Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s2

Co o tym sądzicie.

Polecane posty

Brak mi słów na takich ludzi. Mój nick to inteligentna 90. Przemiły_;): witaj Inteligentna_90: Witaj przemiły człowieku różem piszący Inteligentna_90: A moze to moje okulary? Przemiły_;): o matko... Przemiły_;): zmień nick Inteligentna_90: Coś nie tak? Przemiły_;) zamknął okno priva Inteligentna_90: Nie znasz się na żartach. Przemiły_;): na takich głupich to nie...faktycznie Inteligentna_90: Ja patrzę na świat przez różowe okulary czyli optymistycznie... Przemiły_;): chyba jesteś znacząco poniżej mojego poziomu z tymi żarcikami...żegnam Przemiły_;) zamknął okno priva Inteligentna_90: To Ty jesteś poniżej mojego poziomu. Zreszta jak można ocenić człowieka po kilku neutralnych słowach? Popracuj nad sobą bo duzo w Tobie agresji. Skąd ludzie biorą poczucie wyższej inteligencji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co jesteś tak natrętna
jak nie chce gadać to nie - pewnie liczył na rozmowę z cyklu: - ile masz lat? - skąd jesteś? - ruchamy się? I nie musiałaś specjalnie się wysilać, wystarczyło wyjśc poza jego szablon, żeby się zniechęcił. Nie żałuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic.............
buaaaaaaahaaaaaaaahha! ale chamowa z tym czatem :D ale to jakis frajer byl wiec nie masz sie co przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że ja już bym się
nie poniżała pisaniem do niego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za odpowiedzi :) Nie uważam, żebym się poniżała pisząc do niego po zamknięciu priv'a. Interesował mnie jako przypadek psychologiczny. Jestem bardzo dociekliwa i lubię wchodzić w takie ,,śliskie" konwersacje :) Poza tym moje zdanie musi być ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×