Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zabić tęsknotę??

jak zabić tęsknotę??

Polecane posty

Gość czy kiedys przejdzie
dzien dobry (?):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
" zgas moje oczy: ja Cie widziec moge, zamknij mi uszy, a ja cie uslysze, nawet bez nog znajde do Ciebie droge..! Ramiona odrab mi, a ja Cie obejme sercem mym, ktore bedzie moim ramieniem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojatęsknota
kiedy mocniej tęsknie - nie wiem rano, w południe i na wieczór z takim samym bólem serca ból niezrozumiały i dotąd nieznany czy przejdzie? nie! nigdy! choć będzie mniej intensywny wiem, wiem - ja nie chcę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kiedys przejdzie
ja tez nie chce zapomniec... i moze kiedys mniej bede tesknil, to nie zapomne....dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_or_not_to_be_one
Dlaczego mnie zostawiłeś ? Czas rozstania - trudna chwila, serce płacze, dusza łka. Gwiazdy mówią do widzenia, płyną łzy i cisza gra. W ostatniej drodze, smutna kroczyłam za Tobą, myślałam, że będę dzielna a teraz nie wiem, co zrobić ze sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
nowy dzień, nowa droga... .... a i tak tęsknię... pocieszam siebie, że może kiedyś będzie lżej pocieszam Ciebie, że kiedyś uda się nie myśleć... ale chyba sama w to nie wierzę... dobrze wiem, że nie da się zapomnieć... dobrego dnia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aga łątwo Cię rozpoznać i obawiam się , że M. też tu pisze;) pozdrawiam p.s. ja juz za nikim na razie nie tęsknie, wczoraj zrozumiałam ze on na to nei zasługuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tesknic
mam mnostwo pracy ale pmietam o Tobie jestem to winna swoim moim dwom milusinskim jedno przekroczy wkrotce magiczny zyciowy prog z tym faktem wiaze sie wiele przygotowan ps moj poprzedni swiat to nie siedzenie na pupie co prawda sie dośc długo leniwilam i pewno trwaloby to nadal lecz..... obowiazki ...lecz pamietam ..zawsze w moich myslach..mimo wszystko ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta teskniaca:(
barzdo tesknie i tez tak bez przyszlosci wiem ze nie mam szans u niego a jednak.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lato
:( tez tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje tylko tęsknić
tęsknię i pamiętam....................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Moment.....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z gwiazd
Przyjdź do mnie we śnie, kiedy śpię Ubrany w zwiewny gwiezdny pył I ramionami otocz mnie Bym chociaż we śnie z Tobą była Przyjdź do mnie we śnie, kiedy śpię I cicho szeptaj wprost do ucha Bym chociaż we śnie z Tobą była Bo zanim zasnę ciszy słucham... Przyjdź do mnie we śnie, kiedy śpię Na chwilę zabierz mnie do nieba Bo zanim zasnę zimno mi... Twojego ciepła mi potrzeba Przyjdź do mnie we śnie, kiedy śpię Niech całe życie snem się stanie Ty kiedyś przyjdziesz, ja to wiem I już na zawsze pozostaniesz Już nigdy więcej nie zawołam Byś we śnie przyszedł, kiedy śpię Zasypiać będę w Twych ramionach Czując jak bardzo kochasz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z gwiazd
Cholernie tęskniący dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu????
piękny wiersz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie.......
Bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie:/:/
tesknie,co raz wiecej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje oczy nadal smutne tak..
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje oczy nadal smutne tak..
tesknie za nim bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×