u2, a piosenkę umiem po dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz racje.....ale mnie się wydaje że on wie że mi zależy....nie mam siły nic z tym już robić....on odejdzie ja zostanę.... życie jakoś się ułoży....chociaż na razie nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
"jakoś się ułoży" chyba nie będzie Cię satysfakcjonować. też nie mam siły, a bede musiała się spotkać z tym osobnikiem, bardzo się tego boję. eh, pójdę sobie zapalić na taras, może mnie to zmotywuje do jakiegoś wysiłku umysłowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie ale widocznie on nie jest dla mnie.... ja powinnam 'mojego' jutro spotkać....ale nie pójdę jedno spotkanie mniej to dla niego żadna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
ja chyba bardziej tesknie niz kocham.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
moja wziela sie z niesamowitosci tego swiata....z magii i czarownego ducha....:) dlatego teraz potrzebuje cudu, zeby minela.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×